Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ekin, opäť trefa do čierneho :-)
Pred pár dňami som už oslovil kamoša, ktorý je odborník na neziskovky a dúfam, že to spolu nejak vymyslíme. Chcel by som, aby to bola samostatná časť porady a takisto by som chcel oddeliť ich členov ako samostatnú užívateľskú skupinu.... potom si môže člen porady vybrať do ktorej skupiny chce patriť (môže aj do viacerých zároveň)... takéto rozdelenie je veľmi vhodné z hľadiska operatívneho a účelového poskytovania informácií atď.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Chcem sa spýtať Richarda - počítadlo "videní" pri jednotlivých témach - ako funguje? Predpokladám, že započítava každému členovi alebo hosťovi maximálne jedno nazretie do témy, teda ak niekto opakovane pozerá do témy, zaráta sa len jediné videnie? Teda počet videní, je vlastne celkový počet ľudí, ktorí nazreli na tému?

A ešte - ako sa dá uzatvoriť téma, máte pripravenú stratégiu pre prípad, že sa počet založených tém začne nebezpečne rýchlo rozrastať ?

Mimochodom - sledujete diskusné fórum na www.auto.cz ? Tam sa automaticky archivujú témy, do ktorých počas 14 dní nepribudne žiaden príspevok.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Počítadlo videní počíta všetky "videnia", čiže ak je člen alebo aj nečlen na téme 100krát, je tam sto videní. Údaje o videní sa updejtujú každú hodinu.
Má to dve výhody oproti variantu jedného zarátania
1. vidno ako aktívne sa s témou pracuje
2. je to menej náročné pre databázu

Témy sa dajú uzatvárať (moderátorom, al. administrátorom). Uzatvorená téma (nedá sa do nej viacej prispievať) je označená zámkom. Môžete ich nájsť napr. v zákonoch a dokuementoch, alebo dnes som jednu tému kvôli obsahu premiestňoval a na pôvodnom mieste som ju dočasne uzamkol (potom ju odstránim).

Čo sa týka akéhosi archivovania, tak to je na porade vyriešené lepšie ako na spomínanom fóre, pretože pod témamy máte možnosť zobrazenia, kde si vyberiete za aké obdobie dozadu chcete témy pozerať.... a ešte si aj vybrať spôsob zoradenia.....

P.S. Vzhľadom na to, že táto téma narástla, prosím ďalšie otázky typu ako funguje Porada zadávajte ako nové témy (aby neostali pre ostatných užívateľov stratené v jednej téme) v rámci "Ohlasov"
Rovnako odoberiem z názvu časť "návrhy a pripomienky" a bude dobré ak sa tiež budú zadávať ako samostatné témy, kvôli prehľadnosti a prístupu k nim
Ďakujem
0 0
andrea andrea

andrea je offline (nepripojený) andrea

trapiaci sa zivnostnik-ekonom ...viac
TUTO STRANKU SOM OBJAVILA IBA MINULY TYZDEN A MOZEM POVEDAT ZE AKO UCTOVNICKE - ZACIATOCNICKE MI DOST DALA. SOM RADA ZE EXISTUJE ZE SI MOZEM PODISKUTOVAT A VEDOMOSTNE OBOHATIT. VDAKA!
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Dobre ráno.
Na tejto stránke som sa zaregistrovala iba pred niekoľkými dňami. Ešte sa v nej neviem celkom dobre orientovať, ale páči sa mi. Zatiaľ som sa navštívila iba zopár diskusií, ale "porada" sa mi páči. Ešte trošku praxe a budeme všetci svetoví, lebo je tu fakt mnoho ľudí, ktorí sú ochotní pomôcť pri nejakom probléme týkajúcom sa legislatívy. Aktuálny je problém novely zákona o DPH, ale som rada, že môžem porovnať svoje poznatky s poznatkami a názormi iných. Ďakujem tvorcom tejto stránky a verím, že Porada osloví aj ďalších záujemcov o legislatívne informácie.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Na Porade pribúdajú stále noví členovia, ale ako sa mi zdá, málokto využíva zaujímavé možnosti tejto stránky. Napríklad nevyužíva sa možnosť "hviezdičkového" hodnotenia jednotlivých tém.
Ja osobne mám zábavu pri sledovaní "Kto je online", kde pekne vidno, ako sa kto pohybuje v jednotlivých témach, práve pridáva príspevok a podobne. Zábavná je i možnosť posielania súkromných správ - keď podľa informácie v "Kto je online" viem, komu sa možno priamo ohlásiť.
Zaujímavé je prezeranie profilov členov - kto je kto - len škoda, že veľa ľudí tu prítomných sa tak trošku akoby za seba hanbilo a málo dali o sebe vedieť.
0 0
Lenka Lenka

Lenka je offline (nepripojený) Lenka

som "blazniva" baba, milujuca zivot a svoju rodinku:))))) ...viac
Je to super stranka, prihlasena som od minuleho tyzdna a nie je dna ani hodiny, co by som sem neprisla nakuknut. Vsetko je prehladne a hlavne mooooc ochotnych ludi pomoct a poradit Drzim palce do buducna......

Prisla som sem z ineho nemenovaneho fora, v ktorom bol kazdy druhy prispevok ohladom tabulky na stravne listky ...........



PORADA NEMA KONKURENCIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
prajem celému kolektívu, aby vám vydržalo tempo a nasadenie s akým ste nastúpli...
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Dobry den,

dodatocne Vam chcem gratulovat k vynikajucej stranke. Sice este som vsetky jej moznosti nevyskusala, ale ked som ju otvorila, hned som zacala komunikovat s ostatnymi a Vas som zabudla pozdravit.

Pracujem vo viacerych oblastiach a nazory a rady ludi z praxe mi velmi chybali. Tu sa dozviem veci, ktore Vam nezodpovie ziadne skolenie, ani seminar.

Na Vasej stranke vidno dennodenne problemy, s ktorymi sa ci uz uctovnici, ekonomovia, mzdari, personalisti a dalsi boria.

Otvorit, studovat a odpovedat na vsetko, co sa tu pise by som dala do pracovnych zmluv c. 1 pre ministrov, poslancov, kontrolorov, ale vela raz aj spravcom danovych uradov a ostatnych uradov, kde chyba ludskost.

Prajem Vam, aby Vasa stranka "pukala vo svikoch"

Pekny den Vam aj vsetkym praje Janca
0 0
zuzi zuzi

zuzi je offline (nepripojený) zuzi

také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac
Ďakujem za vynikajúcu stránku, odporučila mi ju kolegyňa a odvtedy ju často navštevujem. Pomohla mi a dúfam, že ešte pomôže...
0 0
juko juko

juko je offline (nepripojený) juko

štátny zamestnanec
Porada je droga. Odkedy sa objavila, resp. od kedy som ju začal navštevovať, strávim väčšinu času čítaním príspevkov na porade. Ostatné fóra nestačím sledovať z časového hľadiska. Ale tu sa človek dozvie všetko, tak načo chodiť na iné fóra?:p Za tých dva a pol týždňa nárast o 250 registrovaných členov hovorí o všetkom. Len tak ďalej!!!
0 0
Naďa Naďa

Naďa je offline (nepripojený) Naďa

Na tejto stránke som len pár dní, ale okdedy som ju našla, neprešiel deň, aby som na nej nestrávila kopec času. Poskytuje množstvo informácií i rady "do života". Vďaka za ňu. Hodnotím ju veľmi kladne.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

Richard, to vylepsenie sa mi velmi paci... hned v titulkoch vidiet prilohy,dokumenty... Je to prehladnejsie

Vidím, že sa rozširujeme, vylepšujeme, nestagnujeme...
............Až nás budou milióny... by som si zaspievala, ale staci, ked nas bude menej a budu naše nazory vnímať tí, čo sú za to plateni..:p
0 0
andrea andrea

andrea je offline (nepripojený) andrea

trapiaci sa zivnostnik-ekonom ...viac
Chcem vyjadrit svoje uprimne DAKUJEM - najprv tomu kto takuto www stranku vymyslel a potom vsetkym diskutujucim. Vdaka tejto stranke som omnoho chytrejsia a potom pripadam si ako keby som bolo v kruhu najlepsich priatelov. Dakujem vsetkym vam a verim ze si vzajomne vo vela pripadoch ktore su niekedy az neriesitelne pomozeme. Vela navstevnikov, vela dobrych napadov a vsetko dobre prajem KAZDEMU. Pekny den.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Padajú rekordy - prítomných naraz 45 ľudí - to tu ešte nebolo. Všetci noví, vitajte a cíťte sa ako doma !
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

juko má pravdu. Táto porada je ako droga. Keď zapnem PC najprv vždy zájdem na PORADU čo nové. Ak mám chvíľu voľna už som tu zas. Ak nie som si istá znovu otváram túto stránku. Veľkou výhodou je pomoc, ktorú ponúkajú skúsenejši diskutujúci. Všetkým patrí veľká vďaka. A začiatočníci sa určite dozvedia veľa nového.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Pripájam sa k drogovo závislým - jukovi a anne
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Na poradu som sa prihlásila medzi prvými.Teším sa spolu s Vami ako sa rozrastá. Som tu každý deň, a cítim sa tu skutočne veľmi dobre.
Dakujem za túto možnosť a prajem veľa nových členov. Cím nás bude viac, tým budeme múdrejší a silnejší.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

mam taky pocit, ze to je jedina PORADA, na ktoru som sa v zivote tesila
- tu sa poucim, nikto mi nevynada, skarede nepozrie, a ulohy? Tie si vyberam, ktore chcem. No povedzte, nie je to uzasne?
0 0
Susan Susan

Susan je offline (nepripojený) Susan

Som nadsena. Kazdy den sa tesim, co si nove precitam, co sa nove dozviem. Na prip. moje otazky dostavam rychlu odpoved. Preto sa aj ja snazim pomoct svojimi odpovedami diskutujucim. Je to super stranka:-)))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať