Zavrieť

Porady

obyvacia stena

Zdravim vsetkych,
potrebovala by som poradit, ci nahodou neviete kto vyraba obyvacie steny, ktore sa na Slovensku predavaju pod nazvom Vission. Paci sa mi a chcela by som si ju kupit, ale tu su prilis drahe.
vission.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Hladam , hladas, hladame

    LINE SLOVAKIA s.r.o.

    Trnavská cesta 84 (Areál a budova Trifit)
    821 02 Bratislava

    mobil: +421 903 645 759
    tel.: 02/54418182
    fax: 02/54418180
    e-mail: line@line-slovakia.sk
    Naposledy upravil kitky : 26.01.08 at 22:41

    Mariya je offline (nepripojený) Mariya

    Mariya
    Dakujem, ale to viem. Lenze tato firma je dovozcom. Ja by som potrebovala vediet vyrobcu.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Mariya Pozri príspevok
    Dakujem, ale to viem. Lenze tato firma je dovozcom. Ja by som potrebovala vediet vyrobcu.
    LINE INTERIER vznikla začiatkom roku 2000, kedy začala úspešne pôsobiť na slovenskom trhu v oblasti predaja nábytku a zariaďovania interiérov.

    V roku 2006 spoločnosť otvorila výrobu obývacích stien vlastnej produkcie.

    Cieľom tohto zámeru je nielen otvorenie nového smeru aktivít LINE INTERIER, ale i pozdvihnutie trendového dizajnu novej generácie a preukázanie schopnosti slovenskej kvality vo výrobe nábytku na slovenskom trhu i v zahraničí.

    Dokonca maju akcie na vission momentalne.
    Odkial vies, ze ich dovazaju?

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    České webové stránky uvádzajú výrobcu ako Slovensko. Skús hľadať výrobcov nábytku na Slovensku, môžno budeš mať šťastie. Asi to bude tak, ako píše Kitky.

    Mariya je offline (nepripojený) Mariya

    Mariya
    kitky Pozri príspevok
    LINE INTERIER vznikla začiatkom roku 2000, kedy začala úspešne pôsobiť na slovenskom trhu v oblasti predaja nábytku a zariaďovania interiérov.

    V roku 2006 spoločnosť otvorila výrobu obývacích stien vlastnej produkcie.

    Cieľom tohto zámeru je nielen otvorenie nového smeru aktivít LINE INTERIER, ale i pozdvihnutie trendového dizajnu novej generácie a preukázanie schopnosti slovenskej kvality vo výrobe nábytku na slovenskom trhu i v zahraničí.

    Dokonca maju akcie na vission momentalne.
    Odkial vies, ze ich dovazaju?
    Ahoj Kitka.
    To ze tento nabytok dovazaju mi povedali v jednom dome s nabytkom, kde ho aj predavaju. Na stranku tejto spolocnosti Line Interier som pozerala a naozaj tam maju zlavu, ale aj so zlavou stoji takmer 50 tisic korun. A ked sa na to aj ked len na obrazku pozries, tak si vsimni, ze cela tato stena pozostava z piatich skriniek. Cena bez zlavy je 63 tisic. To predsa nie je mozne, aby si Slovak za 5 skriniek pytal tolko penazi. To si snad nedovolia ani Taliani..., aj ked je pekne, ze sa Slovaci snazia a ide im to

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Lion Topoľčany Pozri príspevok
    Podobný štýl obývačiek vyrába www.decodom.sk v Topoľčanoch a cena rádovo 15.000,-20.000,Sk
    Presne tak, veď sú aj iný výrobcovia aj výrobky majú rovnako krásne a môžno, že aj polské firmy robia ten typ nábytku a určite cena bude tretinová.Však sa jedná u toho typu Vission o MDTD (lamino dosky) a to je naozaj prehnane vysoká cena.

    Toto je podobný štýl, hľadaj tu, určite niečo nájdeš.
    http://www.meble.pl/galeria_kf.php?i...g=pl&galeria=3

    Mariya je offline (nepripojený) Mariya

    Mariya
    dakujem, dakujem.
    mate pravdu. aj v dekodome aj tu ti poliaci maju podobny nabytok. takze idem vyberat....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.