Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

aj ja som bola ermon - arogantný chlap!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

KUVA, čo sa deje na PORADE???
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Neviem kde sa opýtať, tak sa spýtam tu.

Neviete ako zistím, za ktoré príspevky som dostal poradabody. Som si všimol, že mi pribudli 4 nové a vôbec neviem za čo resp. za aký príspevok. Dík za odpoveď.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

nivarto Pozri príspevok
Neviem kde sa opýtať, tak sa spýtam tu.

Neviete ako zistím, za ktoré príspevky som dostal poradabody. Som si všimol, že mi pribudli 4 nové a vôbec neviem za čo resp. za aký príspevok. Dík za odpoveď.
Moje nastavenia - Ďalšie nastavenia - tam ich máš.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
nivarto Pozri príspevok
Neviem kde sa opýtať, tak sa spýtam tu.

Neviete ako zistím, za ktoré príspevky som dostal poradabody. Som si všimol, že mi pribudli 4 nové a vôbec neviem za čo resp. za aký príspevok. Dík za odpoveď.
Klik hore na lište Moje nastavenia a potom Ďalšie nastavenia .
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Klikneš si na hlavnej stránke: (nad modrou lištou)
- MojeNastavenia
- Ďalšie nastavenia
- Prehľad získaných bodov
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ide to aj tak, že keď mám na hlavnej lište zakliknuté obsluha (čo ja mám skoro stále), na bledomodrej lište hneď na začiatku je: Nastavenia - a som tam.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito Pozri príspevok
KUVA, čo sa deje na PORADE???
Kua , kua a čože by sa dialo .....nič , klasika .....žeby , oné , b....l ???
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Z úvodných príspevkov tejto témy vidieť, že Porada bola stránka účtovníkov, bolo to napísané aj v úvodnom preslove stránky...
dnes už to tam nie je, dnes už je to stránka nešpecifikovaných užívateľov...

("Vitajte na Porade Čo je Porada? Je to jednoducho stránka, kde pod heslom "spolu vieme viac" užívatelia stránky pridávajú svoje riešenie či vysvetlenia na nastolený problém a formou diskusie sa snažia vyriešiť Vašu otázku. Môžete sa bezplatne registrovať...")

takže už sú vlastne neopodstatnené názory a pripomienky o tom, že sa množia neodborné, oddychové a kaviarenské témy, že je tu málo odborníkov, že "služobne" starší účtovníci-poraďáci už neradia, prípadne na Poradu zavítajú čoraz zriedkavejšie...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Heni Pozri príspevok

takže už sú vlastne neopodstatnené názory a pripomienky o tom, že sa množia neodborné, oddychové a kaviarenské témy, že je tu málo odborníkov, že "služobne" starší účtovníci-poraďáci už neradia, prípadne na Poradu zavítajú čoraz zriedkavejšie...
Nemnožia sa len neodborné,oddychové a kaviarenské témy, ale množia sa tu čoraz otravnejšie reklamy, ktorých sa neviem zbaviť už od rána. Som chorá a myslela som, že zabudnem pri surfovaní na Porade. Omyl, za každým kliknutím sa na mňa vyrúti telefón alebo nesmierne invenčné iné reklamy O2. Preto, aby sa mi nepriťažilo z tých vyskakujúcich a neodbytných O2, radšej sa poberiem, a len krútim hlavou, ako sa z Porady za pár mesiacov stalo niečo, čo ani neviem pomenovať(slušne).
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ten mobil vystrašil aj mňa, vyrútil sa rovno do príspevku, skoro som vypla PC. Och, och.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. A čo ak si na druhej strane spievajú, serem, serem. serem si to cez to pole cez to žito. Vtáčkovia majú toho dosť, utrite si nos. Trochu mi to pripomína posledné voľby a posledné referendum.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Aj mne to vadí, ale na mňa dnes nič neskáče...asi sa ma boja
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Petra Nová Pozri príspevok
Nemnožia sa len neodborné,oddychové a kaviarenské témy, ale množia sa tu čoraz otravnejšie reklamy, ktorých sa neviem zbaviť už od rána. Som chorá a myslela som, že zabudnem pri surfovaní na Porade. Omyl, za každým kliknutím sa na mňa vyrúti telefón alebo nesmierne invenčné iné reklamy O2. Preto, aby sa mi nepriťažilo z tých vyskakujúcich a neodbytných O2, radšej sa poberiem, a len krútim hlavou, ako sa z Porady za pár mesiacov stalo niečo, čo ani neviem pomenovať(slušne).
Ale ved Richard musi z niecoho zit - preco myslite, ze ludia zakladaju Poradu, alebo hoci YouTube, Ebay, Twitter, Zoznam, ci Facebook?

To by som mu nezazlieval, na Porade sa neplati clenske, tak ho platime inou formou - akceptovanim reklamy.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

misomiso Pozri príspevok
Ale ved Richard musi z niecoho zit - preco myslite, ze ludia zakladaju Poradu, alebo hoci YouTube, Ebay, Twitter, Zoznam, ci Facebook?

To by som mu nezazlieval, na Porade sa neplati clenske, tak ho platime inou formou - akceptovanim reklamy.
Tomu rozumiem, že treba z niečoho žiť. Len ide o to, či tá reklama musí byť taká obťažujúca a agresívna. A čo tak trochu vyjsť v ústrety aj tým, čo tvoria jeho Poradu?
1 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

misomiso Pozri príspevok
Ale ved Richard musi z niecoho zit - preco myslite, ze ludia zakladaju Poradu, alebo hoci YouTube, Ebay, Twitter, Zoznam, ci Facebook?

To by som mu nezazlieval, na Porade sa neplati clenske, tak ho platime inou formou - akceptovanim reklamy.

Proti nevyskakovacej reklame nenamietam, ale z vyskakovacej sa zmyšíííííím
Alebo si dám rázny odchod. I tak še da.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Paula Pozri príspevok
Proti nevyskakovacej reklame nenamietam, ale z vyskakovacej sa zmyšíííííím
Alebo si dám rázny odchod. I tak še da.
Pauli, už sme ho asi odohnali, už nevyskakuje, hurááá. Už sa niekde stratil.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

slavica Pozri príspevok
Aj mne to vadí, ale na mňa dnes nič neskáče...asi sa ma boja
Asi ho zmohla únava, ten mobil. Ani mne už nepreskakuje, cez príspevky.
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

sito Pozri príspevok
Asi ho zmohla únava, ten mobil. Ani mne už nepreskakuje, cez príspevky.
Bolo to otrasné. Ten mobil, čo skákal v mojom PC sa mi podarilo rozbiť, ale črepiny ešte dlho lietali po obrazovke.
crepiny.jpg  
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Kati, ono to otrasné ešte aj je. Skús sa odhlásiť a znova prihlásiť, vyujúkne na teba zas a zas.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať