Zavrieť

Porady

iTunes internetove radia

Az teraz som (na stare kolena) objavil, ze v programe iTunes su radia, ktore sa daju pocuvat free. Co som bol ale velmi milo prekvapeny, je tam asi 30 (prevazne americkych) radii vysielajucich kvalitny Jazz a tiez asi rovnako vela stanic, ktre vysielaju Klasiku, a to casto velmi kvalitne nahravky, ktore sa u nas v podstate vobec nevyskytuju...
Usporiadat
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

takze to nejde???
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
rádio hráááááááááá....skorpions
.... Luxemburg som hľadala v nesprávnej Európe...už ho mám, dík.
Naposledy upravil alla66 : 05.08.09 at 22:25
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

[QUOTE=alla66;1117001]rádio hráááááááááá....skorpions
.... Luxemburg som hľadala v nesprávnej Európe...už ho mám, dík.[/QUOTE]

som rad,a nepokazit!!!
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Hrá Oasis.....dokonca vypisuje kapelu a názov piesne...predchvíľkou mi znova sekalo...asi to bude chybou internetu...
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

skus este nastavit velkost buffera vyssie,ja mam5000msek,skus dat 8000msek mohlo by pomoct.
inac ked mas silny pocitac skus RaimaRadio je free a vymaknejsi dokonca ukazuje (pri lepsich staniciach)obal albumu aj text pesnicky ktoru prave hraju,su v nej aj tv stanice ale ako vravim dost zatazuje comp a ked nahodou potrebujes pozriet nieake video napr:na youtube musis vypnut ,za vyskusanie rozhodne stoji
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
vulxy Pozri príspevok
skus este nastavit velkost buffera vyssie,ja mam5000msek,skus dat 8000msek mohlo by pomoct.
inac ked mas silny pocitac skus RaimaRadio je free a vymaknejsi dokonca ukazuje (pri lepsich staniciach)obal albumu aj text pesnicky ktoru prave hraju,su v nej aj tv stanice ale ako vravim dost zatazuje comp a ked nahodou potrebujes pozriet nieake video napr:na youtube musis vypnut ,za vyskusanie rozhodne stoji
Kde nastavím veľkosť buffera? Je fakt, že rádio seká pri sťahovaní a otváraní stránok.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

alla66 Pozri príspevok
Kde nastavím veľkosť buffera? Je fakt, že rádio seká pri sťahovaní a otváraní stránok.
tak to bude jednoznacne slabsi comp alebo pripojenie!!!
Settings-Preferences-Advanced a tam prepis buffer size ....skus 8000 aj viac potom ho restartnut
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
vulxy Pozri príspevok
tak to bude jednoznacne slabsi comp alebo pripojenie!!!
Settings-Preferences-Advanced a tam prepis buffer size ....skus 8000 aj viac potom ho restartnut
Dík, prepísala na 8000...na jedno pripojenie šlapú 3NB a jeden PC...ak jeden začne sťahovať, pocítime zmenu a hľadáme vinníka
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

alla66 Pozri príspevok
Dík, prepísala na 8000...na jedno pripojenie šlapú 3NB a jeden PC...ak jeden začne sťahovať, pocítime zmenu a hľadáme vinníka
uz mi to je jasne:-)
keby sa to zlepsilo ale este to neni ono skus prepisat na viac
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
vulxy Pozri príspevok
uz mi to je jasne:-)
keby sa to zlepsilo ale este to neni ono skus prepisat na viac
prepísať....koľko je maximum? v tomto som naozaj laik.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

alla66 Pozri príspevok
prepísať....koľko je maximum? v tomto som naozaj laik.
susil som aj15000 a zobralo to(nezabudni ho restartnut).ono si s tym vlastne nastavujes kolko msek sa ma nacitat dopredu do pameti ,je to vlasne rezerva(nadrz) v pripade spomalenia internetu alebo zatazeniu Win stade nacitava ,prave aby to nesekalo ,skusaj dat tam viac ked prestanu problemi je to akurat.ale uz som pisal ze niektore tie menej zname stanice bezia na slabsich serveroch a nestihaju,stym nic nenadelas.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Dík, chcela som Ti pridať bod, systém mi nedovolí...
dnes som udelila asi 5 ocenení
...už si sa rozpísal? vkladanie linku funguje?
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:23
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

to je v poriadku ani neviem naco sa body pouzivaju:-),ja som len taky sviatocny poradak,linkovat mozem vrj az po odoslani 50 prispevkov
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
vulxy Pozri príspevok
to je v poriadku ani neviem naco sa body pouzivaju:-),ja som len taky sviatocny poradak,linkovat mozem vrj az po odoslani 50 prispevkov
Neviem detaily okolo linkov, si zaregistrovaný dva roky, mal by si mať právo na vkladanie linkov...možno si neskúšal
Body nie sú dôležité, niekto si s bodmi zvyšuje ego
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

jasne...no idem makat na chalupu az do nedele, nemam tam internet....ma to desi.prijemne pocuvanie radia
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Daj si do telefónu neobmedzený internet v sieti O2 Slovensko len za 6 € mesačne ...budeš IN ..v prípade núdze je dobrý...mám odskúšané
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

skusim zistit ci je tam signal o2 ale pochybujem,orange ma slaby-je to zapadakov.
co sa tyka" in" nemam problem len musim ist do krcmi tam je pocitac pripojeny len potom ma na druh den boli hlava a par milion buniek je prec:-)
0 0
martin512 martin512

martin512 je offline (nepripojený) martin512

vulxy Pozri príspevok
nechcem strasit ale itunes je onicom,dokonca som musel kvoli nemu preinstalovavat Win a to 2x !!!kym som prisiel(cital som na forach) na chybu.skus "screamer radio" je zadara,nezerie ram,a najdes tam dost stanic
dik za typ o screamer radiu mam jednu otazku k tomu, to treba vsetky stanice, ktore chcem pocuvat pridat medzi oblubene? skusal som najst nejaky vstavany zoznam alebo playlist nejakych stanic, ale bezvysledne. nasiel som len ich stranke "radio directory" a stadial si to postupne nahadzujem. je to vsak velmi zdlhave
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
martin512 Pozri príspevok
dik za typ o screamer radiu mam jednu otazku k tomu, to treba vsetky stanice, ktore chcem pocuvat pridat medzi oblubene? skusal som najst nejaky vstavany zoznam alebo playlist nejakych stanic, ale bezvysledne. nasiel som len ich stranke "radio directory" a stadial si to postupne nahadzujem. je to vsak velmi zdlhave
vulxy asi ešte maká na chalupe
...ja som si dala pár staníc medzi obľúbené...
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

martin512 Pozri príspevok
dik za typ o screamer radiu mam jednu otazku k tomu, to treba vsetky stanice, ktore chcem pocuvat pridat medzi oblubene? skusal som najst nejaky vstavany zoznam alebo playlist nejakych stanic, ale bezvysledne. nasiel som len ich stranke "radio directory" a stadial si to postupne nahadzujem. je to vsak velmi zdlhave
martin nemam potuchy...ja ich mam navolenych v oblubenych asi 10 s nimi si vystacim,ale doporucujem ti ich preskusat ci vobec hraju,nemusia....stalo sa mi ze radio som mal v oblubenych a po dlhsej dobe som skusil a chluche
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať