Zavrieť

Porady

štúdium v strednom veku..nadstavbové štúdium

...originál...
privítala by som študentov,hlavne skoroseniorov,prípadne seniorov..na výmenu skúseností,učiva..alebo len tak..hodiť reč..
Usporiadat
milanko222 milanko222

milanko222 je offline (nepripojený) milanko222

pepsikova Pozri príspevok
Milá Janomilka,viem si ťa predstaviť úplne lajf..najväčšia radosť je nečakaná radosť..tak ti držím palčoky a nech sa ti darí a nezabudni sem písať!!!!...čo a ako je v škole..

A absolútna radosť je ŠKODORADOSŤ.

Milan
0 0
milanko222 milanko222

milanko222 je offline (nepripojený) milanko222

pepsikova Pozri príspevok
.
..len mi nevie ten internetík vysvetliť množiny,mnohočleny a také tie de.ilné príklady

Sem tam pošli sem ,
možno pomôžem.
A rád , keď môžem.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Milí študenti a študentky, ako sa vám darí. Školský rok už fičí a začína to byť celkom zaujímavé. Dnes som mala prednášku z práva, dvadsať strán A4 poznámok a zajtra písomka. Už mi z toho slušne hrabe. Ale ešte niečo musím našrotiť a tak si v prestávkach zaskočím aspoň na Poradu, aby som prišla na iné myšlienky. Držte mi zajtra palčoky.
0 0
myrtus myrtus

myrtus je offline (nepripojený) myrtus

Takto idete na to pekne zostra:-)
Držíme všetky, koľko ich len máme:-)))
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

..len mi nevie ten internetík vysvetliť množiny,mnohočleny a také tie de.ilné príklady,vôbec tomu nerozumiem a ani neviem,ako na to. Poraďte,múdre hlavičky..[/quote]
Pepsi, čo potrebuješ vedieť o množinách??? prvky,zjednotenie, prienik??? mnohočleny sme sa aj my učili, keď sme boli malé, tam by nemal byť problém. J
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Neviem akú matematiku potrebuješ, ale mne ešte zostali nejaké učebnice z večernej - tiež sme si ich museli kupovať. Napíš čo potrebuješ, pozriem či niečo také nenájdem. A možno ak som nezabudla aj poradím
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Milá pepsi, toto sú moje poznámky z kurzu, ak ich dokážeš prečítať, dúfam, že Ti na niečo budú
množiny.jpg  
nmožiny 2.jpg  
množiny 3.jpg  
1/1
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Moje milé babuľky,...super pomoc, jankomilka,prečítala som asj odpísala,použijem (nevadí ti tá jankomilka?dúfam,že nie)..
..mordovala som sa s tými hnusnými množinami celú sobotu a dnes,základ som pochopila,veď tuším vo svetlej chvíľke si rozumček na niečo aj spomenul, mojka Jožka mala pravdu a ešte niečo musím našprtať..
..u mojej kamky v pivnici sa našli učebnice,takže ďakujem za pomoc aj mojke Wagner., neboj,ešte nie je matike koniec,možno ťa budem potrebovať..


...ste super,baby moje,viete?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
janomila Pozri príspevok
Milá pepsi, toto sú moje poznámky z kurzu, ak ich dokážeš prečítať, dúfam, že Ti na niečo budú
..

veru som prečítala a odpadávam..na toto sa chystám v utorok,tie nemožné znamienka,ako euro a U a U dole bruchom..ktorá predavačka by mi vedela pomocou takejto matiky vypočítať nákup?..no povedz?..neviem,na čo nám to bude...
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

To máš jednoduché moja, určíš si množinu V ako výplata a v nej podmnožiny Ú ako účty, Ž ako živobytie, P ako pôžičky, potom od základnej množiny V odrátaš podmnožiny Ú,Ž,P a to,čo Ti ostane bude množina H ako h...o.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ahoj pepsi, U dole bruchom je prienik množín, t.j. aké prvky majú dve/alebo viac množín/ spoločné. U normálne je zjednotenie množín, koľko prvkov majú spolu množiny. j
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Pozri príspevok
Ahoj pepsi, U dole bruchom je prienik množín, t.j. aké prvky majú dve/alebo viac množín/ spoločné. U normálne je zjednotenie množín, koľko prvkov majú spolu množiny. j
..
..je mi to jasné..pošlem ti ten kopec nezmyselných príkladov,nech sa nenudíš, alebo vieš čo?..poď sem a nauč ma to..blbá som,no..
..ale nezlomí ma ani nevedomosť,lebo ten učiteľ povedal,že keď nezvládneme toto,môžeme sa so štúdiom rozlúčiť,čo je teda riadna sprostosť ale núti ma to rozmýšlať..
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Pepsi uč sa od najjednoduchších príkladov. Ten učiteľ nech Vás neplaší, veď máte "svoje" roky j
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

No teda tá matika Ti dá asi trochu zabrať, ale dá sa to naučiť. Po množinách by mala nasledovať asi normálnejšia matika. A toho prednášajúceho, čo Vás plaší s matikou sa neboj, mne sa tiež jeden dekan fakulty vyhrážal, že ma zo štátnic vyhodí a pokiaľ som prišla na štátnice, "veľký pán dekan fakulty" už bol dávno z vedenia fakulty odvolaný. Aj tu platí, že kto druhému jamu kope, sám do nej padne. Inak tiež platí aj to, že každý matikár pokiaľ je dobrý matikár, musí vedieť študentov matiku naučiť a nie vyhrážať sa Keď to rozmeníme na drobné - tak aký matikár, takí študenti.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tak,moje milé,poslúchla som vaše rady a matiku beriem od jednoduchých,niečo už viem,ale fakt by mi niekto mohol vysvetliť,na ktorého paroma mi to bude...lebo o zjednotení a prieniku sa mi snívajú sny sny na pokračovanie...a to nehovorím o množinách,sú všade...len v mojej peňaženke sa nemnoží))
Mám už dve jednotky a na obzore ďalšiu,asi zajtra,slovenčina mi problém nerobí..diktáty by mohli byť každý deň.
Majte sa fajn a ak nemáte žiadne zážitky,tak nepíšte.Kecám,ak máte nejaké zážitky,tak napíšte.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Halooo..moje milé,kto mi jednoducho vysvetlí "rozklad mnohočlenov?..podľa knihy a návodov z pc mi to nejde....tupá som nakomplet..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pepsikova Pozri príspevok
Halooo..moje milé,kto mi jednoducho vysvetlí "rozklad mnohočlenov?..podľa knihy a návodov z pc mi to nejde....tupá som nakomplet..
..


..potešili ste ma,teda že tie mnohočleny na súčin neviem sama...
0 0
bratadam bratadam

bratadam je offline (nepripojený) bratadam

pepsikova Pozri príspevok
Halooo..moje milé,kto mi jednoducho vysvetlí "rozklad mnohočlenov?..podľa knihy a návodov z pc mi to nejde....tupá som nakomplet..

Z mnohočlena začneš postupne vyberať to , čo sa dá vybrať z KAŽDÉHO člena mnohočlena.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Moji múdri,vie mi niekto poradiť,či môže učiteľ dať žiakom riešiť na úlohu príklady,ktoré sa ešte neučili? Lebo keď som sa konečne prelúskala k poslednej strane mojej domácej úlohy,dozvedela som sa,že to je látka,ktorá sa učí na gymnáziu a teda ja ešte nemôžem mať o nej ani paru,lebo sme mali matiky len dve hodiny.A to nám hrozil,že z toho bude písomka.
Ale našla som výborné stránky a už nie som z matiky tupá...teším sa sama zo mňa..tak veru.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Pepsi moja zlatá, zdieľam s Tebou radosť z toho, že sa Ti darí. Často na Teba myslím pri úprave výrazov a riešení kvadratických rovníc, ktoré momentálne drilujem. Tiež som zistila, že nie som taká tupá, ako som si myslela, takže za tie trojky z matiky na gympli asi mohol skôr prístup učiteľa a nie moja blbosť. Uč sa pekne, moja, potom to spolu zapijeme. Detské šampanské veľmi ľúbim.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať