Zavrieť

Porady

Uvažujem, že začnem s účtovníctvom

Ahojte všetci,

podnikám a chcela by som rozšíriť živnosť o účtovníctvo. Dočítala som sa, že potrebujem rekvalifikačný kurz a chcem sa poradiť, či je 60 hodinový dostačujúci. Organizuje ho spoločnosť s akreditáciou a tak si myslím, že by to mohlo byť dobré. Myslieť si však môžem, ale bola by som kľudnejšia, keby ste mi Vy skúsenejší dali nejaké cenné rady na začiatok.

Moc ďakujem !!
Usporiadat
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
No ja osobne si myslím, že dnes viesť kvalitne účtovníctvo so všetkými povinnosťami nie je žiadna "malina". Nie je to len sedieť v peknej kancelárii na koženom kresle, je to drina v pravom zmysle slova. Všetká česť účtovníkom, ktorí svoju prácu vykonávajú nielen hlavou, ale aj "srdcom". Ako píše Smith, 2 roky praxe nie je prax, stojí za tým veľa skúseností, učenia - donekonečna a hlavne kto chce robiť účtovníctvo, musí mať k tomu srdečný vzťah. Môj názor....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Lenka1979 Pozri príspevok
No ja osobne si myslím, že dnes viesť kvalitne účtovníctvo so všetkými povinnosťami nie je žiadna "malina". Nie je to len sedieť v peknej kancelárii na koženom kresle, je to drina v pravom zmysle slova. Všetká česť účtovníkom, ktorí svoju prácu vykonávajú nielen hlavou, ale aj "srdcom". Ako píše Smith, 2 roky praxe nie je prax, stojí za tým veľa skúseností, učenia - donekonečna a hlavne kto chce robiť účtovníctvo, musí mať k tomu srdečný vzťah. Môj názor....

To písala benka. Kožené kreslo,brrrrr. V zime studené, v lete lepkavé. Nemusím.

Ostatné môj súhlas.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 01.02.08 at 19:32
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Kožené kreslo je dobré na druhej strane stola, aby klienti dlho nevysedávali .
Pozn. benka je chlap .
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Johanka Pozri príspevok
Kožené kreslo je dobré na druhej strane stola, aby klienti dlho nevysedávali .
Pozn. benka je chlap .
A navyše to písala Lenka
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Johanka Pozri príspevok
Pozn. benka je chlap .
Opravené, mea culpa.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Aha teraz som pochopila, že to patrilo inde
0 0
JuKaS JuKaS

JuKaS je offline (nepripojený) JuKaS

A po mne "kedysi" chceli maturitné vysvedčenie ekonomického zamerania a dva roky praxe v príslušnom odbore
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

JuKaS Pozri príspevok
A po mne "kedysi" chceli maturitné vysvedčenie ekonomického zamerania a dva roky praxe v príslušnom odbore
Áno tak to bolo, tú väčšiu prax čo som písala vyššie bolo potrebných na činnosť organizačných a ekonomických poradcov...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Aha, ospravedlňujem sa benke-fakt je to chlap? A ja som si stále myslela,že je to žena....človek mieni....niekto mení....


smith Pozri príspevok
To písala benka. Kožené kreslo,brrrrr. V zime studené, v lete lepkavé. Nemusím.

Ostatné môj súhlas.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Dana Pozri príspevok
rekvalifikačný kurz..., či je 60 hodinový dostačujúci.
Minimálne tých 60 hodín ročne sa musím aj ja dokvalifikovávať (a to mám za sebou cca 400 hodín účtovníctva a vyše 30 rokov praxe)... Takže na začiatok tých 60 hodín stačí, a potom non-stop doživotné vzdelávanie.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
Minimálne tých 60 hodín ročne sa musím aj ja dokvalifikovávať (a to mám za sebou cca 400 hodín účtovníctva a vyše 30 rokov praxe)... Takže na začiatok tých 60 hodín stačí, a potom non-stop doživotné vzdelávanie.
400 hodín - to máš na mysli odsedené v škole, nie v praxi
... lebo ako rátam, tak rátam, k tým 30 rokom praxe mi 400 hodín nejako nepasuje
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať