Zavrieť

Porady

Pestovanie Orchidei

Dobrý deň!
V decembri som dostala orchideu,bola krasne rozkvitnuta, polievala som ju kazdy tyzden ale potom mi kvety opadali a ostali len stonky.Neviem co s nou dalej ci mi bude este kvitnut alebo nie a ci mam s nou zvlast nieco urobit.
Poprosila by som o radu.
Dakujem
Naposledy upravil arizona : 27.08.09 at 18:42
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Dievčence prikladám nové foto bielej, ktorú som dostala minulý týždeň na narodky, aj keď je už v poradí piata, ale každá má iný prostriedok, žltej, ktorá mi zakvitla po roku, má 7 kvetov a tej najnovšiej čo som dnes dostala k meninám, takú pásikavku, ale mám podobnú, len je viac oranžová ako táto. Ako dobre je mať narodeniny a meniny nie? Potešte sa aj vy, aspoň pohľadom.
DSC01361.JPG  
DSC01347.JPG  
DSC01348.JPG  
DSC01362.JPG  
DSC01354.JPG  

DSC01359.JPG  
DSC01364.JPG  
DSC01365.JPG  
1/1
5 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

LusielaL, máš to prekrásne. Držím prsty, nech ťa tešia a keď rozkvitnú, tak pridaj foto, nech sa tešíme spolu.
0 0
lusielaL lusielaL

lusielaL je offline (nepripojený) lusielaL

Mas to krasne Jarka a pripajam sa k tym co Ti uz gratulovali.predbiehame sa s odpovedou-zaroven dakujem aj ja Tebe a urcite budem fotit.
1 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

lusielaL Pozri príspevok
A este drobne prekvapenia-oplati sa nechat stonku,spiace sa teraz maju k zivotu.A nielen spiace ocka...
Posledne mas oncidko? Aj mne tak isto vyhana, uvidime, ktore skor zakvitne, ale ja som v nevyhode, bolo hnile a je presadene.
0 0
divokova divokova

divokova je offline (nepripojený) divokova

milovníčka orchideí
Jara Pozri príspevok
Dievčence prikladám nové foto bielej, ktorú som dostala minulý týždeň na narodky, aj keď je už v poradí piata, ale každá má iný prostriedok, žltej, ktorá mi zakvitla po roku, má 7 kvetov a tej najnovšiej čo som dnes dostala k meninám, takú pásikavku, ale mám podobnú, len je viac oranžová ako táto. Ako dobre je mať narodeniny a meniny nie? Potešte sa aj vy, aspoň pohľadom.
sú krásne a všetko najlepšie k meninám
0 0
divokova divokova

divokova je offline (nepripojený) divokova

milovníčka orchideí
poraďáci,bola som dnes v BB na výstave kvetov,v jednom stánku mali orchidee.Boli zabalené,ale snáď ich budete dobre vidieť.Je tam i pár mäsožravých.
Fotografia0185.jpg  
Fotografia0186.jpg  
Fotografia0187.jpg  
Fotografia0188.jpg  
Fotografia0189.jpg  

Fotografia0190.jpg  
Fotografia0191.jpg  
Fotografia0193.jpg  
1/1
3 0
divokova divokova

divokova je offline (nepripojený) divokova

milovníčka orchideí
a pridám i tie,čo skončili pri mne
DSC01444.jpg  
DSC01445.jpg  
DSC01446.jpg  
DSC01447.jpg  
DSC01448.jpg  

DSC01449.jpg  
1/1
8 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

lusielaL Pozri príspevok
A este drobne prekvapenia-oplati sa nechat stonku,spiace sa teraz maju k zivotu.A nielen spiace ocka...
Mne sa raz stalo toto. Asi 7 očiek sa mi začalo tak otvárať ako keď rastie stonka a potom za zabrzdili a zoschli.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

divokova máš ich prekrásne a dík za blahoželanie. Dve z tých troch mám aj. Prvú a poslednú. Nech sa im teda u teba darí, keď si si tak dopriala .
0 0
lusielaL lusielaL

lusielaL je offline (nepripojený) lusielaL

henrieta3 Pozri príspevok
Posledne mas oncidko? Aj mne tak isto vyhana, uvidime, ktore skor zakvitne, ale ja som v nevyhode, bolo hnile a je presadene.
To je ta tygrovana cambrya.
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
divokova Pozri príspevok
a pridám i tie,čo skončili pri mne
tá biela s tmavou - to je cambria? Je veľmi pekná........aj ja chceeeeeeeem takú...
0 0
kristinagabi kristinagabi

kristinagabi je teraz online kristinagabi

divokova Pozri príspevok
poraďáci,bola som dnes v BB na výstave kvetov,v jednom stánku mali orchidee.Boli zabalené,ale snáď ich budete dobre vidieť.Je tam i pár mäsožravých.
Este dobre,ze mame daleko do BB. Krasa!
Aj ty divokova si vybrala prekrasne druhy.
0 0
divokova divokova

divokova je offline (nepripojený) divokova

milovníčka orchideí
Jara Pozri príspevok
divokova máš ich prekrásne a dík za blahoželanie. Dve z tých troch mám aj. Prvú a poslednú. Nech sa im teda u teba darí, keď si si tak dopriala .
ďakujem,ťažko som odolávala tým ostatným
0 0
divokova divokova

divokova je offline (nepripojený) divokova

milovníčka orchideí
andersenka Pozri príspevok
tá biela s tmavou - to je cambria? Je veľmi pekná........aj ja chceeeeeeeem takú...
áno je to cambria,cena bola tiež dobrá(7,99 ako miltónia,phala od 10,90).Majú i zásielkovú službu cez internet kvety.sk
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
divokova Pozri príspevok
áno je to cambria,cena bola tiež dobrá(7,99 ako miltónia,phala od 10,90).Majú i zásielkovú službu cez internet kvety.sk
už som na tú stránku zablúdila nedávno............len sa nemôžem dopatrať k tomu, pretože sa mi tam také fialove dendrobko páči, že ked by som si objednala koľko je dovoz.
Podľa mňa to v tomto nemajú prehľadne spracované

Nevieš viac info?
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
lusielaL Pozri príspevok
A este drobne prekvapenia-oplati sa nechat stonku,spiace sa teraz maju k zivotu.A nielen spiace ocka...
a za akú dlhú dobu ti takto pekne sa prebrali k životu?
0 0
kristinagabi kristinagabi

kristinagabi je teraz online kristinagabi

andersenka Pozri príspevok
už som na tú stránku zablúdila nedávno............len sa nemôžem dopatrať k tomu, pretože sa mi tam také fialove dendrobko páči, že ked by som si objednala koľko je dovoz.
Podľa mňa to v tomto nemajú prehľadne spracované

Nevieš viac info?
Možné spôsoby doručenia Sameday po 19:00 hod. 9.92 EUR Individuálne 9.92 EUR DPD Sobota 9.92 EUR Doručenie na Deň matiek 8.99 EUR DHL Pracovný deň 6.61 EUR

Tak toto som nasla o doruceni. Mne sa ten zlty paci velmi,len nemaju
0 0
lusielaL lusielaL

lusielaL je offline (nepripojený) lusielaL

andersenka Pozri príspevok
a za akú dlhú dobu ti takto pekne sa prebrali k životu?
Asi od februara ked som pohnojila novym hnojivom,takou trojkombinaciou,ale iba raz lebo je to dost silne zda sa mi-uz ich bude kvitnut dohromady 16.Ale samozrejme urobilo svoje jarne slniecko,zalievka.
2 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

divokova, prekrásne a najmä to 3.,4.aj v albume som pozerala. Ako keby lupienky mali bielu bradu.
0 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

kristinagabi Pozri príspevok
Možné spôsoby doručenia Sameday po 19:00 hod. 9.92 EUR Individuálne 9.92 EUR DPD Sobota 9.92 EUR Doručenie na Deň matiek 8.99 EUR DHL Pracovný deň 6.61 EUR

Tak toto som nasla o doruceni. Mne sa ten zlty paci velmi,len nemaju
Tiez som to hladala, mali by tam byt obchodne podmienky, pojdem si kupit niekde osobne, mam za to 2 ks
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať