Zavrieť

Porady

PS a zoznam neuhradených došlých faktúr

Ahojte. Moj problém je v tom, že som dostala PS a k tomu zoznam neuhradených došlých faktúr zo zahraničia ČR. V tom zozname je čislo fa., názov dodávateľa, suma k úhrade a zdan. plnenie. Suma k úhrade je v CZK, nie je tam žiadny kurz, ja som to nahodila do došlých faktúr, ale po spustení kontroly mi program vyhodil chyby práve tam, že nemám zaevidovaný kurz, ako to mám vyriešiť? Mám si zobrať kurz NBS stred k tomu dátumu ako mám zdan. pl. na tom zozname a mám dohodiť k evidovanej faktúre? Ale to mám vyriešiť iným spôsobom? Ďakujem. Prosím o pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    SMartina je offline (nepripojený) SMartina

    SMartina
    Používam Omegu. Viem, že každý začiatok je tažký, ale časom to bude vždy ľahšie.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    tak Ti tému presúvam k Omege. Tak si skôr všimnú otázku tí, ktorí robia s Omegou.

    chanell je offline (nepripojený) chanell

    chanell
    A sú to počiatočné stavy k 1.1.2008?

    Pokiaľ áno, tak jednoznačne by som použila už iba kurz z 31.12.07.

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Zaeviduješ faktúry s kurzom podľa skutočného dátumu vystavenia a prijatia a do záložky úhrady pridáš koncoročný kurzový rozdiel s kurzom k 31.12.2007, lebo neuhradené saldo si musela na konci roku prepočítať.

    PS a zoznam neuhradených došlých faktúr

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.