Zavrieť

Porady

školenie pre neziskovky

Potrebovala by som nutne nejaké školenie pre neziskovky čo sa týka aj nových zmien od 1.1.2008 - nevie niekto poradiť? Ďakujem.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Budeme robit vo februari v Bratislave skolenie pre neziskovky, termin bude visiet aj v terminovniku skoleni tu na Porade.

    anuska je offline (nepripojený) anuska

    som zúfalá účtovníčka anuska
    Ďakujem . ďakujem veľmi ste mi pomohli, určite sa prihlásim. Prajem krásny deň.

    irene je offline (nepripojený) irene

    irene
    Pekny den zelam.. Tiez mam zaujem o skolenie a chcela by som sa opytat, ci bude skolitelka ta ista ako na poslednom skoleni pre neziskovky tu v BA (19.6.07). Na lepsom skoleni pre neziskovky som nebola a pani skolitelka bola naozaj perfektna.

    jaanna je offline (nepripojený) jaanna

    jaanna
    Prosím ak vie niekto ešte o školeniach v iných mestách /najviac by mi vyhovovala Žilina/, dajte vedieť.

    Doboska je offline (nepripojený) Doboska

    pracujúca dôchodkyňa Doboska
    V Žiline bude školenie dňa 8.2.2008 -na tému:Účtovná závierka a daňové priznanie k dani z príjmov za rok 2007 v neziskových organizáciách.Bližšie informácie na č. telef.041/7001552, al.0908961248. Chcela by som tu vložiť pozvánku, ale neviem ako na to.

    Dobroslava je offline (nepripojený) Dobroslava

    Dobroslava
    victoria Pozri príspevok
    Ano, skolitelka bude ta ista a urcite dam blizsie info hned ako budem vediet :-)
    Pekný deň,
    nevie mi niekto poradiť, či existuje už nejaká nová brožúra na postupy účtovania neziskoviek - občianskych združení? Prosím o adresu, kde sa to dá objednať, alebo nejaký kontakt. Ďakujem.

    anuska je offline (nepripojený) anuska

    som zúfalá účtovníčka anuska
    Našla som nejaký kontakt na školenia pre neziskovky , len neviem či to môžem zverejniť. Skúsim: 041/7001552, 0908961248, 0903533946

    M.K. je offline (nepripojený) M.K.

    M.K.
    Pekný deň prajem , ešte nie je známy termín školenia pre neziskovky? Nechcem prepásť
    Ďakujem

    janasv je offline (nepripojený) janasv

    janasv
    Dobroslava Pozri príspevok
    Pekný deň,
    nevie mi niekto poradiť, či existuje už nejaká nová brožúra na postupy účtovania neziskoviek - občianskych združení? Prosím o adresu, kde sa to dá objednať, alebo nejaký kontakt. Ďakujem.
    Tiež by som uvítala nejakú brožúrku na tému: Nezisková organizácia - občianske združenie - základy ľahko a rýchlo.
    Má niekto info o takej užitočnej literatúre?

    Som v tejto oblasti absolútny analfabet. A dostala som za "domácu úlohu" zistiť nasledovné:
    1. Aký je rozdiel medzi Občianským združením a Neziskovou organizáciou?
    2. Čo by bolo lepšie založiť v škole ?
    3. Aky dopad má založenie takého subjektu na odvody SP a ZP jeho zakladateľov, ak títo sú : a/zamestnanec, b/podnikateľ, c/evidovaný nezamestnaný a d/dobrovoľne nezamestnaný?
    A vo vzťahu k Daňovému úradu?
    4. Môžu byť zakladatelia zároveň aj zamestnancami toho subjektu?
    Zatiaľ asi toľko
    Vopred ďakujem každej dobrej dušičke za pomoc.
    Naposledy upravil janasv : 08.02.08 at 12:49 Dôvod: doplnenie

    AXULKA je offline (nepripojený) AXULKA

    AXULKA
    závierka v JÚ neziskoviek a daň. priznanie 2007 -seminár v BA 21.2. Dom podnikaťeľov .

    Galina54 je offline (nepripojený) Galina54

    Galina54
    UZ a danove priznanie JU, pre obcianske zdruzenia 21. 2. 2008 o 9.00 v Actoris System, Drienova 37, BA, kontakt: 0903 643 748, fax 02/43 63 91 22,

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.