Zavrieť

Porady

Kto je lepší vodič-šofér: žena alebo muž

Dnes na jednej rádiovej stanici som započula túto otázku, už dávnejšie aj medzi politikmi bol názor, že ženy by mali jezdiť len v tom alebo onom jazdnom pruhu. Aj doma občas na túto tému diskutujeme.

Aký je Váš názor? Sme lepšie alebo horšie vodičky?
Usporiadat
drobcek99 drobcek99

drobcek99 je offline (nepripojený) drobcek99

hanelie Pozri príspevok
chlapci sa potrebujú hrať, my baby máme aj intuíciu, aj vieme racionálnejšie rozmýšľať a vieme súčasne používať obidve hemisféry / vieme robiť dve veci súčasne


Ale žiadnu poriadne
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

drobcek99 Pozri príspevok
Ale žiadnu poriadne
Všetko má svoje výhody a nevýhody.Vy síce možno urobíte jednu vec poriadne, ale my zatiaľ stihneme urobiť desať. Takže by som to radšej nerozmazávala, pretože potom by táto téma nebola o tom kto je lepší vodič, ale kto je lepší- či muž alebo žena.A v tom by sme my ženy určite vyhrali.No túto tému neodpoorúčam, pretože by lietali virtuálne sekery.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

sojciakova Pozri príspevok
Všetko má svoje výhody a nevýhody.Vy síce možno urobíte jednu vec poriadne, ale my zatiaľ stihneme urobiť desať. Takže by som to radšej nerozmazávala, pretože potom by táto téma nebola o tom kto je lepší vodič, ale kto je lepší- či muž alebo žena.A v tom by sme my ženy určite vyhrali.No túto tému neodpoorúčam, pretože by lietali virtuálne sekery.
o tom, ze zeny vedia robit viac veci naraz a muz len jednu, pisu cisto len zenske casopisy. neviem co za "inteligenta" tuto myslienku povedal, ale zeny hned ako husy si ju zobrali za svoju.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

slabikar Pozri príspevok
o tom, ze zeny vedia robit viac veci naraz a muz len jednu, pisu cisto len zenske casopisy. neviem co za "inteligenta" tuto myslienku povedal, ale zeny hned ako husy si ju zobrali za svoju.
nám husiam by opak vyhovoval - t.j. keby muži dokázali naraz robiť viacero vecí aj bez inšpirácie zo ženských časopisov... /alebo keby si aspoň niektorí všimli - niektorí to samozrejme vedia čo vieme stihnúť spolu urobiť/.Život nás však presvedčil o inom.... ale my sme sa s tým vysporiadali....tak nech nás gunári presvedčia o opaku


P.s. a ver mi, že väčšina na oboch stranách je s tým vysporiadaná a so zhovievavosťou ...
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

evina Pozri príspevok
nám husiam by opak vyhovoval - t.j. keby muži dokázali naraz robiť viacero vecí aj bez inšpirácie zo ženských časopisov... /alebo keby si aspoň niektorí všimli - niektorí to samozrejme vedia čo vieme stihnúť spolu urobiť/.Život nás však presvedčil o inom.... ale my sme sa s tým vysporiadali....tak nech nás gunári presvedčia o opaku


P.s. a ver mi, že väčšina na oboch stranách je s tým vysporiadaná a so zhovievavosťou ...
asi som netypicky muz, ale ja viem robit x veci naraz a poriadne.. mozno bude chyba v zenach, ze si nasli akurat takych, o ktorych pisu cisto len zenske casopisy.
to je presne to iste, ako keby vsetci muzi zacali tvrdit, ze zeny vobec nevedia soferovat.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

slabikar Pozri príspevok
asi som netypicky muz, ale ja viem robit x veci naraz a poriadne.. mozno bude chyba v zenach, ze si nasli akurat takych, o ktorych pisu cisto len zenske casopisy.
to je presne to iste, ako keby vsetci muzi zacali tvrdit, ze zeny vobec nevedia soferovat.
Výnimka potvrdzuje pravidlo
A nemyslí si väčšina mužov, že sú lepší šoféri?
P.s. Súhlasím s Tebou, že to by však mali byť len témy o pobavení a vzájomnom "škádlení" a život funguje u každého ináč . Ja som ťa chcela len trocha "podpichnúť" s tými husami
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

evina Pozri príspevok
Výnimka potvrdzuje pravidlo
A nemyslí si väčšina mužov, že sú lepší šoféri?
P.s. Súhlasím s Tebou, že to by však mali byť len témy o pobavení a vzájomnom "škádlení" a život funguje u každého ináč . Ja som ťa chcela len trocha "podpichnúť" s tými husami
ja to beriem športovo. ale predsa, zeny fakt nevedia soferovat. akurat moja manzelka ano. vynimka potvrdzuje pravidlo
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

slabikar Pozri príspevok
ja to beriem športovo. ale predsa, zeny fakt nevedia soferovat. akurat moja manzelka ano. vynimka potvrdzuje pravidlo
Ja to tiež beriem športovo a tiež patrím k výnimkam
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

slabikar Pozri príspevok
ja to beriem športovo. ale predsa, zeny fakt nevedia soferovat. akurat moja manzelka ano. vynimka potvrdzuje pravidlo
Náhodou aj manželka môjho muža vie šoferóvať, to by si sa divil ako
0 0
zh001 zh001

zh001 je offline (nepripojený) zh001

Cítim z tohto príspevku príliš veľa subjektívnych pocitov z práce prežitej kolízie. Toto som už dlho nezažila, väčšinou uprednostňujem nezaujaté stanoviská, áno, rovnako som prežila samu seba ako vyplašenú pri havárii, ale tiež som pri ťuknutí upokojovala pána, ktorý bol biely ako krieda. Tieto debaty neobľubujem, pretože je to úplne rovnaké na oboch stranách. Jedná sa o jednotlivcov, nie o pohlavie, sedela som už aj v aute so ženou, ktorá sa hrala na hrdinku, išla ako diabol po ceste, ako tu píšete, že muži sú agresívnejší a zas aj rozvážneho muža, s ktorým som ani nevedela, že sme vôbec vyrazili. Táto téma je príliš háklivá a dobrá akurát tak na vystupňovanie napätia medzi prispievajúcimi
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

No nevravím? Jatky sa začali.Podajte sekeru nech ich rozdelím. Dohodnime sa, že nikto nie je horší ani lepší a basta.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

sojciakova Pozri príspevok
No nevravím? Jatky sa začali.Podajte sekeru nech ich rozdelím. Dohodnime sa, že nikto nie je horší ani lepší a basta.
suhlasim. muzi vedia robit viac veci naraz a zeny vedia soferovat. a kto ma iny nazor, nech sa hada so svojim psom a ked psa nema, nech si kupi, spravime na Porade zbierku
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

slavica Pozri príspevok
Náhodou aj manželka môjho muža vie šoferóvať, to by si sa divil ako
A vieš, že aj tá toho môjho?
Ale aby som nekrivdila manželovi, musím povedať, že on vie robiť aj tri veci naraz. A robí ich naozaj súčasne a hlavne dôkladne hľadá okuliare, pri tom behá ako strela z jedného konca na druhý a súčasne s tým hľadaním a behaním nadáva ako pražský dláždič Akurát šoférovať pri tom nestihne
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Kazu Pozri príspevok
A vieš, že aj tá toho môjho?
Ale aby som nekrivdila manželovi, musím povedať, že on vie robiť aj tri veci naraz. A robí ich naozaj súčasne a hlavne dôkladne hľadá okuliare, pri tom behá ako strela z jedného konca na druhý a súčasne s tým hľadaním a behaním nadáva ako pražský dláždič Akurát šoférovať pri tom nestihne
No a my by sme pri týchto činnostiach ešte aj povysávali a utreli prach a tým pádom skôr tie okuliare našli ....
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

evina Pozri príspevok
No a my by sme pri týchto činnostiach ešte aj povysávali a utreli prach a tým pádom skôr tie okuliare našli ....
keby ste aspon jednu vec robili poriadne
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

slabikar Pozri príspevok
keby ste aspon jednu vec robili poriadne
To nie je v tom, že by sme to nevedeli robiť poriadne. Život nás naučil, že sa nadarmo budeme trápiť. Prídu deti s keksíkom a už nikto nezbadá ,že sa pred chvíľou vysávalo, stačí pár pusiniek na TV a nikto nezbadá, že sa leštilo.Príde manžel a nikto nezbadá, že by sa u nás bolo riadilo. A mňa ide po celodennom upratovaní poraziť. No dá sa pri vás chlapoch robiť niečo poriadne?
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

sojciakova Pozri príspevok
To nie je v tom, že by sme to nevedeli robiť poriadne. Život nás naučil, že sa nadarmo budeme trápiť. Prídu deti s keksíkom a už nikto nezbadá ,že sa pred chvíľou vysávalo, stačí pár pusiniek na TV a nikto nezbadá, že sa leštilo.Príde manžel a nikto nezbadá, že by sa u nás bolo riadilo. A mňa ide po celodennom upratovaní poraziť. No dá sa pri vás chlapoch robiť niečo poriadne?
ty si si takeho chlapa vybrala, tak nezovšeobecňuj, ze vsetci su taki
ja tiez verim, ze nie kazda zena za volantom pri nejakom probleme na ceste hned nepusta volant a nezakryva si oci. verim, ze su aj take, co to nerobia
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

slabikar Pozri príspevok
suhlasim. muzi vedia robit viac veci naraz a zeny vedia soferovat. a kto ma iny nazor, nech sa hada so svojim psom a ked psa nema, nech si kupi, spravime na Porade zbierku
zbierka nebude, psa si vezme z útulku!
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
inak čo sa týka pôvodnej témy,
či muži alebo ženy,
tak niekde som čítala že pozor na vodičov:
ktorí majú v aute čapicu na hlave
alebo ženy s vystrašeným pohľadom "kde je brzda????

tak trochu na odlahčenie
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

Žena za volantom, to je ako hviezda na nebi! Ty ju vidíš, no ona teba nie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať