Zavrieť

Porady

Superstar: Kto vypadne? (12.3.-18.3.)

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac

Anketa: Kto podľa Vás vypadne ako další?

Počet hlasujúcich
104. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Robo Mikla

    75 72.12%
  • Zdenka Predná

    18 17.31%
  • Katka Koščová

    8 7.69%
  • Martina Šindlerová

    1 0.96%
  • Tomáš Bezdeda

    2 1.92%
Kto bude další?

Strašne držím palce Miklovi, že to bude práve on
Usporiadat
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Dnes malo byť v "bulvarnom denníku", že sa Mikla na 19 hodín stratil, ožral a že ho asi vylúčia!
Na moje veľké prekvapkanie, titulka skutočných novín je úplne iná!
Namiesto Miklu je tam Predná a niečo o nej.
To vypadá, ako keby to na poslednú chvíľu zmenili aby to Miklovi nepokazili...
Pozrite si www.bleskovky.sk
0 0
coneek coneek

coneek je offline (nepripojený) coneek

AlaNR
Dnes malo byť v "bulvarnom denníku", že sa Mikla na 19 hodín stratil, ožral a že ho asi vylúčia!
Na moje veľké prekvapkanie, titulka skutočných novín je úplne iná!
Namiesto Miklu je tam Predná a niečo o nej.
To vypadá, ako keby to na poslednú chvíľu zmenili aby to Miklovi nepokazili...
Pozrite si www.bleskovky.sk
hmm, ked to tak citam, tak ma napada, ze asi pred dvoma tyzdnami mi prisiel mail, v ktorom sa pisalo, ze Mikla bude robit co sa da, aby sa nedostal do prvej trojky. Ze vraj finalisti v prvej trojke su maju okrem ostatnych este osobitne povinnosti a do tych sa mu velmi nechce, pretoze by mu zvazovali ruky v jeho dalsej "kariere".

Ale pravdivost tejto informacie neviem ziadnym sposobom overit, takze si s nou robte co chcete
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Mikla je mi ukradnutý, ale tomu bulvárnemu denníku neuverím ani slovo, ani keby tisíckrát písali pravdu.
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Mne sa Mikla páči. Už aj muž sa na mňa hnevá, že nerozumiem hudbe. Ale ja viem, že namá hlas na superstar, ale keby nemal niečo do seba dotiahol by to tak ďaleko? To čo hovorí Habera mi je volné, lebo je to namyslený panák, hovorím to preto, lebo ho poznám osobne.
Mám také tušenie, že vypadne Katka. Ja osobne neposielam sms nikomu, lebo nechcem byť nespravodlivá. Všetci sú dobrí.
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

AlaNR
Tiež mám tušáka, že Mikla tam ostane len preto, lebo "mlade neintelektuálne publikum" je z neho hotove.
Vraj niekde hovorila teta Vilma Jamnická, že nakoniec v trojke zostane Šindlerová, Bezdeda a Mikla. Kombinacia jak fras. Keď sa toto splni, pôjdem si dať predpovedať výhru v športke!
Potvrdzujem, teta Vilma Jamnická to písala v Pravde, A je to tak. Škoda, ja som myslela, že tam ostane Katka, ale tá je PES. A to podľa jej predpovede, nemá šancu
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Dnes som bola v NTC na čajíčku...a kohože som tam nestretla? Môjho miláčika Samka Tomečka. Okrem toho aj Haberu, ako pokrikoval na niekoho zo štábu. Hmm.. A do toho v dave fanyniek Ibrahim.. Ale k tomu kto vypadne. Pozerali ste magazín? Tak to som veeľmi zvedavá, ako zvládnu zaspievať taký Beatles alebo Elvisa. Na tom pohorí Mikla, lebo mal veľmi ťažkú voľbu, že čo spievať.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

[http://www.bleskovky.sk/?cid=61320&s...5&ref=top_next


Mikla odstupuje
0 0
adamt adamt

adamt je offline (nepripojený) adamt

škoda mohol to dohrať....
...ale mi vyhodňare trimeme paľce a posilame SMS-ky - Katke...takže nabice si mobily, aby sce večir boli "ready" ,
0 0
Lucia7 Lucia7

Lucia7 je offline (nepripojený) Lucia7

Takže myslím, že za Miklu už netreba hlasovať.... vyriešil to za nás. Zdroj www.bleskovky.sk
0 0
ivetas ivetas

ivetas je offline (nepripojený) ivetas

máme taky pocit ze vsetci su proti nemu, len nechapem ako sa mohol dostat az tak daleko to mi je teda zahadou
0 0
Iveta Iveta

Iveta je offline (nepripojený) Iveta

Mikla odstúpil sám zo súťaže - práve to hlásili na Exprese a je to na Bleskovkách.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

a čo bude dnes s hlasovaním.....veď v tom sú miliony
0 0
Iveta Iveta

Iveta je offline (nepripojený) Iveta

V rádiu povedali, že je v štádiu riešenia, či dnes vlastne niekto vypadne - všetka sa dozvieme večer v priamom prenose.
0 0
Monica Monica

Monica je offline (nepripojený) Monica

Ja si myslím, že on ako človek nie je zlý. Neviem, či si uvedomuje, ako si svojím životným štýlom šodí. Ale za svoje "genetické informácie" nemôže. Ktovie kto sú jeho skutoční rodičia. No títo adoptívni si od neho toto určite nezaslúžia. Na margo toho nemenovaného bulváru: sakramentsky sa snažia formovať názory ľudí. Dnes je na titulke Mikla s holým zadkom,minule bol s predkom. Normálne si viem predstaviť špehujúceho fotografa,ktorí opitému Miklovi s radosťou zaplatí,len aby sa vyzliekol.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Bulvár je taký, preto ho nečítam
0 0
Iveta Iveta

Iveta je offline (nepripojený) Iveta

Pravda píše, že sa bude dnes normálne hlasovať - www.pravda.sk
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
myslím, že celé je to umelo vykonštruované aby sa večer ešte viac zvýšila sledovanosť...
0 0
porfin porfin

porfin je offline (nepripojený) porfin

No ja neviem , pred chvíľou bol ROBO MIKLA na radiu Expres a aj dáky chlap s STV a dosť jasne hovorili , že dnes Mikla nebude?
Žeby ho niekto nahradil.... veď majú termíny až do apríla a takto im jeden termín padne.... no uvidíme večer.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak ako to bude dnes večer? Mikla skutočne dobrovoľne odstupuje?
0 0
Helenah Helenah

Helenah je offline (nepripojený) Helenah

Už sa tak stalo, dnes ho konečne vylúčili!! Čo hovoríte na Mojsejovcov? To je ale trapas a pod úroveň!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať