Zavrieť

Porady

Pestovanie Orchidei

Dobrý deň!
V decembri som dostala orchideu,bola krasne rozkvitnuta, polievala som ju kazdy tyzden ale potom mi kvety opadali a ostali len stonky.Neviem co s nou dalej ci mi bude este kvitnut alebo nie a ci mam s nou zvlast nieco urobit.
Poprosila by som o radu.
Dakujem
Naposledy upravil arizona : 27.08.09 at 18:42
Hunter82 Hunter82

Hunter82 je offline (nepripojený) Hunter82

Papucky nepestujem ale dendrobium ponaram
0 0
hena777 hena777

hena777 je offline (nepripojený) hena777

dakujem
0 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

Hunter82 Pozri príspevok
Tu sú moje ukoristene z BAUM a este som kupila jednu klasika bielo- zltu a klasika bielo- cervenu- ale tie venujem, takze foto neprikladam..vsetci ich uz mame

Este doplnim info- ta prva bielo ruzova bola za 9,99 E- zlacnena zo 40 EUR. Ma tri kvitnuce stonky. Cervena za 5,50 EUR a zbytok za 2,74 EUR.
vsetky su pekne, ale ta cervena je najkrajsia
0 0
*ala* *ala*

*ala* je offline (nepripojený) *ala*

ALA
Hunter82 Pozri príspevok
Tu sú moje ukoristene z BAUM a este som kupila jednu klasika bielo- zltu a klasika bielo- cervenu- ale tie venujem, takze foto neprikladam..vsetci ich uz mame

Este doplnim info- ta prva bielo ruzova bola za 9,99 E- zlacnena zo 40 EUR. Ma tri kvitnuce stonky. Cervena za 5,50 EUR a zbytok za 2,74 EUR.
sú naozaj krásne a za takú cenu....no nekúp to....červenú by som brala aj ja,tak nech sa im u teba darí
0 0
Mypa Mypa

Mypa je offline (nepripojený) Mypa

Jani sú fantastické a ďakujem že si na mňa myslala
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Konečne som si našla čas odfotit' novorozkvitnutú orchišu. A všetky kvitnúce. Tá žltá s pelorikom mi kvitnú od konca januára, aj tá čo má nahodený jeden kvet. Všetky jej nedávno odpadli a hned' nahodila d'alší. Ale to mi robia všetky, ked' zhodia jeden kvet, d'alší si zas nahodia. Moje bojovníčky, robia mi vel'kú radost', ked' ostatné štrajkujú.
P1260402.jpg  
P1260404.jpg  
P1260405.jpg  
1/1
1 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Krásna je tá prvá. Mne ide kvitnúť veľmi veľa phál, ale dendrobium phaly a cambrie na mňa kašlú .
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Prikladám slúbené fotečky mojej najnovšej Dendrobium nobile.
Sama neviem, z ktorej strany je krajšie ....a pri príchode do obývačky ma víta krásnou omamnou vôňou
Otočené 2011_06_10_0847.jpg  
Otočené 2011_06_10_0848.jpg  
Otočené 2011_06_10_0850.jpg  
Otočené 2011_06_10_0852.jpg  
Otočené 2011_06_10_0856.jpg  

2011_06_10_0849.jpg  
1/1
1 0
Mypa Mypa

Mypa je offline (nepripojený) Mypa

je prekrááááásna
0 0
milka 60 milka 60

milka 60 je offline (nepripojený) milka 60

Som dôchodca ,mám 2 synov a 4 vnúčence a manž. ...viac
Bety, to je skvost , perfektná kúpa
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

jess Pozri príspevok
Krásna je tá prvá. Mne ide kvitnúť veľmi veľa phál, ale dendrobium phaly a cambrie na mňa kašlú .
Ved' to, ja ja mám dendrofaly 4, a ani jednej sa nechce kvitnút'. Jedna mi nahodila keiku, už jej začali rást' aj korienky. A dnes pri polievaní som zistila, že tá s keikou sa asi zbláznila a nahodila d'alšiu keiku z druhej strany. Toto som od nej nechcela, ja chcem aby kvitla, potvora jedna.
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

milka 60 Pozri príspevok
Bety, to je skvost , perfektná kúpa
Milka, a za 8 bubákov, no nekúp to. Teda neviem ako inde, ale v BA to bola dobrá cena, či nie ?
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Oncídko už letním trvalo vonku, teda mimo lejakov a pod., od 10,00 je v tieni, tak dúfam, že konečne po 3 rokoch zakvitne....ked toto nezaberie, tak potom už neviem.
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

D.Ph. mi už rozkvitlo aj na druhej pahľuze A bielej dendrophale vyrastá nová pahľuza.
0 0
PLUMERIA PLUMERIA

PLUMERIA je offline (nepripojený) PLUMERIA

Volám sa Soňa :-)
Aj moja orchidea vykapala...asi som ju mala presadiť :-(
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
rozkvitla mi vandička moja najnovšia. Prišla mi už s idúcim stvolom..............ale farba je na míle vzdialená od tej ako mám v avatare.................ale páči sa mi aj tak Neviem či sa ešte nejak vyfarbí........
0 0
hena777 hena777

hena777 je offline (nepripojený) hena777

andersenka Pozri príspevok
rozkvitla mi vandička moja najnovšia. Prišla mi už s idúcim stvolom..............ale farba je na míle vzdialená od tej ako mám v avatare.................ale páči sa mi aj tak Neviem či sa ešte nejak vyfarbí........
ale vypada zaujimavo aj tato farba,len ta ruzova bola krajsia...

Adelka,ako polievas papucakov? mozem ich ponorit na chvilku ako phaly?
0 0
infinityfx21 infinityfx21

infinityfx21 je offline (nepripojený) infinityfx21

Je nádherná
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
Áno, ružová by bola krajšia, ale aj táto je zaujimavá .) A predsa - nezahodím ju .) xi xi
0 0
hena777 hena777

hena777 je offline (nepripojený) hena777

andersenka Pozri príspevok
Áno, ružová by bola krajšia, ale aj táto je zaujimavá .) A predsa - nezahodím ju .) xi xi

ak by si ju chcela zahodit,povedz kde
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať