Zavrieť

Porady

Superstar: Kto vypadne? (12.3.-18.3.)

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac

Anketa: Kto podľa Vás vypadne ako další?

Počet hlasujúcich
104. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Robo Mikla

    75 72.12%
  • Zdenka Predná

    18 17.31%
  • Katka Koščová

    8 7.69%
  • Martina Šindlerová

    1 0.96%
  • Tomáš Bezdeda

    2 1.92%
Kto bude další?

Strašne držím palce Miklovi, že to bude práve on
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Mojsejovcov ako správny salónny intelektuál pozerám pravidelne a občas sa aj bavím. Už sa teším na tie striptízy v ich vile. Dobrý program to bude, uvidíte. Len by to chcelo menej cenzúry. Keď už, tak už a nech to vysielajú po 22:00.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Aha, ešte dodám, že teda bohvieaký vkus milí M. nemajú s tými ich mercedesmi. Za tie peňeži by som si vedel predstaviť lepšie obývanú garáž. Vzorový príklad je ich to M-ko - v časoch, keď na trhu máme Range Rover, X-5ku, či Volvo XC-90ku, sa voziť na starom M-ku je trapas.

Prepáčte za exkurz do sveta motorizmu.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 18.03.05 at 16:12
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Miklovi som fandila - škoda
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Jozef Mihál
Mojsejovcov ako správny salónny intelektuál pozerám pravidelne a občas sa aj bavím. Už sa teším na tie striptízy v ich vile. Dobrý program to bude, uvidíte. Len by to chcelo menej cenzúry. Keď už, tak už a nech to vysielajú po 22:00.
Este som Mojsejovcov nevidela a ako spieva Miro "nemam zaujem". Priala by som im prave nulovu sledovanost, to sa mi ale nesplni . Takze este na tom riadne "vydoluju". Co sa tyka dnesneho vecera, tusim, ze vypadne Zdenka, napriek tomu, ze mne sa paci. Doteraz mi moje "tusaky" vzdy vysli. Bolo mi luto vsak za kazdym jednym, ktory vypadol. Este aj za tym Robom mi je luto. Tie decka su ozaj talentovane. Budem sa tesit z kazdeho ich spevackeho uspechu. Ved dufam, ze tuto drahu nezanechaju ani po skonceni sutaze.Uf, ale som sa rozpisala (a vecera nikde).
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Evanka
Este som Mojsejovcov nevidela a ako spieva Miro "nemam zaujem". Priala by som im prave nulovu sledovanost, to sa mi ale nesplni . Takze este na tom riadne "vydoluju". Co sa tyka dnesneho vecera, tusim, ze vypadne Zdenka, napriek tomu, ze mne sa paci. Doteraz mi moje "tusaky" vzdy vysli. Bolo mi luto vsak za kazdym jednym, ktory vypadol. Este aj za tym Robom mi je luto. Tie decka su ozaj talentovane. Budem sa tesit z kazdeho ich spevackeho uspechu. Ved dufam, ze tuto drahu nezanechaju ani po skonceni sutaze.Uf, ale som sa rozpisala (a vecera nikde).
Súhlas s Tebou!!!!! - Mojsejovovcov som omylom raz pozerala a vydržala som asi 3 minúty.... hrôôôôza!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Ja Mojsejovcov vydržím sledovať len pár sekúnd. To keď ide uputávka na ich program, tak to pozerám než nájdem ovládač. A aj z tej chvíľky je mi na .....
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

..to sú dve vymetené hlavy ..... IQ húpací koník
0 0
učty učty

učty je offline (nepripojený) učty

Coneek s tým nanukom to bolo dobré No musí to byť pre tie decká riadna zaberačka, Miklovi odišiel aj tak biedny hlas, ani Martinin a Zdenkin sa mi dnes nezdal. Škoda že tam už nie je Samo, myslím že " Jéééstdéééj " by dal skvelo. Najviac energie a radosti mala dnes Katka. Ta bo šicke na vychodze je maju vecej a dodneška pametam jaku mala Janka Guzová. ak dnes nezmenia pravidlá je na rade Zdenka.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Mojsejovcov ignorujem - uplne. Mozno, ked bude nalada nad 1.5 promile, sa znizim aj k takej uchylke.
Co sa tyka superstart, neviem, preco si z nas robili "dobry den" s postupujucimi a vypadavajucimi, ked postupili vsetci.
Navyse, je takmer jasne, ze nabuduce Zdenka postupi, pretoze vyhecovali jej fanusikov.

Nemozem si pomoct, ale "kseft" z toho smrdi viac, ako zabava. Posielajte smsky, posielajte, posielajte, ...
0 1
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Veď to bolo jasné, že nik nevypadne. Majú podpísanú zmluvu na počet vysielaní s majiteľom práv a nemôžu ju porušiť. Trochu im to Mikla zavaril. Ale tomu to už neako ani trochu nespievalo.
A nepozerátu našu "kolegyňu" Nóriku ? Ja pozerám, zo zvedavosti. Toľko pošliapanej ľudskej dôstojnosti tu už dávno nebolo. Čo prinúti človeka, aby sa dobrovoľne ponížil. Neviem. Asi iba ak by išlo o život mojej dcéry.
0 0
slavka1 slavka1

slavka1 je offline (nepripojený) slavka1

Zbytočne to naťahovali Adela s Pycom, že kto vypadne , zbytočné bolo posielať smsky , ale biznis je biznis. Každa smska prinesie korunku do tel. vrecka .
A Mojsejovci sú trápní , ako mi hovoríme na Východe gažovia , z topánkoch im stirči slama .Čauko držte prsty Katke.
Všetko naj Jozefom.
0 0
Monica Monica

Monica je offline (nepripojený) Monica

Pošliapaná ľudská dôstojnosť ? Moja bývalá šéfka nám s radosťou po nej šliapala a my,jej podriadení, sme ani nemali sľúbené 2 melóny. Tí, ktorí sa do tej súťaže prihlásili, sú na ich úrovni,ba možno aj na nižšej.
Naposledy upravil Monica : 19.03.05 at 10:38
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

[A nepozerátu našu "kolegyňu" Nóriku ? Ja pozerám, zo zvedavosti. Toľko pošliapanej ľudskej dôstojnosti tu už dávno nebolo. Čo prinúti človeka, aby sa dobrovoľne ponížil. Neviem. Asi iba ak by išlo o život mojej dcéry.[/QUOTE] = toto som citovala, len sa mi nepodarilo....
____________________________________

...mne sa zdá, že tú dôstojnosť majú pošliapanú práve Mojsejovci. Samy musia byť šokovaní zo zloženia účastníkov-ešte si takých primítívov nasťahovať do domu, no, neviem. Musia byť zhnusení - svojim spôsobom ich aj ľutujem, iste si predstavovali úžasnú slávu a obdiv, dopadlo to takto-neslávne, hnusne...asi si aj Markíza na nich zgustne-zmetú ich totálne.
Mimochodom, my tu v meste máme takú pani mojsejovú - dať tak tie dve dokopy, to by bola realityšov
Majte sa všetci pekne, príjemný preddaňový víkend!!!
0 0
luba3 luba3

luba3 je offline (nepripojený) luba3

Mám 3 synov-18,14,13.Starám sa o rodičov.Mám lic.DSS Credit Suisse. ...viac
Včera som sledovala superstar prvýkrát.Počula som spievať Katku-bola výborná,Tomáša-náročná pesnička/musel spievať aj počúvať skupinu,čo spievala s ním/.Držím palce Tomášovi,lebo je Žilinčan,ale Katka je výborná.Ostatných som nepočula spievať a pri Miklovi to ani neľutujem,lebo čo som sa pozerala včera na internete na fotky jeho holého zadku-niet ani čo ľutovať.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať