Zavrieť

Porady

uhryznutie človeka psom

Môj pes uhryzol susedu, a to tak, že sa podhrabal pod oplotenie a vybehol na ulicu. Ja som pri tom nebol, takže detaily neviem. PN-ku má do 7 dní. Čo z toho môžem mať?
Usporiadat
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Je uz neskoro plakat nad rozliatym mliekom... V prvom rade si treba psa zabezpecit, tak aby sa nieco take nestalo!
A co z toho mozes mat? Nic a max opletacky na sude. Zalezi na susede...
A potom aby clovek nechodil ozbrojeny....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

stanco007 susedou sa zaoberal prvotný príspevok spred dvoch rokov a to je už isto vyriešené. Téma bola obnovená kvôli druhému prípadu, a ak si prečítaš druhý pes bol za plotom na pozemku majiteľa. Takže v tomto prípade žiadne sankcie nehrozia.
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

potrebujem poradiť:
moja mama býva v rodinnom dome a má psa. Prišla práve s deťmi domov, otvorila bráńičku a išla domov. Nevšimla si, že v tej istej chvíli prišla poštárka a vhadzovala letáky do schránky. Pes ju údajne pohrýzol, mama to ani nevidela. Pes potom vbehol domov na dvor. Po pol hodine prišiel jej otec a povedal jej to. Pes nikdy nikomu nič neurobil.
1. čo z toho môže mať?
Pes je zaočkovaný.
2. je to dôvod na utratenie psa, podľa Vášho názoru?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

deli. Pozri príspevok
potrebujem poradiť:
moja mama býva v rodinnom dome a má psa. Prišla práve s deťmi domov, otvorila bráńičku a išla domov. Nevšimla si, že v tej istej chvíli prišla poštárka a vhadzovala letáky do schránky. Pes ju údajne pohrýzol, mama to ani nevidela. Pes potom vbehol domov na dvor. Po pol hodine prišiel jej otec a povedal jej to. Pes nikdy nikomu nič neurobil.
1. čo z toho môže mať?
Pes je zaočkovaný.
2. je to dôvod na utratenie psa, podľa Vášho názoru?
Ako chce postarka dokazat, ze ju pohryzol prave vas pes?
Podla mna,prve co by urobila, tak by zazvonila a oznamila majitelovi, co sa stalo.Preco by odchadzala,keby chcela nieco riesit ?
Podla mna sa ani nemusis bat, ze by ti niekto nakazal psa usmrtit,lebo ho mas ockovaneho a nie je na 100% iste, ze naozaj niekoho pohryzol.
Usmrcuj sa skor neockovany pes u ktoreho by bolo podozrenie napr. na besnotu
1 0
zdeniatqo zdeniatqo

zdeniatqo je offline (nepripojený) zdeniatqo

Zdravim,

chcem sa spytat ci potvrdenie o vysetreni psa je potrebne hned pri navsteve chirurgie? Z dovodu ze veterinar pride zajtra a ja by som zajtra uz rada sla na chirurgiu... podla mna kazdy den je dolezity...

Pes je moj, zaockovany bol...

Vie mi niekto poradit ci najprv cakat veterinara a az potom ist na chirurgiu alebo rovno ist s tym ze potvrdenie donesiem dodatocne? Ako sa v takomto pripade postupuje?

Vdaka za kazdu reakciu
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ak ta uhryzol pes a potrebujes osetrit tak chod k lekarovi okamzite - to chces krvacat do zajtra? ak treba sit tak to nepocka do zajtra

ked to bol tvoj pes, vezmi so sebou aspon jeho ockovaci preukaz
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať