Zavrieť

Porady

štúdium v strednom veku..nadstavbové štúdium

...originál...
privítala by som študentov,hlavne skoroseniorov,prípadne seniorov..na výmenu skúseností,učiva..alebo len tak..hodiť reč..
Usporiadat
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Ďakujem za dobré rady z porady, milí moji. Už som si našla stránku referáty, vďaka nej som včera skoro dokončila testové otázky z ekonómie. Budem sa snažiť držať zubami-nechtami na tých prijímačkách. Som človek dosť ctižiadostivý, ale v našej firme to funguje tak, že pokiaľ človek nemá to správne priezvisko, nedostane sa preč od pásu.A tak po trojročnom státí pri páse som pragmaticky zvážila svoje možnosti a boli len dve- zmeniť to priezvisko alebo zlepšiť vzdelanie. Nuž a bolo to jasné. Hoci u nás by sa mi mohlo stať, že aj s vysokou školou budem stáť ďalej pri páse, ale našťasti nie sme jediná firma nielen na okolí, ale aj na ulici. Aj mne rodina drží palce, takže už mi asi chýba len tá príslovečná kvapka šťastia a bude to dobré.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Hlinkovx Pozri príspevok
poteším ťa, ja sa pripravujem na tie isté prijímačky...
Takže sa nás v Trenčíne 11.6. stretne viac. Ja som si dala na PMLZ do PD takže budeme spolužiačky. Už len zmáknuť tie testy. ...........ozaj ako ste na tom? Máte už vypracované testové otázky?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MACKA...keby som ja mala 40 rokov...ty nemysli hneď na peniaze..tvoje dcéry ako vysokoškoláčky majú možnosť využiť príspevky od štátu,alebo Únie a neviem ešte odkiaľ..ale ty si môžeš splniť sen,tak to aspoň skús...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Zdeni Pozri príspevok
Takže sa nás v Trenčíne 11.6. stretne viac. Ja som si dala na PMLZ do PD takže budeme spolužiačky. Už len zmáknuť tie testy. ...........ozaj ako ste na tom? Máte už vypracované testové otázky?
ja mám 10.6. prijímačky v trenčíne na škole...tiež PMLZ ... ale či zmáknem testy to uvidíme..
nejako sa nad tým moc nezaťažujem..
buď sa podarí alebo nie...
NJ mám, Psychológiu mám, a ekonomicku a ekonómiu som ešte ani nevidela..
a o matike radšej pomlčím...
a keď ma nevezmú sem.. v Prievidzi by mali otvárať ešte
VŠEMvs - je to súkromná školo - platí sa o čosi viac - ale berú bez prijímačiek - maturitné vysvedčko do 2,5 priemer a ten teda ani zďaleka neprekračujem....tak budem zavadzať na tejto škole
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Hlinkovx Pozri príspevok
ja mám 10.6. prijímačky v trenčíne na škole...tiež PMLZ ... ale či zmáknem testy to uvidíme..
nejako sa nad tým moc nezaťažujem..
buď sa podarí alebo nie...
NJ mám, Psychológiu mám, a ekonomicku a ekonómiu som ešte ani nevidela..
a o matike radšej pomlčím...
a keď ma nevezmú sem.. v Prievidzi by mali otvárať ešte
VŠEMvs - je to súkromná školo - platí sa o čosi viac - ale berú bez prijímačiek - maturitné vysvedčko do 2,5 priemer a ten teda ani zďaleka neprekračujem....tak budem zavadzať na tejto škole
Silvi, ty máš 10.6.? My s Erikou 11.6. v Trenčíne.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Zdeni Pozri príspevok
Silvi, ty máš 10.6.? My s Erikou 11.6. v Trenčíne.
ta ja mám 10.6.2008 už som to pozrela tri krát
asi vedeli, prečo nás spolu nedali... bo také rošambo tam ešte nemali
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

ja mám prijímačky 10.6. v Trenčíne. Už sa teším. Trochu sa spolieham aj na pomoc "vyššej moci", pretože akosi nie som schopná za tri týždne naštudovať to, čo som skoro dvadsať rokov zabúdala. A tak sa chystám nadrviť vypracované testy(zapojila sojm celú rodinu aj známych) a ak ma zoberú, zostanú mi minimálne tri mesiace na nejaké doučko. Takže nám všetkým, ktorí sme sa dali na boj, držím palce a želám veľa šťastia.
0 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

Zdeni Pozri príspevok
Takže sa nás v Trenčíne 11.6. stretne viac. Ja som si dala na PMLZ do PD takže budeme spolužiačky. Už len zmáknuť tie testy. ...........ozaj ako ste na tom? Máte už vypracované testové otázky?
čo je PMLZ? a môžeš prosím poradiť kontakt? dík
0 0
pietruš pietruš

pietruš je offline (nepripojený) pietruš

caute, chystam sa na bakalarske studium na EU a neviem co si mam nastudovat na prijimacky, vseobecny rozhlad, ekonomia a matematika je siroky pojem a ja som uz 11 rokov po maturite, prosim nema niekto nejaky priklad testov, alebo na co sa mam zamerat?
0 0
pietruš pietruš

pietruš je offline (nepripojený) pietruš

prosim, odkial amte testove otazky? ja by som ich surne potrebovala?
0 0
pietruš pietruš

pietruš je offline (nepripojený) pietruš

ahoj potrebovala by som tiez tie testy mam 29 a zo skoly si pamatam malo, prijimacky su za 3 tyzdne, prosim pomoooc
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

My sme testy dostali spolu s pozvánkou na prijímačky. Dostali sme CD, kde je nejaký materiál - no nič moc, a aj testové otázky.
Ty si nič nedostala, iba pozvánku?
Naposledy upravil Zdeni : 26.05.08 at 18:23
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

great.zv Pozri príspevok
čo je PMLZ? a môžeš prosím poradiť kontakt? dík
Personálny manažment a ľudské zdroje - štúdijný odbor na fakulte sociálno- ekonomických vzťahov na Trenčianskej univerzite A. Dubčeka. www.tnuni.sk
0 0
pietruš pietruš

pietruš je offline (nepripojený) pietruš

ano, len pozvanku a este moznost pripravnych kurzov z cudzieho jazyka, ale ja mam problem s tou matikou a ekonomiou - neviem este co obnasa vseobecny rozhlad. Kde by som zohnala take CD?
Alebo nejaku knihu?
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

pepsikova Pozri príspevok
MACKA...keby som ja mala 40 rokov...ty nemysli hneď na peniaze..tvoje dcéry ako vysokoškoláčky majú možnosť využiť príspevky od štátu,alebo Únie a neviem ešte odkiaľ..ale ty si môžeš splniť sen,tak to aspoň skús...
Si strašne zlatá,ďakujem.No ako všetky mamy myslíme predovšetkým na deti.Moja staršia dcéra študuje prvým rokom v Brne,takže žiadne príspevky od štátu nedostávame ,a druhá maturuje o rok a chce to tiež skúsit v Čechách .Takže to málo čo zarobíme, pôjde na ich štúdium. A to som sa zaprisahala ,že aj keď budeme žiť ťažko, dcéram umožním študovat,kedže sa obe výborne učia ,a ja som tú možnost nemala.Nebudem im môct dat materiálne statky,ale vzdelanie im nikto nevezme , a snáď sa mi to niekedy v starobe vráti.Ale ja nezúfam, ved vyskoškolský titul nie je všetko , a tak sa budem po trošičke vzdelávat aj bez neho.Začala som angličtinou a ďalej uvidíme. Ale ďakujem za príspevok.
0 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

pietruš Pozri príspevok
caute, chystam sa na bakalarske studium na EU a neviem co si mam nastudovat na prijimacky, vseobecny rozhlad, ekonomia a matematika je siroky pojem a ja som uz 11 rokov po maturite, prosim nema niekto nejaky priklad testov, alebo na co sa mam zamerat?
ja som externe ukončila 4. semester na EU , mám po skúškach a užívam si voľné dni bez učenia. Na prijímačky som šla s tým, že budem mať šťastie a spravím alebo nespravím, ťažkú hlavu som si nerobila. na matiku som chodila na súkromne doučovanie, ekonómiu som sa učila z predpísanej literatúry a nemčinu som riskla. tie testy sa naučiť nedali. Knihy som požičala mojej známej , ktorá sa tiež chystá na prijímačky, tak bohužiaľ neviem pomôcť. Držím palce, nech sa prijímačky vydaria. Keď som sa rozhodla, že idem do školy akurát moja rodina mi držala palce, ostatní sa na mňa pozerali "či mám všetkých v poriadku" v takom veku študovať (42). Do budúcna ponúkam pomoc vo forme skrípt a rôznych materiálov k učeniu. Veľa šťastia
0 0
pietruš pietruš

pietruš je offline (nepripojený) pietruš

dakujem za podporu, mne nikdy matika nesla a nemam ani doucovanie, take stastie nebudem mat urcite, aby som tie prijimacky spravila nahodou, ale uvidime....
kazdopadne klobuk dole
0 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

treba myslieť pozitívne a na externé vezmú aj na odvolanie hlavne keď sú to vysunuté pracoviská, alebo ideš priamo do Blavy?
0 0
pietruš pietruš

pietruš je offline (nepripojený) pietruš

Hej idem do Blavy, lebo tu byvam, no uvidíme............
diky za podporu............
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zdeni Pozri príspevok
Personálny manažment a ľudské zdroje - štúdijný odbor na fakulte sociálno- ekonomických vzťahov na Trenčianskej univerzite A. Dubčeka. www.tnuni.sk
..



...super.že si pridala link,to sa tu zíde....prosím,ak ešte viete o stránkach,kde sa dá nájsť nejaký rozum"",pridajte..



...držím palčoky,nech sa vám prijímačky podaria,aby sme mali v zime čo robiť..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať