Zavrieť

Porady

CCCC pokračuje - nekonečný príbeh

Verím, že každý si tu nájde to svoje čo potrebuje k pokoju duše a k tomu ako vždy zahrá známa kapela CCCC....
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 01.02.08 at 18:48 Dôvod: medzera v názve
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....




...a tuším idem slniečku vysvetliť,že dnes potrebujem jeho lúče...nejako sa nevie rozhodnúť,ako dnes bude svietiť....či krásne , žiarivo,alebo len spoza rohu...papáááá
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Narodeniny majú všetci čo sa zobudili ... Nemáš ich náhodou Ty každý deň?
.


..ja od určitého času veru áno...mojka,krásne ráno a
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

pepsikova Pozri príspevok
...Toky...ty ježibaba jedna pekná..toto si kedy stihla napiecť?...
..nemáš ty náhodou už tú najmodernejšiu kombináciu počítača s elektrickou trúbou?...som počula niekde,že k tomu dávajú bonus - stroj na splnenie všetkých snov okamžite.......?))))))))))))))))))))))))))))))))) )

...krásne ráno prajem...
to vieš pepsikova ja na to mám své lidi macko nakúpi
a ostatní to pripravia
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..poviem Ti,milý, pohľadom,
že žiť s Tebou túžim znova,každým dňom,
že denne,i keď neľahko,
túžim byť s tebou aspoň nakrátko..
že ako dobrá gazdinka,
pre teba preskočím i plot,
len zostaň ešte chvíľu pri mne,
veru áno,si to ty..môj život...


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...




...keby som bola princezná Arabela...ku TOKY by som na chvíľu zaletela...
..na všechno má lidi-i snídani udelají..bla-bla-bla,už mi to neveršuje po takýchto raňajkách..
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

jéééééééééj čo sa stalo???? vidím svoj podpis v príspevku
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

na stôl treba dať aj kvetinky
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac


samé chutné mačiatka
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ahojte j
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Keď deti boli malé, chceli mať doma zvieratko, lenže sa nevedeli dohodnúť. Dcéra chcela psa, syn zas mačiatko. Nakoniec sme mali rybky. Keď už boli väčšie, vždy som hovorila, že keď odídu z domu kúpim si psíka. Teraz, keď dcéra býva s priateľom v Taliansku, syn je zase na VŠ v ČR nastal ten pravý čas. Ale čím viac nad tým rozmýšľam, tým sa mi viac pozdáva kúpiť si Lenže, mangelovi sa tento môj nápad vôbec nepáči neznáša mačky
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
TOKY Pozri príspevok
Keď deti boli malé, chceli mať doma zvieratko, lenže sa nevedeli dohodnúť. Dcéra chcela psa, syn zas mačiatko. Nakoniec sme mali rybky. Keď už boli väčšie, vždy som hovorila, že keď odídu z domu kúpim si psíka. Teraz, keď dcéra býva s priateľom v Taliansku, syn je zase na VŠ v ČR nastal ten pravý čas. Ale čím viac nad tým rozmýšľam, tým sa mi viac pozdáva kúpiť si Lenže, mangelovi sa tento môj nápad vôbec nepáči neznáša mačky

Tak si vyber králička....


...takéhoto som podedila. Moje deti tiež chceli..aj mali, dvoch škrečkov a potom psíka, niekoľko tarantúl...keď som povedala, že už nič nedovolím, dostala dcéra do daru takéhoto zaja. Po roku odišla do sveta , podedenec je môj.

Aj nadávam niekedy, že sa treba starať, ale keď je sb "nemluvný", tak mám aspoň komu vyprávať a nikto sa mi nečuduje......
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Prajem krásne ráno...z môjho konca upršané....kto chce podrásť poďho von....


0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

DanielaSĽ Pozri príspevok
Tak si vyber králička....


...takéhoto som podedila. Moje deti tiež chceli..aj mali, dvoch škrečkov a potom psíka, niekoľko tarantúl...keď som povedala, že už nič nedovolím, dostala dcéra do daru takéhoto zaja. Po roku odišla do sveta , podedenec je môj.

Aj nadávam niekedy, že sa treba starať, ale keď je sb "nemluvný", tak mám aspoň komu vyprávať a nikto sa mi nečuduje......
Dobrý nápad, porozmýšľam. Lenže s mangelom je to tažké, podľa neho nič, čo má štyri nohy do bytu nepatrí.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
TOKY Pozri príspevok
jéééééééééj čo sa stalo???? vidím svoj podpis v príspevku
všimla som si...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

DanielaSĽ Pozri príspevok
Tak si vyber králička....


...takéhoto som podedila. Moje deti tiež chceli..aj mali, dvoch škrečkov a potom psíka, niekoľko tarantúl...keď som povedala, že už nič nedovolím, dostala dcéra do daru takéhoto zaja. Po roku odišla do sveta , podedenec je môj.

Aj nadávam niekedy, že sa treba starať, ale keď je sb "nemluvný", tak mám aspoň komu vyprávať a nikto sa mi nečuduje......
...ja som tiež takého zdedila po dcére a to len žere, pije, občas ho vypustíme , nech si pobežka, musíme ale dávať pozor, aby niečo nerozhrýzol, lebo už máme pár káblov nadpájaných. Všade kde je elektrika musíš dávať pozor! No a samozrejme, treba vymieňať piliny /podstieľku/,vyčistiť WC, kupovať seno /alebo si usušiť/, sem tam nejaké dobrotky a tak... Myslím si, že nenarobí toľko škody ako mačka.
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička


...pekný nedeľný deň, to slniečko sa nechce celkom ukázať, ale zatiaľ neprší a to je dôležité..
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička


...pepsi, nebola si včera na takom školení, lebo som ťa tu vôbec nevidela?
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

...časy sa menia
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
TOKY Pozri príspevok
Keď deti boli malé, chceli mať doma zvieratko, lenže sa nevedeli dohodnúť. Dcéra chcela psa, syn zas mačiatko. Nakoniec sme mali rybky. Keď už boli väčšie, vždy som hovorila, že keď odídu z domu kúpim si psíka. Teraz, keď dcéra býva s priateľom v Taliansku, syn je zase na VŠ v ČR nastal ten pravý čas. Ale čím viac nad tým rozmýšľam, tým sa mi viac pozdáva kúpiť si Lenže, mangelovi sa tento môj nápad vôbec nepáči neznáša mačky
....

..manžel vie,že Ty máš doma kombináciu psa a mačky -jeho..šteká,keď chce,je,keď potrebuje a túli sa tiež,len keď sa jemu chce...takže sa ho nepýtaj,choď do najbližšieho útulku a vyber si šteniatko..ver,že Tvoj manžel a Ty nebudete mať vernejšieho priateľa,no a čo je veľkou výhodou,spoznáte nových kamarátov pri venčení...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať