Zavrieť

Porady

Ahojte ;) Volam sa Jirko a som novacik :)

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Dobry den vam prajem a chcem sa vam predstavit Som Jirko a v buducnosti zamyslam podnikat. Tak ze sa velmi rad informujem a priucim. Mozno ked sa bude dat tak sa s niekym aj osobne stretnem. Dik
Usporiadat
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

evina Pozri príspevok
Keby len 40 vyssie...
Rozne vekove skupiny
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Mna tu vsetci presviedcaju ze maju 17,ale to je asi len zasterka pre ich skutocny vek a citia sa tak mladsi ked si pisu s mladym pod ich fiktivnym vekom
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

J1rko Pozri príspevok
Mna tu vsetci presviedcaju ze maju 17,ale to je asi len zasterka pre ich skutocny vek a citia sa tak mladsi ked si pisu s mladym pod ich fiktivnym vekom
Podstatu sedemnástich rokov môžeš zistiť na šuťáku.
Ale podstata je v tom, že nie je dôležité koľko rokov máš a na koľko sa cítiš a keĎ z obsahu príspevku máš pocit, že ho naozaj píše 17-násťročný, tak potom je to super
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
J1rko Pozri príspevok
Mna tu vsetci presviedcaju ze maju 17,ale to je asi len zasterka pre ich skutocny vek a citia sa tak mladsi ked si pisu s mladym pod ich fiktivnym vekom
ahoj, si naozaj roztomily, ale debaty takehoto typu su vhodnejsie na Pokec, konkretne Mladi duchom.
Menej je viac. To mi ver.
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
kitky Pozri príspevok
ahoj, si naozaj roztomily, ale debaty takehoto typu su vhodnejsie na Pokec, konkretne Mladi duchom.
Menej je viac. To mi ver.
No vidite..ja sa tu dokonca dozviem kto tu chodi na pokec a do akej miestnosti,ale ved nie je hanba ze mate mladeho ducha v tak povediav polorozpadajucom sa tele,ale nikdy nie je neskoro zacat napravovat sa...trochu zdravej stravy a sportu a budete sa citit mlado aj na vonok..nie len duchom
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
J1rko Pozri príspevok
No vidite..ja sa tu dokonca dozviem kto tu chodi na pokec a do akej miestnosti,ale ved nie je hanba ze mate mladeho ducha v tak povediav polorozpadajucom sa tele,ale nikdy nie je neskoro zacat napravovat sa...trochu zdravej stravy a sportu a budete sa citit mlado aj na vonok..nie len duchom
vobec nic si nepochopil, ale mas na to vek.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

J1rko Pozri príspevok
No vidite..ja sa tu dokonca dozviem kto tu chodi na pokec a do akej miestnosti,ale ved nie je hanba ze mate mladeho ducha v tak povediav polorozpadajucom sa tele,ale nikdy nie je neskoro zacat napravovat sa...trochu zdravej stravy a sportu a budete sa citit mlado aj na vonok..nie len duchom
No to ma dostalo .. Od zajtra cvičím
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Taky pristup sa mi paci """ tak hop do toho
0 0
henam henam

henam je offline (nepripojený) henam

vždy len začiatočník
Jirka, prepáč! ale pripadáš mi ako sopliak čo sa sem dostal omylom
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
henam Pozri príspevok
Jirka, prepáč! ale pripadáš mi ako sopliak čo sa sem dostal omylom
Pardon-pardon! Nemôžem súhlasiť.
Jirko je ako chladivý, čistučký, občerstvujúci vetrík letného rána. Privial dobrú náladu a radosť - takú univerzálnu. Ahoj, Jirko!
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

anklar Pozri príspevok
Pardon-pardon! Nemôžem súhlasiť.
Jirko je ako chladivý, čistučký, občerstvujúci vetrík letného rána. Privial dobrú náladu a radosť - takú univerzálnu. Ahoj, Jirko!
...Jirko sa vie nadýchnuť z plných pľúc a ten jeho výdych možno občas niekoho odveje, ale neberme mu to, je mladý, plný chute a elánu a ak sa tu trošku poniektorým zdá, že jeho nástup a správanie nie je celkom vhodné, tak mu určite väčšina budeme vedieť taktne naznačiť a neznížime sa k invektívam. Naša spoločnosť ho naučí, ako treba pekne komunikovať na úrovni...ešte to chlapča bude potrebovať v živote. Prečo hneď fešáčikovi do sopliakov...., volajme ho naše chlapča - náš Jirko. Uvidíte ako sa tento rúči chlapec po pár mesiacoch zmení na obraz poradový ako sa patrí.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
danushka Pozri príspevok
...Jirko sa vie nadýchnuť z plných pľúc a ten jeho výdych možno občas niekoho odveje, ale neberme mu to, je mladý, plný chute a elánu a ak sa tu trošku poniektorým zdá, že jeho nástup a správanie nie je celkom vhodné, tak mu určite väčšina budeme vedieť taktne naznačiť a neznížime sa k invektívam. Naša spoločnosť ho naučí, ako treba pekne komunikovať na úrovni...ešte to chlapča bude potrebovať v živote. Prečo hneď fešáčikovi do sopliakov...., volajme ho naše chlapča - náš Jirko. Uvidíte ako sa tento rúči chlapec po pár mesiacoch zmení na obraz poradový ako sa patrí.
Danushka, veľmi rada s Tebou súhlasím. Tak sa mi zapáčil spôsob akým sa predstavil, že som si prečítala všetky strany. Mám pocit, že Jirko má veľmi dobrú výchovu - verím, že sa nemýlim - a pritom má veľmi príjemnú a veselú povahu. Je "ľahko" komunikatívny, čo bude jeho veľkou devízou. Z každého jeho príspevku cítiť vľúdnosť, úsmev a priamosť. Skvelé chlapča!
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

henam Pozri príspevok
Jirka, prepáč! ale pripadáš mi ako sopliak čo sa sem dostal omylom
...ako škoda že som sa sem dostala len v novembri a nie pred 4 rokmi!
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tanče Pozri príspevok
...ako škoda že som sa sem dostala len v novembri a nie pred 4 rokmi!
Dovolím si oponovať Tančééé, od novembra si si vybudovala svoje miesto na Porade a tvoj nick aspoň vo mne vyvoláva úsmev a dobrú náladu, až by som povedala radosť z toho, že ťa vidím . To niekto nedokázal, ani po štyroch rokoch členstva. Týmto samozrejme pozdravujem všetkých aktívnych i menej aktívnych - jednoducho našu krvnú skupinu
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Tanče Pozri príspevok
...ako škoda že som sa sem dostala len v novembri a nie pred 4 rokmi!
Trošku odbočíme od skvelého Jirka, Tanče?:
Hm, aj ja si to často myslím. A to od "old" Poraďákov viem, že vtedy to bolo to pravé orechové! S tou pravou noblesou, keď padali kvalifikované otázky a následne prichádzali kvalifikované odpovede, s patinou samozrejmej, vzájomnej úcty medzi nickmi! Teraz je to asi trošku pošramotené - aspoň ja to tak vnímam. Ale, aj tak som rada, že som Poradu celkom náhodou objavila. Nikdy nie je neskoro - no nie? - a mám pocit, že "starí" Poraďáci sa všetci vrátia lebo všetko sa urovná.
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Myslim, ze sa ani neoplati davat citovat cloveka ktory napisal, ze som sopliak a dostal som sa sem omylom A dakujem ludom, ktori vedia potesit Ved vy viete...Je tu par Slečno Žien Tiet ...Stale mi zdvihnete naladu ...Dakujem! Som mlady(nie sopliak). No a co ?!... Mam svoj ciel ...A mozem uznat, ze mam aj dost velky rozhlad na rozdiel od niekoho, kto sa cely cas pozera do zeme Ja pozeram hore. Bohuzial zatial ma nenapada nic s cim by som tu na poradu prisiel. Nejaka tema,alebo problem...Zatial vsetko riesim sam a dari sa,ale myslim, ze sa tu v najblizsej dobe zastavim s nejakym "problemom" a budem od vas potrebovat radu. Dik vsetkym
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

[quote=J1rko;619759] Som mlady(nie sopliak). No a co ?!... Mam svoj ciel ...A mozem uznat, ze mam aj dost velky rozhlad na rozdiel od niekoho, kto sa cely cas pozera do zeme Ja pozeram hore.

Mať tak zase sedemnásť a môcť o sebe takto napísať.
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
[quote=Jarka 1;619853]
J1rko Pozri príspevok
Som mlady(nie sopliak). No a co ?!... Mam svoj ciel ...A mozem uznat, ze mam aj dost velky rozhlad na rozdiel od niekoho, kto sa cely cas pozera do zeme Ja pozeram hore.

Mať tak zase sedemnásť a môcť o sebe takto napísať.
Ved to mozes napisat aj teraz..Nemusis mat 17...Vek je len cislo
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok
Dovolím si oponovať Tančééé, od novembra si si vybudovala svoje miesto na Porade a tvoj nick aspoň vo mne vyvoláva úsmev a dobrú náladu, až by som povedala radosť z toho, že ťa vidím . To niekto nedokázal, ani po štyroch rokoch členstva. Týmto samozrejme pozdravujem všetkých aktívnych i menej aktívnych - jednoducho našu krvnú skupinu
srdecne dakujem za take uznanie! Srdiecko poskoci pri takychto slovach. Som rada ak ludom vyvolavam na tvari usmev.
A s Jirkom - vyspelym mladikom - rada poporadujem, aspon omladnem...aj ked mam tiez len 17....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
J1rko Pozri príspevok
Ved to mozes napisat aj teraz..Nemusis mat 17...Vek je len cislo
Prečo Ti neverím, že máš 17 ????? /bez smajla/
Ale téma sa Ti dobre rozbehla. hmmm
iba relaxujem v prestávke na kávu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať