Zavrieť

Porady

Stavebny dozor

Som stale vesela....;D
Ahoj stavbari Chcela by som sa spytat,ci musi byt na stavbe rodinneho domu stavebny dozor.Vela tomu nerozumiem,ale este som nepocula o tom,ze by niekto z mojich znamych,ktori stavali spominal nejaky stavebny dozor.Fakt tam musi byt?
Usporiadat
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

kurizon o co ti ide? chces len potvrdenie? urcite najdes nikoho kto ti ho da a uz sa tam neukaze.
za stavbu je zodpovedny stavbyveduci, ak si stavias svojpomocne tak stavebny dozor. samozrejme ze prebera vystuz, zakladovu skaru aj krov. co potrebujes od dozora ku kolaudacii zalezi od stavebneho uradu a od stavby.
0 0
Muammar Muammar

Muammar je offline (nepripojený) Muammar

miu-alfa
Cize pre uvedene lokality, teda BA , SC, PK, MA, DS : Milos Uhliarik, tel.c.: 0904 700038
. Ak je este volny...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Muammar
Ak je este volny...
a aký význam mala Tvoja reakcia? Posledný príspevok v téme je z r. 2012.
0 0
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
iika
Najlepší stavebný dozor je stavebník sám, pokiaľ má chuť a možnosti neustále sa vzdelávať v priamej úmernosti k tomu ako rastie stavba. Veľa čítať, pýtať sa, chodiť sa pozerať inde, radiť sa s viacerými, ktorí už niečo postavili a občas veriť vlastnému inštinktu. Oficiálny stavebný dozor je potrebný kvôli kolaudácii, ale ideálne je, keď aj skutočne stavbu navštívi a najlepšie ešte pred realizáciou upozorní na veci, ktorým by ste sa mali vyhnúť. Vraj najlepší je ten, ktorého by "majstri" obesili najradšej v komíne.
iiika, konečne som to našiel. Oficiálne ťa citovali v najnovšom peknombyvani S tvojou hláškou o obesení na komíne.
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

neprekvapuje ma ze pekne byvanie cerpa svoje znalosti z internetovych diskusii
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať