Zavrieť

Porady

Jazvečík

Ahojte poraďáci,

skúšam šťastie ešte takto, pretože nikde na inzercii som nepochodila. Zháňam šteniatko dlhosrstého jazvečíka - fenku. Má to byť vytúžený a vysnívaný darček k narodeninám, ale ako naschvál práve teraz nikde nie je k zohnaniu.
Nemáte niekto tip? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    prave tento vikend /12-13.3./ je v Nitre vystava psikov. Tam priamo je zakaz predaja steniat, ale ked sa opytate vystavovatelov, tak vam urcite daju typ, kde sa da kupit, alebo kto z nich ma prave steniatka. Budu to sice papierovy psici ale tam mate zaruku ze psik je zdravy a chovany v dobrych podmienkach.

    Vela stastia pri kupe. Potom dufam, ze sem date fotografiu noveho clena rodiny.

    Livia2 je offline (nepripojený) Livia2

    Livia2
    Avízo, inzerat, inzeraty, inzert2000 ... atď. Všetko mám prejdené. Nikde nič, všetky sú predané. To s tou výstavou je dobrý nápad. Vďaka.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    potom doporučujem pozrieť www.nitracanis.sk a pozrieť si ktory den budu jazveciky... ja idem v sobotu, lebo idem kuknut americkych kokrov. Popripade mrknem ja kedy su jazveciky a dam vediet.

    Livia2 je offline (nepripojený) Livia2

    Livia2
    Sú v sobotu. Už som si to pozrela. Tak ty si na kokrov, aj ja mám jedného doma, anglického.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    veru som do nich az moc zblaznena... ja mam doma "americana" teraz bude mat akuraz rok a stale sa ho neviem nabazit. zakazdym urobi nieco nove, smiesne. Ale sme si aj vytrpeli. Ma operovane ocko a teraz mu budu vyberat daku hrcku z nozicky, no to bude az ked budem moct byt s nim doma. Nechcem ho nechat sameho.. skoda ze na psika sa nevztahuje OCR

    toto plemeno mi tak prirastlo k srdcu, ze uvazujem o zalozeni chovnej stanice.. no kedy sa mi tento sen splni to veru netusim.. ale dufam, ze raz ano .. no najskor to chce kupit papieroveho hafana a ziskat tituly...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.