Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Ja začínam byť "závislá" od PORADY. Vždy si tu niečo nájdem, aj sem-tam prispejem, ak viem. Je to lepšie ako čítať toľko publikácii. Len potom oči valím, keď mi príde účet za internet a telefón.
0 0
Ivča Ivča

Ivča je offline (nepripojený) Ivča

Zatiaľ som nediskutovala, ešte som na to nedozrela - len sa učím, k čomu mi vaša porada veľmi pomáha a privítala by som rady v oblasti verejnej služby - školstvo. Neviem ani či sa mi toto podarí odoslať.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
V dnešnom (9.6.2004) SME je v sekcií venovanej počítačom zaujímavý článok na tému - ako položiť otázku na internetových diskusných fórach. Odporúčam prečítať si...
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

Pán Jozef Mihál skutočne poukázal na zaujímavý článok. A komu sa nechce hľadať tu je adresa http://www.sme.sk/clanok-1633183.html
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

ten článok som si precitala...a uz budem aj ja menej "ukecana"
0 0
Lenka Lenka

Lenka je offline (nepripojený) Lenka

som "blazniva" baba, milujuca zivot a svoju rodinku:))))) ...viac
super clanok, ako pozeram, tak vsetko, co a ako pisem, je presny opak toho, co by som podla clanku mala ale to by predsa potom nebola taka zabava........a aj o tom to vsetko predsa je, ci nie?
0 0
gaga gaga

gaga je offline (nepripojený) gaga

Ekin, ukecaná nemusíš byť, ale na moju otázku ohľadom vloženia zásob FO do PO v téme "PODNIKANIE" by si mohla niečo napísať, a čo ostatní ... tibor, pán Mihál, M3G, atd.??????
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pardon gaga, tá Vaša otázka nie je moja parketa a nezmysly by som nerád písal...
0 0
gaga gaga

gaga je offline (nepripojený) gaga

Pre pána Mihála: vďaka za reakciu, gaga
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Aj ja s pridavam so svojim nazorom na tutu super stranku a ludi, ktorí v nej nielen dokazu dat otazky, ale aj upresnit nas menej znalých.
Naposledy upravil Hlinkovx : 10.06.04 at 13:13
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

Dnes, keď som sa chcela prihlásiť tak som stŕpla hrôzou, lebo moje užívacie meno tam nebolo t.j. Vítajte Daniela. Ale veľmi rýchlo sa mi na môj mail ozval operátor keď som žiadala a poradil nové heslo. Myslela som si, že už tam nemôžem diskutovať. Asi preto, že .... neviem prečo som sa nemohla prihlásiť?
Ináč je to super portál. Nemá chybu. Odporúčam ho každému, kto má prístup na internet.
Naposledy upravil Daniela : 10.06.04 at 12:55
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Stranka je super vec, je jedno, ako sa clovek o nej dozvedel, hlavne ze je na nej.
Len "skoda, ze pri nej stravim skoro cele dopoludnie", lebo sa od nej neviem odtrhnut.
Mam rada prispevky ludi, ktori sa chcu podelit o svoje skusenosti bez naroku na "honorar", takych je u nas uz velmi malo. Kazdy sa sprava "moc trhovo" a za vsetko chce odplatu. Verim, ze sa budem moct na Vasu stranku co najdlhsie pripajat. Prajem tejto stranke stale viac a viac citatelov ale hlavne prispievatelov. janca
0 0
tana tana

tana je offline (nepripojený) tana

O tejto stránke sa dá hovoriť len v superlativoch,naozaj je perfektná.
Ani si už nespomínam kde som zachytila info, ale už som ju aj mnohým odporučila ako super vec. Mne osobne veľmi pomohla pri novej DPH, neviem ako by som bola urobila daň.priznanie za 5/04 nebyť porady.
0 0
bazalka bazalka

bazalka je offline (nepripojený) bazalka

Asi pred dvoma dňami som sa zaregistrovala. Mala som v tom poriadny hokej, ako na to: zadať otázku, kde, ako ju prečítať( či prišla odpoveď) Dnes mám čas, a tak klikám a klikám. No a neviem sa doklikať a dočítať!!! Je to FANTASTICKÁ stránka!!! Ďakujem všetkým, ktorí sa na nej podieľajú. Dá sa tu nájsť naozaj všetko!!!Zákony som si vytlačila, účtovné postupy..., no hurá do práce!!! Len tak ďalej.
0 0
rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Na takúto PORADU mám každý deň náladu.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Som veľmi rada, že táto stránka existuje, veľmi rada si tu študujem, hľadám zákony, rady, tipy, názory. Vždy si tu niečo zaujímavé nájdem. Je to tu super. Lenka
0 0
Vael Vael

Vael je offline (nepripojený) Vael

Dnes som sa prvýkrát dostala na túto stránku, doposiaľ som toho dosť prečítala a môžem povedať, že "klobúk dole" - stránka je perfektná. Myslím si, že v mnohom pomôže. Tak veľa zdaru!!!
0 0
Luba Luba

Luba je offline (nepripojený) Luba

Je to super, len keby toho casu bolo viac, vsetko sa to tazko stiha. Porada je skvela vec!
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

Rozmýšľala som, ako dať vedieť Richardovi aká som vďačná za túto stránku, aj keď som tu už pár dní, len teraz som objavila túto možnosť. Je tu totiž toľko tém, čo ma zaujali a spústa úžasných príspevkov, že som to asi ešte všetko neprebádala. Padlo tu už toľko chvály a vďačnosti, a ja sa ku všetkým tým príspevkom pripájam. Má to len jeden háčik- začínam byť závislá a zanedbávam rodinu, ale určite si s tým po čase poradím. Tak len na záver
- V Ď A K A !!!
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

S U P E E E E E R !!!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať