Zavrieť

Porady

CCCC pokračuje - nekonečný príbeh

Verím, že každý si tu nájde to svoje čo potrebuje k pokoju duše a k tomu ako vždy zahrá známa kapela CCCC....
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 01.02.08 at 18:48 Dôvod: medzera v názve
Téma je uzavretá.
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

No nie je krásna táto bacuľatá Bambulka????????

0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

TOKY Pozri príspevok
niekedy na začiatku tejto témy si sa ma pýtala odkiaľ sťahujem tieto obrázky. vidíš mohla som už vtedy napísať aj spôsob ako sa prikladajú.
Pridám sa, pani učiteľka. Len som sa čudovala, že kde berieš tú krásu, a neskôr, prečo mi to nejde. Ako dobre, že som sa "pochválila" svojou nevedomosťou. Teraz iba nadšene snorím, čím by som urobila radosť.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Mam taky dojem, ze princeznicky idete na vyvojovy prototyp pohonu a ja potom nestiham j
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Dav Pozri príspevok
Pridám sa, pani učiteľka. Len som sa čudovala, že kde berieš tú krásu, a neskôr, prečo mi to nejde. Ako dobre, že som sa "pochválila" svojou nevedomosťou. Teraz iba nadšene snorím, čím by som urobila radosť.
používam ešte aj túto stránku: http://www.hoxa.hu/?p1=kepeslapok&p3=0&p4=0&p2=0 ,denne sem doplňajú nové obrázky, takže môžem vyberať, problém je v tom, že nájdem niečo, hneď to neprilepím, no a potom zabudnem kde to bolo


0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
Mam taky dojem, ze princeznicky idete na vyvojovy prototyp pohonu a ja potom nestiham j
My ho iba testujeme . Môj súhlas patril obsahu košíka.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav


Trošku z toho pohonu pre všetky surfujúce a pracujúce
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac


dnes večer je v móde samý glitter
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ja viem j
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Krásne kvety pre všetkých


0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ach ta zavislost, ved si isla pracovat j
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Myš je už unavená... Dobrú noc všetkým.
0 0
klarissa klarissa

klarissa je offline (nepripojený) klarissa



Dobrú nôcku, prvý krát sa mi podaril vložiť obrázok - to je radosti.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

pepsikova Pozri príspevok
...sa mi vidí,že som tu videla Lorelei..niečo nám sľúbila a ja som už zhoretá od nedočkavosti,taká som zvedavá,čo sa nám sem narodí...
Ahojte vsetky. Bola som tu, pozrela som vsetko, co som prespala, a na to som zase zaspala, teda iba zdriemla na 2 hodky, lebo aj net zacal blbnut. No a teda, mam pocit,ze som natrafila na trosku neschopneho doktora - len moj pocit, a vacsinou ma neklamu, nejaky bol uz na pol ceste prec, lebo mu prisla sesternica!, tak v rychlosti mi povedal,ze mam prist o tyzden zase,lebo nenasiel zaludok babatka, takze nevie to potvrdit na 100%. A pohlavie ze nie je vidno, tak asi dievcatko mi povedal.....No ved ked tam nevidi nic, tak moze vyjst iba dievcatko, nie? No nic, trosku sklamana, lebo som fakt v noci ani nevedela zaspat, a od pol stvrtej som uz hore. Keby som vedela,ze tu budete tak skoro rano...., tak by sme este pokecali. Takze vlastne vam ani neviem dokopy nic moc povedat. Ale vybavila som si to sono inde, cez znameho, lebo doteraz mi vzdy len nahnali strach, a vsetko skumali aj na 2-3x. A ja nechcem soky, ked sa mozem len tesit. Ale videla som rucicky, nozicky, hlavicku, chrbticu,ocka...to je v poriadku, aj tak sme v poriadku a to je hlavne, a ked doktor nevie, co to bude, nevadi, ja na to pridem aj sama.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dietatko je radost,krasny pocit matky jtrosku tepla, nehy. No nieco super.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

jozka56 Pozri príspevok
Dietatko je radost,krasny pocit matky jtrosku tepla, nehy. No nieco super.
To urcite ano. Aj ked to bude moje prve, uz som stastna, ze ho mam zatial v brusku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať