Zavrieť

Porady

Kto je lepší vodič-šofér: žena alebo muž

Dnes na jednej rádiovej stanici som započula túto otázku, už dávnejšie aj medzi politikmi bol názor, že ženy by mali jezdiť len v tom alebo onom jazdnom pruhu. Aj doma občas na túto tému diskutujeme.

Aký je Váš názor? Sme lepšie alebo horšie vodičky?
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Teda ja sa nestacim cudovat. Je vseobecne zname, ze chlapi su jesitni na dve veci. Teda - ze kazdy chlap sa povazuje za najlepsieho milenca a sofera.

Ale ako pozeram, tak to rovnako (alebo minimalne rovnako, ak nie viac) plati aj pre zeny.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Nikto by sa nemal čudovať, čo v tejto téme napíšu ženy a čo napíšu muži. Podľa mňa sa v tejto téme nedozvieme nič nové.
Akurát si tu môžeme vymieňať naše čerstvé "zážitky" z ciest. Ale na tie sa ja vždy radšej snažím hneď po vystúpení z auta zabdnúť.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Pôvodca textu príspevku: Jozef Mihál
Štatistiky z F1:

99,9% pilotov muži
0,1% ženy
chlapci sa potrebujú hrať, my baby máme aj intuíciu, aj vieme racionálnejšie rozmýšľať a vieme súčasne používať obidve hemisféry / vieme robiť dve veci súčasne
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

hanelie Pozri príspevok
vieme súčasne používať obidve hemisféry / vieme robiť dve veci súčasne
Aha - nieco ako dvojjadrovy procesor Dual Core? A preco potom tolko zdrziavate na cestach?
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
miso,
A preco potom tolko zdrziavate na cestach?
obzeráme sa po pekných šoféroch, čo keby náhodou čo ty vieš kde stretneme toho pravého
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

hanelie Pozri príspevok
chlapci sa potrebujú hrať, my baby máme aj intuíciu, aj vieme racionálnejšie rozmýšľať a vieme súčasne používať obidve hemisféry / vieme robiť dve veci súčasne
Minule som takú videl, čo to tiež vedela... nevedla šoférovať ale predsa sedela za volantom a šoférovala. Síce jej to nešlo, ale musím uznať, robila to súčasne.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Dohodnime sa ....:
Muži sú lepší šoféri, ale raz darmo nedokážu robiť dve veci naraz, čo však so šoférovaním nesúvisí
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Minule som takú videl, čo to tiež vedela... nevedla šoférovať ale predsa sedela za volantom a šoférovala. Síce jej to nešlo, ale musím uznať, robila to súčasne
bastian si vtipný škoda, že tu nie je smajlík so zdvihnutým palcom


Muži sú lepší šoféri
evinka, nesúhlasím
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Hanelie, šak ich nechaj ...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Bastian Pozri príspevok
Minule som takú videl, čo to tiež vedela... nevedla šoférovať ale predsa sedela za volantom a šoférovala. Síce jej to nešlo, ale musím uznať, robila to súčasne.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Toto platí rovnako na mužov i ženy:
http://parkujemakodebil.blogspot.com/
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja si nemyslím, že by ženy boli horšie šoférky ako muži. Skôr je to o praxi a skúsenosti.
Tento mýtus vznikol veľa rokov do zadu,keď žena za volantom bola skôr raritou.Bola to asi tradícia,že rodinné auto takmer vždy slúžilo hlavne mužom.Ženy si oprašovali svoje šoférske znalosti najmä cez Veľkú noc,alebo po nejakej oslave,keď mužíček veľkodušne dovolil svojej polovičke šoférovať.

V dnešných uponáhľaných časoch to už asi neplatí,lebo z roka na rok viac žien využíva auto dennodenne,tým pádom sa zvyšuje ich skúsenosť a šoférujú rovnako dobre ako muži. A menej riskujú.

Inak, keď vidím nejaké zmätkujúce auto na ceste,tiež si v duchu zanadávam:určite tam šoféruje ženská, alebo nejaký páprdo

Ale keď sa tiahnem niekde v kolóne kvôli nejakej opatrnej mamičke s malými ďeťmi v aute,skôr jej dokážem odpustiť, ako nejakému machovi v silnom aute s telefónom na uchu...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Čo myslíte kto bol šoférom pri tejto kurióznej dopravnej nehode?!
Naposledy upravil Zitulda : 06.12.08 at 20:27
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Zitulda Pozri príspevok
Čo myslíte kto bol šoférom pri tejto kurióznej dopravnej nehode?!
To sa tam muselo napichnúť, keď boli závory zdvihnuté
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Kazu Pozri príspevok
To sa tam muselo napichnúť, keď boli závory zdvihnuté

Zuzi žeby padol z neba? dobrá fotomontáž...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
smith Pozri príspevok
Podľa mňa sme rovnako dobrýí, alebo zlýí šoféry. Nedá sa to jednoznačne povedať. Podľa štatistík žena zapričiňuje oveľa menej havárii, kým chlap je zručnejší. Takže jedna k jednej.
Aj keď je to starší príspevok (17.1.08) , nedá mi nereagovať práve na tento:
práve túto jednu ženu treba chytiť a ubiť... a toho chlapa tiež....
Len toľko
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Lektor, buď si to nepochopil Ty alebo som ja nepochopila Teba,
myslené to bolo v rámci srandy, je to konkrétna reakcia na konkrétnu vec v tom príspevku, ak tým niekoho provokujem, tak sorry....
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

smith Pozri príspevok
Podľa štatistík žena zapričiňuje oveľa menej havárii, kým chlap je zručnejší.
a pozrel si aj poriadne statisticky kolko muzov a zien jazdi?
ked jazdi 9 muzov a 1 zena a muzi mozu sposobit 9 x viac havarii. treba sa na to pozriet PERCENTUALNE, nie početne
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Fakt: počas mojej dnešnej rannej jazde do práce cca 40 minút, som stretla 4 autá, ktoré nesvietili. Všetci šoféri boli muži. Z toho jeden v sivom / striebornom aute aj telefonoval.
Naposledy upravil Gabi03 : 17.10.08 at 10:17
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

VladoaKatka Pozri príspevok
Dnes na jednej rádiovej stanici som započula túto otázku, už dávnejšie aj medzi politikmi bol názor, že ženy by mali jezdiť len v tom alebo onom jazdnom pruhu. Aj doma občas na túto tému diskutujeme.

Aký je Váš názor? Sme lepšie alebo horšie vodičky?
Pozorne som si prečítal celu tému a hneď na začiatku som mal chuť založiť novú. Napr:
Kto je lepší rodič: žena alebo muž ?
Kto je lepší šéf : žena alebo muž ?
Kto je lepší partner: žene alebo muž ?
Kto je hodnotnejší tvor: žena alebo muž?

Ktorá z tém je väčšia absurdnosť ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať