Zavrieť

Porady

korigovanie vlastnej temy

Pisem hlavne Richardovi, ale mozno by bolo vhodne aj vyjadrenie vas ostatnych poradakov:

Richard neuvazoval si este nad tym, aby si kazdy mohol korigovat vlastnu temu? Myslim tym, vymazat z nej nevhodne, nepodstatne, mimo temu, urazky, narazky...a ine nevhodne prispevky alebo aj celu zrusit ak je uz neunosna. Neviem ako stihate usledovat vsetky temy, ale ten kto ju zalozi ju pravdepodobne sleduje najaktivnejsie a moze v nej upratovat priebezne. Pripadne toto pravo umoznit až po urcitych "zasluhach" (počtu prispevkov, počtu súhlasov, počtu bodov ...atd, ).... a mozno ani nie lebo casto sa stava aj u novacikov, ze im temy mrnikuju stari poradaci. Takto by mal volbu kazdy "zakladatel" ci temu necha cisto k podstate otazky alebo ponecha aj odlahcujuce prispevky tzv..
Usporiadat
Téma je uzavretá.
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Už som vypnutá?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Neches na hranie radsej LEGO?

Ved to by prebudilo v ludoch tie najnizsie pudy. Ten pocit, ze maju tu moc mazat - to by dobru polovicu ludi uplne zmenilo. Necitala si o psychologickych vyzkumoch, kedy dali slusnym normalnym ludom moznost legalne sposobovat inym bolest ?? (...napriklad)
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

evina Pozri príspevok
Už som vypnutá?
VIDIS ZE NIE SI! niekto sa musi ku mne pridat.
uz ste to vobec niekedy skusali takto vypinat prispevky? Riso pisal ze sa to da niekde nastavit, po kolkom cervenom tlacitku sa tema strati ale ja to neviem nastavit. vy hej?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

misomiso Pozri príspevok
Neches na hranie radsej LEGO?

Ved to by prebudilo v ludoch tie najnizsie pudy. Ten pocit, ze maju tu moc mazat - to by dobru polovicu ludi uplne zmenilo. Necitala si o psychologickych vyzkumoch, kedy dali slusnym normalnym ludom moznost legalne sposobovat inym bolest ?? (...napriklad)
NECHEM! tiez ta zrusim!

ale ved tu moc prakticky mame uz aj teraz akurat nie az tak radikalne, tak preco myslis, ze by to tu ludi az tak zmenilo?
Asi prestavam rozumiet "ludskosti" ludi: som boss az ked mozem byt kat???

tak si to myslel?

(a co vykumali tym vyskumom sposobovat bolest?)
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Tanče Pozri príspevok
VIDIS ZE NIE SI! niekto sa musi ku mne pridat.
uz ste to vobec niekedy skusali takto vypinat prispevky? Riso pisal ze sa to da niekde nastavit, po kolkom cervenom tlacitku sa tema strati ale ja to neviem nastavit. vy hej?
Áno ja som už niekedy príspevky vypínala.
Dá sa to niekde myslím v nastaveniach ale neviem to nájsť teraz
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

evi si zlata ze tu so mnou nestracas trpezlivost. mozno to bude aj tym, ze mame nieco spolocne:
ty si 18.6. a ja 16.8. doblé nie?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Tanče tu je návod

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  limitprispevkov_vteme.JPG
Zobrazení: 34
Veľkosť:  29.4 KB
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Tanče Pozri príspevok
evi si zlata ze tu so mnou nestracas trpezlivost. mozno to bude aj tym, ze mame nieco spolocne:
ty si 18.6. a ja 16.8. doblé nie?
Veru doblé
Dnes mám nejakú filozofickú náladu Asi ma tiež "osvietilo" niečo lebo mám strašne veľa roboty s DPH a akosi na ňu nemám chuť
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Richard Pozri príspevok
Tanče tu je návod

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  limitprispevkov_vteme.JPG
Zobrazení: 34
Veľkosť:  29.4 KB
Aké jednoduché a ja už to pol hodiny hľadám v nastaveniach...Stále platí-když se umí pak je to legrace...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Richard Pozri príspevok
Tanče tu je návod
Risko, Levíčatko ty si zlatko!

hned si idem zakapcat zobrazit prispevky s +10bodmi...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

evina Pozri príspevok
Veru doblé
Dnes mám nejakú filozofickú náladu Asi ma tiež "osvietilo" niečo lebo mám strašne veľa roboty s DPH a akosi na ňu nemám chuť
neda sa stale tahat, aj vyfuknut náda. Ja tiez uz "pracujem" od 16 hod... (ani ťuk)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

zahryzla sa ako tiger
jéj, "zakapčať" som dávno nepočula
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

kukučka Pozri príspevok
zahryzla sa ako tiger
jéj, "zakapčať" som dávno nepočula
haj kukuk. nie ako tiger, kludne mi mozeš povedať ako levica ....
nejako sme sa tu nasli: evina 18.6. ja 16.8.. richard 13.8. krásne císelka.
a ty?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

dnes? smutná, aj škorpión kdesi zaliezol a mám pocit, že niekto podľahol nátlaku a z Porady dnes urobil raka
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

kukučka Pozri príspevok
dnes? smutná, aj škorpión kdesi zaliezol a mám pocit, že niekto podľahol nátlaku a z Porady dnes urobil raka
nebud smutna, pozeraj na hviezdy na nebi a nie na mreze na okne....
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Nesúhlasím s tým, aby zakladateľ témy bol súčasne adminom danej témy. Na to tu máme adminov - a nie je to len Richard. Svojho času tu prebiehal nábor adminov - možno by Richard privítal i dnes ďalších dobrovoľníkov.

Zakladateľ témy síce tému založil, ale musí sa zmieriť s tým, že tá si už potom žije vlastným životom a keď sa zakladateľovi alebo komukoľvek inému nejaký príspevok v téme nepozdáva, má možnosť príspevok ohlásiť adminovi. Je na adminovi, čo s tým urobí. A tak je to správne.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

hmm, uz ma ostatni presvedcili....

ale pribudlo dalsie pekne cisielko do zbierky Joziho Mihaleje: 18.3.
takze dnes tu boli:
evina 18.6.
ja 16.8.
richard 13.8.
jozi 18.3.

Paráda
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Tanče Pozri príspevok
a co tak vyskusat to len na jednej temicke?

Richard prizve ayyu, ta otvori temu, (a to by teraz bola stipľavina) - idealna testovacia tema... a uvidime kolko nazorov by autorka ponechala kolko zrusila, kolko roboty by mal Richard, ako by sme sa chovali ostatne stado....

Tance ty si na to kapla.
Ja ale navrhujem ine, odstupnovat jednotlive priestupky na porade takto:

Jeden ayya upozornenie
Dva ayya zlta karta
Tri ayya cervena karta
Styri ayya vylucenie na dobu urcitu
Pat ayya vylucenie dozivotne

Co na to hovoris?
Naposledy upravil kitky : 17.01.08 at 14:25
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
kitky Pozri príspevok
Tance ty si na kapla.
Ja ale navrhujem ine, odstupnovat jednotlive priestupky na porade takto:

Jeden ayya upozornenie
Dva ayya zlta karta
Tri ayya cervena karta
Styri ayya vylucenie na dobu urcitu
Pat ayya vylucenie dozivotne

Co na to hovoris?
Nemali by ste sa púšťať do členky, ktorá nemá možnosť obhájovať sa. Je to minimum slušnosti. V téme Etiketa už na to bolo upozorňované.

P.S. Týmto príspevkom sa nepasujem za obhajcu dotyčnej členky. Ide len o slušnosť.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
smith Pozri príspevok
Nemali by ste sa púšťať do členky, ktorá nemá možnosť obhájovať sa. Je to minimum slušnosti. V téme Etiketa už na to bolo upozorňované.

P.S. Týmto príspevkom sa nepasujem za obhajcu dotyčnej členky. Ide len o slušnosť.
No ked ti ide o slusnost tak prispevok na ktory ja reagujem sa ti zda byt koser? Alebo nie je slusnost ako slusnost?
Ja som parafrazovala Tance, to si mohol vsimnut ako prve.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať