Zavrieť

Porady

Cenník účtovných prác na rok: 2008

som
Viem, popisalo sa tu toho už veľa okolo cien našich prác. Nikto však nepovie konkrétne čísla. Je to také tabu. Každý len naznačí. Ja by som mala asi takýto návrh, možno je to neaktuálne, ale navrhovala by som, aby sme si urobili jednotný cenník, ako majú iné profesie. Každý rok by sa obnovoval. Dal by sa kúpiť v nejakej našej komore, alebo na porade. Boli by tam ceny, samozrejme z dôvodu Slovenska (západ - východ) minimálna cena, maximálna cena a stred. Také cenníky majú lekári, notári, architekti, stavební inžinieri, prečo nie účtovníci?
Výhoda toho je tá, že nemali by sme obavy, či pýtame veľa alebo málo, mali by sme sa podľa toho orientovať a nehanbiť sa pýtať si za svoju prácu správne zaplatiť.
Skúsme to - prosím o názor a podporu.
------------------------------------------------
Aktualizácia:
Cenníky už spracované sú v smithovom blogu tu: http://www.porada.sk/blog.php?b=96
Naposledy upravil Richard : 07.03.08 at 07:21 Dôvod: prosba o kopiu tabulky
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Jozef I Pozri príspevok
A dozvieme sa aj výsledok, alebo tie cenníky sú len pre Vás ?
Neboj sa, rozhodne sa výsledok dozvieš.
0 0
Ivánuška Ivánuška

Ivánuška je offline (nepripojený) Ivánuška

snažím sa byť dobrá v tom čo robím a čo ma baví, a to nie len o práci ...viac
no super , nechodím tu síce moc často, iba ak niečo neviem vyriešiť alebo potrebujem radu ale toto oceňujem. fakty. a preto pošlem aj ja cenník svoj, síce je z roku ked som začínala ale predsa,... len dúfam, že ten zpriemerovaný cenník potom tu najdem. hihi
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Dnes došli iba 2 cenníky
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Neuveriteľné!!!!
Som nesmierne rada, že ma za tento nápad toľko ľudí podporilo a že sa vlastne pridali spoločne k tvorbe nášho spoločného cenníka.
Nesmierne si vážim aj to, že sa v tomto pracovnom zhone toho ujal "smith", ktorému sa za všetkých chcem poďakovať.
Ďakujem.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

No bolo by dobré, keby čo najviac ľudí poslalo Smithovi tie cenníky, ale mám pocit, že len poniektorí postrehli túto tému. Nedalo by sa to vymyslieť tak, že by Richard preposlal s linkom témy aspoň najaktívnejším /bože, aby som teraz niekoho neurazila/ cez e-mail upozornenie na túto akciu? Resp., nech Richard zváži, ako upozorniť na túto tému... Čo vy nato?
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Myslím si, že musíme viac dbať na to, ako udržať túto tému na titulke, aby tam blikala. Takže preto ten príspevok.
0 0
krtoman krtoman

krtoman je offline (nepripojený) krtoman

Idem posielať svoj cenník (prosím o zhovievavosť, určite nie je dokonalý). Schéma uvedená v "28" sa mi zdá nedostatočná, už viacerí predo mnou navrhovali, čo všetko by sa malo zohľadňovať (napr. citujem: debordelizácia - krásne slovo), asi ten ABC cenník pre JU je dosť výpovedný, budem to aj ja takto robiť, že pripojím cenník k zmluve. Inak, tvrdá práca, urobiť niečo takéto, keď bude treba, pomôžem. EVA
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ďakujeme za pomoc.
0 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

Re: Cenník účtovných prác na rok: 2008
Mňa by zaujímali aj paušalisti... Mám takého, čo má 3 fa, ale aj takého, čo má 100 fa za rok... A naozaj som z toho v pomykove.

tak ja som túto tému objavila až dnes a chcem tiež prispieť k vyriešeniu tejto "pálčivej" témy, čo by zorientovalo viacerých z nás
začala som robiť PU
1. mesačný platca DPH, koeficient DPH
2. 3 zamestnanci HPP, 2 DoPČ
3. DFA cca 80-90
4. OFA cca 20
5. ERP 2 ks
6. 1 bankový účet SKK
7. SKK pokladnica
8. samozrejme účtovná závierka a DP
na DoPČ mesačný paušál 7500,-Sk
a posielam aj doplnený cenník - niečo reálne a niečo v "predstavách" ako by to malo možno byť
držím nám všetkým palce! a ďakujem
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Kuk - Tabuľka: str.3, príspevok 28.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

m.hladka Pozri príspevok
Zapojte sa ďalši.
m.hladka nebolo by šikovnejšie, keby si ten cenník prekopčila do zadania tvojej témy aby ludia nemuseli listovať?
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Tabuľka - cenník je tu: http://www.porada.sk/630161-post28.html
Vyplnenú treba poslať na uctovnictvo@geccon.sk
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Aljok Pozri príspevok
Tabuľka - cenník je tu: http://www.porada.sk/630161-post28.html
Vyplnenú treba poslať na uctovnictvo@geccon.sk
presne toto som mala na mysli aby urobila m.hladka v prísp. č 1
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
No, nejako som to urobila, ale nie som az taky znalec PC, ale tabulku neviem prilepiť ta je na str.3, prísp.28
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
m.hladka Pozri príspevok
No, nejako som to urobila, ale nie som az taky znalec PC, ale tabulku neviem prilepiť ta je na str.3, prísp.28
Je tam prilepená pod reklamou.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
aha, no tak som dobra
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
V zadaní témy je uvedená tabuľka. Pomožte nám, aby sme mali prehľad o cenách na trhu. Ďakujem
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

Poslala som tú tabulku, dúfam,že to prešlo....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Zatiaľ máme 55 ks cenníkov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať