Zavrieť

Porady

Kosielky

Ahojte,

je potrebne tlacit k fakturam kosielky so zauctovanim - ak ano aky predpis to uklada za povinnost? Mne zo zakona o uctovnictve par. 10 nevychadza, zeby to bolo nutne, ak kedykolvek zo systemu to zauctovanie dokazem vytiahnut ak to bude potrebne.
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Janka daj si do vyhľadávania [SEARCH]Likvidačný list [/SEARCH] a môžeš si vyberať: medzi silónovou, bavlnenou, flanelovou ............košieľkou.
Ale aby si nepovedala ,tak Ti jednu pricapím.


http://www.porada.sk/221169-post2.html
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Aj taká pekna pečiatka môžu košeľu nahradiť
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Neprotestujem, len to vidím ako číru zbytočnosť, pokiaľ predpisujem a účtujem iba ja bez klonu.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ha ha ,zasa som objavila Ameriku až po Kolumbovi/ ovládam aj v taliančine /. Kým som varila kávu / áno dobre čítate/ vy ste tu tie košieľky stihli aj oprať, kým moja odpoveď betke odštartovala.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Melnick Pozri príspevok
Janka daj si do vyhľadávania Likvidačný list a môžeš si vyberať: medzi silónovou, bavlnenou, flanelovou ............košieľkou.
Ale aby si nepovedala ,tak Ti jednu pricapím.


http://www.porada.sk/221169-post2.html
Už som vyčerpala pre dnes všetky ocenenia. ZAjtra sa poďakujem.

No a ten likv. list , podľa mňa zbytočná byrokracia. No nedopísala by som sa.
Par. 10 som si prečítala xy-krát v minulosti, nerobila som v účtárni, a zo samého par. 10 mi stačí, že mám napr. DF, a k tomu si dám lístok (vytlačený) napr v MRP vnútorný zúčt. doklad, a všeeeeeeetko dokopy má náležistosti par. 10.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

evina Pozri príspevok
Aj taká pekna pečiatka môžu košeľu nahradiť
Aj tú som používala, ale zbytočne ma bolel z nej prostredník

mrník v štvrtok
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať