Zavrieť

Porady

Kto je lepší vodič-šofér: žena alebo muž

Dnes na jednej rádiovej stanici som započula túto otázku, už dávnejšie aj medzi politikmi bol názor, že ženy by mali jezdiť len v tom alebo onom jazdnom pruhu. Aj doma občas na túto tému diskutujeme.

Aký je Váš názor? Sme lepšie alebo horšie vodičky?
Usporiadat
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Musim este rychle dodať, že ako relax super tema;
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

jaros5 Pozri príspevok
Musim este rychle dodať, že ako relax super tema;
veď preto
0 0
Anka24 Anka24

Anka24 je offline (nepripojený) Anka24

to sa nedá jednoznačne povedať, kto je lepší, ale nemám rada také názory niektorých mužov, ktorí tvrdia, že žena nemá za volantom čo hľadať a radšej sa má venovať deťom, alebo má zostať v kuchyni a držať v ruke radšej varešku ako volant.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
lektor2 Pozri príspevok
Milá Ala spod Zobora.

Príspevok zo 17.1.2008 , ktorý som videl ja .



Tvoja reakcia naň (ja som nepochopil - ale možno Smith niečo upravil).



Prevo som si z jeho príspevku vybral "" PARADOX ""









Lebo ma napadla taká kacírska myšlienka , že k téme :
Kto je lepší vodič-šofér: žena alebo muž

je nevhodný príspevok , čo naznačuje aj smith vo svojom hesle :

Nevhodný príspevok?

práve jeho (smithovo) video o hľadaní na Porade :Návod na hľadanie: http://www.hdsoft.sk/bin/hladaj_demo.swf

preto som navrhol :


A to nevhodné video nahlásiť.


NEVIEM , ČI JE TO TERAZ JASNEŠIE .
Haha, logika si odskocila na dovolenku?
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Teraz niečo ale úplne Kámoško, Lektor 2 - mám len jednu jedinú otázku k Tvojim príspevkom. "Prečo ???!!"
Viem, že prídeš na to sám prečo tú otázku na Teba mám.!!!
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Preco tu stale zakladate taketo kontroverzne temy? Kedy sa najde niekto, kto ju uzavrie? Mna to tu strasne stresuje
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

misomiso Pozri príspevok
Preco tu stale zakladate taketo kontroverzne temy? Kedy sa najde niekto, kto ju uzavrie? Mna to tu strasne stresuje
Teba stresujú kontroverzné tééémy??? No, to mi je ale novina Dávno som sa tak nenasmiala
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Trošku zoširšia http://blogy.etrend.sk/knihozrut/bla...ch/146554.html
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Rada som čítala príspevky v tejto téme,zaujímali ma názory mužov i žien z rôznych uhlov.

Ale prečo zas ďaľšia téma skĺzla do .......?
Asi by bolo dobré ju konečne uzavrieť
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

arizona Pozri príspevok
Ale prečo zas ďaľšia téma skĺzla do .......?
lebo niekto sa vie iba takto realizovať........
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
....nuž ľudkovia asi je to už údel, tejto aj mnohých krásnych a fajn tém, že skončili v hlbinách Porady ... bohužiaľ ... nesmieme si nechať kaziť pekné ...

tak sa priatelia držme !!!

PS:

ja som to vyriešila tlačítkom priatelia/neželané osoby v nastavení svojho konta a už ma poniektorý nedokážu vytočiť, ich príspevky jednoducho nevidím a ich napádačné SS mi nechodia... takže tak - ak by tak spravili viacerí možno by sa tu troška prečistil vzduch....
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

lektor2, uplne s tebou suhlasim, pretoze neznasam ludsku DOMYSLAVOST
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

slabikar Pozri príspevok
lektor2, uplne s tebou suhlasim, pretoze neznasam ludsku DOMYSLAVOST
Hehe. Tak to si asi nebol ty dnes ráno, ktorý predpokladal, že si domyslím, že cez jeho veľké terénne auto s tmavými sklami budem vidieť auto pred ním, ktoré bude odbáčať a on sa vtlačí do môjho pruhu....?!
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Gabi03 Pozri príspevok
Hehe. Tak to si asi nebol ty dnes ráno, ktorý predpokladal, že si domyslím, že cez jeho veľké terénne auto s tmavými sklami budem vidieť auto pred ním, ktoré bude odbáčať a on sa vtlačí do môjho pruhu....?!
preco si nepochopila na co reagujem?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

slabikar Pozri príspevok
preco si nepochopila na co reagujem?
Žeby preto, lebo si nedomýšľam?!

PS: Ja som len rozvinula tvoj príspevok, nie reagovala naň.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Gabi03 Pozri príspevok
Žeby preto, lebo si nedomýšľam?!

PS: Ja som len rozvinula tvoj príspevok, nie reagovala naň.
no nic, to zbytocne reagovat, ked clovek nechape... houk, domluvil jsem
0 0
preboha preboha

preboha je offline (nepripojený) preboha

pozrite si www.youtube.com, do vyhľadávača zadajte "nauky jazdy"
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

Najhorší vodič je polovodič- ako som aj ja. Vodičák mám, ale na aute chodím len do obchodu aj to dvakrát do roka, keď musím. Takže vždy keď uvidíte v nejakom aute takýto výraz tváre vodiča za volantom tak som to ja a spolujazdca tak to je môj manžel, ktorý v tom momente ľutuje, že mi dal svojho miláčika do rúk. A zasa budem mať pokoj pol roka, bude ma pekne navážať a ani za nič mi nepovie, že však máš vodičák tak sadni a choď.Je v záujme verejnej bezpečnosti, aby ma takýmito rečičkami nedráždil.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Čo si myslíte?! kto zapričinil túto havárku, že takto vyzerá auto obetí nehody?? Našťastie nebola obeť na živote, iba na zdraví a auto tých, čo boli na hlavnej ceste majú z neho šroťáčik. Bol to predpokladáme, že skúsený taxikár. Z taxikárov žiaľ ktorí jazdia po meste a hlavne v noci sa stávajú piráti ciest a taký nerešpektujú dopravné predpisy. Rodina, ktorá ostala bez nutného ich dennodenného dopravného prostriedku si bude musieť počkať, pokiaľ niečo z poisťovne dostanú aby si mohli kúpiť iné. A dokonca auto obetí patrí invalidnej osobe, ktorá ho najviac potrebuje.
Naposledy upravil Zitulda : 06.12.08 at 20:27
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

To je fakt hrozné. Aj moja skúsenosť je tiež taká, že taxikári, kamionisti - proste vodiči z povolania sú najhorší a najarogantnejší vodiči. Pretože si až príliš veria, spoliehajú sa na dlhoročné skúsenosti, riskujú no nie vždy im to vyjde. A potom doplácajú na nich nevinní ľudia. Nevravím že všetci,česť výnimkám.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať