Zavrieť

Porady

Obchod s potravinami a HACCP

Má niekto informáciu o HACCP v súvislosti so živnosťou. Potreboval by som vidieť nejakú predlohu ako to má vyzerať. Ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
karol x karol x

karol x je offline (nepripojený) karol x

môžete mi poslať kontakt na tú firmu z topoľčian? skúsim konzultovať.
0 0
Monky Monky

Monky je offline (nepripojený) Monky

Ahojte. Neviete mi niekto prosím Vás poradiť? Môj problém spočíva v tom, že príde ku mne hĺbkový audit zo Štátnej veterinárnej a potravinovej správy. Zaujímalo ma na čo všetko sa zamerajú a na čo nemajú právomoci. Údajne sa chystajú aj na účtovnícku kontrolu. Mám výrobu-pekáreň. Za nejaké info vopred ďakujem...
0 0
321totti 321totti

321totti je offline (nepripojený) 321totti

ahoj lenka chcel by som sa ta opitat na hygienu lebo chcem bufet kde by som robil bagete a aj zapekal ich jake su na to normy??? dakujem
0 0
karol x karol x

karol x je offline (nepripojený) karol x

Ak by mal niekto záujem pripájam návrh prevádzkového poriadku. Na regionálnych úradoch verejného zdravia sú ochotní ludia-aj poradia.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
321totti Pozri príspevok
ahoj lenka chcel by som sa ta opitat na hygienu lebo chcem bufet kde by som robil bagete a aj zapekal ich jake su na to normy??? dakujem
potrebuješ vypracovať HACCP, kedže budeš manipulovať s potravinami.
Pozri si Potrav. kódex.
http://www.svssr.sk/sk/legislativa/kodex/kodex.asp
0 0
Marikal Marikal

Marikal je offline (nepripojený) Marikal

Predaj nábytku na mieru.
Robím poradenstvo k vypracovaniu prevádzkového poriadku a HaCCP. V prípade záujmu sa mi ozvite.
0 0
jatmz jatmz

jatmz je offline (nepripojený) jatmz

lenka, nic v zlom ale v potr. kodex stacit nebude, treba pozred aj nariadenia ES č. 852 a 853/2004 a dalsie vynosy, treba len vela googlit (
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
samozrejme, že info si treba hľadať, a som len rada, keď sa aj nejakú nariadenia sem prilepia.
0 0
jatmz jatmz

jatmz je offline (nepripojený) jatmz

Monky Pozri príspevok
Ahojte. Neviete mi niekto prosím Vás poradiť? Môj problém spočíva v tom, že príde ku mne hĺbkový audit zo Štátnej veterinárnej a potravinovej správy. Zaujímalo ma na čo všetko sa zamerajú a na čo nemajú právomoci. Údajne sa chystajú aj na účtovnícku kontrolu. Mám výrobu-pekáreň. Za nejaké info vopred ďakujem...
to o com pisete as realizuje po novom a bude to bezne, prakticky maju pravo na cokolvek a ste povinny byt spolusucinny, doporucujem pozret nariadenie ES č.854/2004 a č. 882/2004 a nas zakon o potravinach č. 152/1995 (ten najdete aj so vsetkymi implementovanymi zmenami na stranke statnej veter. spravy)
co sa tyka toho auditu treba si dat hlavne doporiadku vsetky dokumenty, hlavne na to je audit zamerany...sama papierovacka
0 0
gretka75 gretka75

gretka75 je offline (nepripojený) gretka75

ahojte !!chcela by som sa pridat aj ja a podakovat hlavne lenke za ten vypracovany plan!!!
0 0
peterbartos peterbartos

peterbartos je offline (nepripojený) peterbartos

ahoj lenkak .... aj ja potrebujem pomoc... tiez by som potreboval pomoct z Haccp k vyrobe a predaju zmrzliny .....len sa neviem na teba nakontaktovat... tak ak si to budes citat prosim ta ozvi sa mi...lebo je to tu na nepochopenie
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
čo konkrétne potrebuješ?
Budeš vyrábať zmrzlinu ty?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
http://www.haccp.szm.sk/haccp.html
0 0
peterbartos peterbartos

peterbartos je offline (nepripojený) peterbartos

potrebujem HACCP pre vyrobu zmrzliny varenou cestou ako i predaj ale nie standardnym sposobom...len to tu nechcem rozpisovat.... nemohli by sme sa dohodnut ze ti tu dam moju emailovu adresu a by si mi napisala???a tam by som ti povedal presne o co ide...hm??dik .
email : bartospeter2(zavinac)zoznam.sk
prosim ozvi sa dik ))
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
varenou cestou, to je pekný oriešok, ozvem sa na mail, resp.posielam mail.
0 0
gutan52 gutan52

gutan52 je offline (nepripojený) gutan52

Lenka - radíš mimoriadne dobre a pružne. Poradíš aj nám? Ak môžeš, tak prevádzkový poriadok pre Lakáreň. Ďakujem Danica
0 0
Prue Prue

Prue je offline (nepripojený) Prue

gutan52 Pozri príspevok
Lenka - radíš mimoriadne dobre a pružne. Poradíš aj nám? Ak môžeš, tak prevádzkový poriadok pre Lakáreň. Ďakujem Danica
Lakáreň alebo lekáreň? Ak to bola lekáreň, tak možno ti pomôže ako vzor prevádzkový poriadok pre dentálnu prax.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
gutan52 Pozri príspevok
Lenka - radíš mimoriadne dobre a pružne. Poradíš aj nám? Ak môžeš, tak prevádzkový poriadok pre Lakáreň. Ďakujem Danica
ja mám skúsenosti s výrobou a potravinami, od tohto je ďaleko lekáreň. No skús prílohu od Prue.
0 0
gutan52 gutan52

gutan52 je offline (nepripojený) gutan52

Prue Pozri príspevok
Lakáreň alebo lekáreň? Ak to bola lekáreň, tak možno ti pomôže ako vzor prevádzkový poriadok pre dentálnu prax.
Ano, je to Lekáreň.
Prue, ´dakujem Ti. Už sa približujeme k tomu PP. Nedal by sa tento zubársky zameniť za lekárenský? Pozri sa mi prosím Ťa na to a odpíš mi. Danica
0 0
pracovisko pracovisko

pracovisko je offline (nepripojený) pracovisko

Toto som si kedysi uložila, neviem, či to pomôže, treba však zmeniť dezinfekčné prípravky za aktuálne aj s expozičnou dobou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať