Zavrieť

Porady

Kto je lepší vodič-šofér: žena alebo muž

Dnes na jednej rádiovej stanici som započula túto otázku, už dávnejšie aj medzi politikmi bol názor, že ženy by mali jezdiť len v tom alebo onom jazdnom pruhu. Aj doma občas na túto tému diskutujeme.

Aký je Váš názor? Sme lepšie alebo horšie vodičky?
Usporiadat
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Jazdím dlho a veľa, doma i v zahraničí. A na všetkom čo má kolesá a volant /okrem D/. Môžem z vlastnej skúsenosti potvrdiť, že prehnaná sebadôvera alebo prílišná opatrnosť sa vyskytuje u oboch pohlaví a pre ostatných účastníkov cestnej premávky je veľkým nebezpečenstvom. Vo všeobecnosti tých prehnane sebavedomejších je viac mužov a tých priveľmi opatrných je zase viac žien. Ale určite viem, že ani jedna žena za volantom nebude riskovať a vykrúcať krk len preto lebo nákladné auto plne naložené guľatinou šoféruje chlap. Ale že ten krk vykrúcajú chlapi len preto aby si ma v tom nákladiaku lepšie prezreli, to sa mi stáva veľmi často. A jedna úsmevnú príhodu mám aj z colnice. Podala som colníkovi pas, on sa pozrie na auto a vraví: "pani, ale to auto má viac ako 3,5 tony, ukážte mi váš vodičský". Ukázala som a on udivene "vy máte C" a ešte udivenejšie "aj E". No ale to sa stalo naozaj dávno
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Kazu .
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Dnes uz ani to neplati, ze riskuju len muzi, ze drzi su len muzi, zial uz to plati aj o nas, zenach, hlavne tie mladsie rocniky stvaraju divy, ale rozlisovat soferov podla pohlavia asi nie je to najlepsie kriterium, ale mam na to jeden dobry precitany vraj skutocny zazitok: zena cuva na parkovisku a nevsimne si za sebou stojace auto, nabura. Sofer bez slova vyjde zo svojho auta, obide na pravej strane auto a odllomi spatne zrkadlo, potom sa nahne k vodicke a hovori: nepouzivas, nepotrebujes!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Štatistiky z F1:

99,9% pilotov muži
0,1% ženy
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Jozef Mihál Pozri príspevok
Štatistiky z F1:

99,9% pilotov muži
0,1% ženy
To len svedci o tom, ze muzi maju radsej riziko a slavu a radsej riskuju. No a este naco by nam, zenam boli tie mlade pekne okukavacky?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

tetrisss Pozri príspevok
To len svedci o tom, ze muzi maju radsej riziko a slavu a radsej riskuju. No a este naco by nam, zenam boli tie mlade pekne okukavacky?
Predstavste, že by nám F1 zahajovali roztlieskávači
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
evina Pozri príspevok
Predstavste, že by nám F1 zahajovali roztlieskávači
S chutnymi kratkymi suknickami
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Predstavste, že by nám F1 zahajovali roztlieskávači

S chutnymi kratkymi suknickami

0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Baby, to sa radšej dobrovoľne priznajme, že sme horšie vodičky
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Ukázala som a on udivene "vy máte C" a ešte udivenejšie "aj E". No ale to sa stalo naozaj dávno

Dúfam Kazu že odišli s dlhým nosom.
Naposledy upravil Maruška54 : 17.01.08 at 21:11
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Jozef Mihál Pozri príspevok
Štatistiky z F1:

99,9% pilotov muži
0,1% ženy

A mne hovoria malý Schumacher
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

evina Pozri príspevok
Baby, to sa radšej dobrovoľne priznajme, že sme horšie vodičky
Evina, ja by som sa k takému nepriznala ani pod nátlakom.Fieš?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Lucy Pozri príspevok
Evina, ja by som sa k takému nepriznala ani pod nátlakom.Fieš?
To za to, že si mladá Ja už som pochopila, že to za to nestojí
P.s. Aj keď som lepšia vodička budem im tvrdiť opak. Keď sú pyšní je s nimi väčší pokoj ...

P.s. Trošku sme to zamrníkovali
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Zuzka Pozri príspevok
Predstavste, že by nám F1 zahajovali roztlieskávači

S chutnymi kratkymi suknickami

Viem si predstaviť.

A prečo nie?


Boli by chrumkaví - mňam - na zahryznutie
Naposledy upravil Ivana Š : 17.01.08 at 21:30
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

evina Pozri príspevok
To za to, že si mladá Ja už som pochopila, že to za to nestojí
P.s. Aj keď som lepšia vodička budem im tvrdiť opak. Keď sú pyšní je s nimi väčší pokoj ...

P.s. Trošku sme to zamrníkovali

Evina, podstatné je, že sa v tomto hektickom čase máme o čom baviť. teda aj o inom ako o DPH, RZD, termínoch 31.03. a podobných stresujúcich povinnostiach.

nech tu už je riadny mrmlík
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Dlho som uvazovala ci sa ozvat na tych roztlieskávačov aby nam Richard nezrusil temu a neposlal nas do kaviarne, ale nedalo mi si spomenut na skotske kelty, vraj nic nemaju pod nimi. A manzelovi ani psssssssssst!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

evina Pozri príspevok
To za to, že si mladá Ja už som pochopila, že to za to nestojí
P.s. Aj keď som lepšia vodička budem im tvrdiť opak. Keď sú pyšní je s nimi väčší pokoj ...

P.s. Trošku sme to zamrníkovali
Tak toto máš svätú pravdu. Ale keby som to pre ten pokoj mala priznať to by som mala na jazyku brbol vo veľkosti 10 korunáčky a nešlo by mi hýbať jazykom
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

ajale Pozri príspevok
Dlho som uvazovala ci sa ozvat na tych roztlieskávačov aby nam Richard nezrusil temu a neposlal nas do kaviarne, ale nedalo mi si spomenut na skotske kelty, vraj nic nemaju pod nimi. A manzelovi ani psssssssssst!
Ale to by nám ako roztlieskavači nesmeli poskakovať škóti, lebo my, pilotky F1, by sme sa od smiechu nevyhrabali z depa.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Kazu Pozri príspevok
Ale to by nám ako roztlieskavači nesmeli poskakovať škóti, lebo my, pilotky F1, by sme sa od smiechu nevyhrabali z depa.
Tak teraz som si spomenula na jednu štatistiku ja, že väčšina voľných diskusíí končí .... pri pohlavných orgánoch....
0 0
anka_p anka_p

anka_p je offline (nepripojený) anka_p

smith Pozri príspevok
Podľa mňa sme rovnako dobrýí, alebo zlýí šoféry. Nedá sa to jednoznačne povedať. Podľa štatistík žena zapričiňuje oveľa menej havárii, kým chlap je zručnejší. Takže jedna k jednej.

a v čom je chlap zručnejší? v predbiehaní na plnej čiare? týchto šoférov mám najradšej, každodenne ohrozujú naše životy.
som šoférkou už od r 1995 a niekedy ma muži tak vytáčajú, že hrôza.
že je to jedna k jednej, súhlasím, ale čo sa týka zručnosti, to teda nie. stačí sa mi pozrieť z okna ako muži nevedia zaparkovať na sídlisku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať