Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
Iveta Iveta

Iveta je offline (nepripojený) Iveta

Porada je perfektná!!!
0 0
Janette Janette

Janette je offline (nepripojený) Janette

veselá, priateľská..
Len sa pripojím určite za všetkých. Vedeniu agiend podnikateľom sa venujem už veľa rokov, za ten čas som preštudovala,.. prešla kopec školení.. diskutovaní s kolegyňami v okolí... ale táto porada je moja spása. Konečne niečo čo hľadám veľmi dlho. Vrelá vďaka organizátorom.
0 0
alica alica

alica je offline (nepripojený) alica

Porada je skutočne výborná, veľakrát mi pomohla a párkrát som dostala strach, že mám niečo nesprávne zaúčtované, pochopené alebo vyrátané. /a aj som mala/. Takže ďakujem Richardovi za skvelý nápad a "mamagement" stránky a všetkým ostatným za dobré rady.
0 0
Pista Pista

Pista je offline (nepripojený) Pista

Je na ktoru som len nedavno prisiel.Su tu sami ochotni a mudri ludia.Dakujem autorom.Hned na zaciatku mi bolo poradene.Je to super.len tak dalej.
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Pripájam sa k ostatným: Poraďáci na Porade sú skrátka super.
0 0
fličo fličo

fličo je offline (nepripojený) fličo

Stránku som začala navštevovať iba minulý týždeň, ale vďakabohu za to, že som ju našla (priznám sa, úplnou náhodou) :-) Už som z príspevkov čerpala zopár vecí, ktoré mi dosť pomohli. Som rada, že je to široké fórum, ktoré sa nezameriava len na určitú oblasť a nezovšeobecňuje, ale skôr prakticky pomáha zorientovať sa v tej veľkej spleti zákonov, noviel, a pod. :-( Okrem toho, že stránka sa venuje oblasti účtovníctva JU a PU, daňových zákonov, atď, vítam aj možnosť reagovať na problémy neziskovej sféry, k tej sa zväčša ostatné diskusné fóra správajú macošsky. Držím Vám, nám palce !!
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

perfektna stranka.dakujem.
0 0
36marika 36marika

36marika je offline (nepripojený) 36marika

Stačí jedno jediné slovo : SUPER !!!
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

No ja si neviem predstavit ako by som urobila niektore danove priznania ale aj bezne problemy s dph alebo mzdovymi vecami, vykazmi keby som sa nemala kde poradit s takymi skvelymi ludmi ako su tu.
Vdaka ze takato skvela stranka existuje.
0 0
porfin porfin

porfin je offline (nepripojený) porfin

Nedá mi aby som sa i ja vyjadrila. PORADA JE SUPÉÉÉR. Nič sa jej nevyrovná. Mám rada účtovníctvo / čo mnohí nevedia vôbec pochopiť/, a vďaka týmto stránkam sa učím stále niečo nové. I keď tu zisťujem čo všeto ešte neviem a občas sa aj hanbím niekomu povedať, že som účtovníčka / skôr som taký malý účtovníček/
Takže PORADA je super a aj vďaka nej sa možno raz budem môcť v kľude predstaviť ako účtovníčka.
Tak sa len všetci držme a pomáhalme si. Vďaka Richardovi za túto skvelú stránku!!!


Zdravím všetkých!!!
Naposledy upravil porfin : 10.04.05 at 16:14 Dôvod: oprava
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Hmm.. tak na túto tému som narazila iba teraz, ale moja vďaka patrí hlavne Richardovi, že mal taký spásonostný nápad niečo takéto SUPER vymyslieť a dať dokopy. Chodím sem už od októbra... veľmi mi už porada pomohla... aj ja som sa snažila pomôcť
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Veľmi rada sa pridávam k chválam, ktoré som aj ja písala už aj inde....

Som tiež závislák a chodím sem nielen po odbornú pomoc, ale napr. aj na recepty...

PORADA je úžasná, Richard, si geniálny!!!!!
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Ja si tieto stránky tiež neviem vynachváliť. Škoda, že som na PORADU natrafil až v marci tohoto roku, pretože je to najrýchlejšia cesta na vyriešenie resp. vydiskutovanie problémov.
Pre RICHARDA by som mal okrem veľkého poďakovania aj jedno doporučenie - mohol by založiť nejaké občianske združenie alebo neziskovú organizáciu (na podporu účtovníctva ), kde mu potom pošleme 2% z dane (alebo nejaký iný sponzorský príspevok), veď z prevádzkovaním stránky má určite náklady. Čo vy nato ?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Aj ja súhlasím.Tiež ľutujrm, že som ju náhodou našla až 29.03.2005.
Ale za túto krátku dobu mi už veľmi pomôhla!!!!!
S U P E R!!!!!
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

andrej_rv
Ja si tieto stránky tiež neviem vynachváliť. Škoda, že som na PORADU natrafil až v marci tohoto roku, pretože je to najrýchlejšia cesta na vyriešenie resp. vydiskutovanie problémov.
Pre RICHARDA by som mal okrem veľkého poďakovania aj jedno doporučenie - mohol by založiť nejaké občianske združenie alebo neziskovú organizáciu (na podporu účtovníctva ), kde mu potom pošleme 2% z dane (alebo nejaký iný sponzorský príspevok), veď z prevádzkovaním stránky má určite náklady. Čo vy nato ?
Tiež som rozmýšľala o tom, ako prejaviť vďaku - toto nie je zlý nápad!

A hlavne - je to stále menej ako školenia. :p
0 0
kika:) kika:)

kika:) je offline (nepripojený) kika:)

Kto si mysli ze v porade treba nieco vylepsovat?
ja si myslim,ze ano ale je super.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

andrej_rv
Ja si tieto stránky tiež neviem vynachváliť. Škoda, že som na PORADU natrafil až v marci tohoto roku, pretože je to najrýchlejšia cesta na vyriešenie resp. vydiskutovanie problémov.
Pre RICHARDA by som mal okrem veľkého poďakovania aj jedno doporučenie - mohol by založiť nejaké občianske združenie alebo neziskovú organizáciu (na podporu účtovníctva ), kde mu potom pošleme 2% z dane (alebo nejaký iný sponzorský príspevok), veď z prevádzkovaním stránky má určite náklady. Čo vy nato ?
Andrej dobrý nápad, súhlasím
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Odkedy som našla túto stránku, je mojim veľkým priateľom. Našla som tu správnych ľudí, ochotných pomôcť, poradiť. Našla som tu ľudí, ktorí tak ako ja milujú podvojné účtovníctvo a svoje skúsenosti radi odovzdávajú druhým. Skrátka to tu vonia ČLOVEČINOU!
Som rada, že som našla túto stránku, teším sa na voľné chvíľky, keď si môžem pokecať s priateľmi na Porade.
Milujem túto stránku a moja rodina už žiarli na chvíle, keď som tu, a tvrdí, že som Závisláčka!
A viete, že sa nehanbím priznať, že som.
Zdravím všetkých priateľov PORADY !
Vlasta
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Som tu asi 3/4 roka a môžem prehlásiť, že mi Porada nonstop zachraňuje život a šetrí čas i nervy. Opakujem sa, viem, ale: Vďaka Richardovi, vďaka všetkým znalcom konkrétnych problémov, ktorí ochotne radia .
A tí, ktorí označili v tejto ankete "nie som spokoný" - zamyslite sa nad svojimi vlastnými osobnými kvalitami - ozaj, prispeli ste niekedy sami fundovanou informáciou?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Paula
Som tu asi 3/4 roka a môžem prehlásiť, že mi Porada nonstop zachraňuje život a šetrí čas i nervy. Opakujem sa, viem, ale: Vďaka Richardovi, vďaka všetkým znalcom konkrétnych problémov, ktorí ochotne radia .
A tí, ktorí označili v tejto ankete "nie som spokoný" - zamyslite sa nad svojimi vlastnými osobnými kvalitami - ozaj, prispeli ste niekedy sami fundovanou informáciou?
Pauli...keď si pozrieš počet kusov v " nie som spokojný" tak je tam číslo 0....takže sa asi nikto taký sa tu neobjavil...akorát ten graf vykazuje nejaké nedostatky..
a osobne si myslím, že sa tu taký nikto ani neobjaví...
pretože toto je super stránka..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať