Zavrieť

Porady

Tlač dokumentov problém

IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Dobrý deň , potrebovala by som od Vás radu . Mám OS Windows XP Home edition a tlačiareň HP 930C. Minulý týždeň som kúpila nový LCD monitor 22 ". Neviem či to má nejakú súvislosť s mojim problémom , ale po týždni po nainštalovaní tohto monitora sa mi objavil problém pri tlači spočívajúci v tom , že tlač dokumentov - orámovanie , čiary sú kostrbaté a deformované . Objavuje sa to pri všetkých formátoch PDF, Excel, WORD atď. Nemenila som žiadne nastavenia v PC , tak som prekvapená čo sa stalo. Vedeli by ste poradiť čo s tým ?
Usporiadat
Mirka.V Mirka.V

Mirka.V je offline (nepripojený) Mirka.V

misoft Pozri príspevok
Neviem, v akom programe tlačíš, akou tlačiarňou, ale dá sa pred tlačou nastaviť vo vlastnostiach tlačiarne nastaviť veľkosť papiera, orientácia papiera a tiež veľkosť tlače (v %). Možno ti nastavilo iný parameter papiera v tlačiarni (miesto A4 nastavilo A3), prípadne nastavilo zväčšenie miesto 100% na 150% a pod. Skús pozrieť do týchto nastavení a nastaviť podľa potreby.
tlačím na HP LaserJet M1005 MFP. odinštalovali a znovu nainštalovali. a robí to isté. skúšobnú stranu už vytlačí a je v poriadku. ale keď si chcem, práve teraz výkaz do VŠZP vytlačiť, tak to tlačí moc veliko. mám tam nastavené niečo že Letter - tak tam som to prehodila na A4. percentá som dala 1
0 0
Mirka.V Mirka.V

Mirka.V je offline (nepripojený) Mirka.V

100% ... a stále ... nič ... :-(

už aj len pri náhľade tisku ... je to veliké .... :-.(
Naposledy upravil Mirka.V : 09.04.10 at 19:55
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Tlačíš to cez Acrobat Reader ?
0 0
Mirka.V Mirka.V

Mirka.V je offline (nepripojený) Mirka.V

Vlado40 Pozri príspevok
Tlačíš to cez Acrobat Reader ?
no neviem - ups .... som znalec čo :-)
mám aj acrobat reader nainštalovaný ...
ale toto sú napr .. výkazy z poisťovní ... tak neviem či je to cez acrobat ..
0 0
Mirka.V Mirka.V

Mirka.V je offline (nepripojený) Mirka.V

no je to nepochopiteľné ... ale z účtovného programu (MRP) mi tlačí veci normálne ... :-) ... pochopíte to????
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Tlacis to z internetoveho prehliadaca?
Ako sa volá ten súbor čo tlačíš?
Musíme vedieť čo tlačíš aby sme vedeli ako to treba.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Mirka.V Pozri príspevok
100% ... a stále ... nič ... :-(

už aj len pri náhľade tisku ... je to veliké .... :-.(
V akom programe si dáš ten náhľad tisku.V čom sa Ti otvárajú tie výkazy.
0 0
Mirka.V Mirka.V

Mirka.V je offline (nepripojený) Mirka.V

hm .... rozmýšľam tuho nad otázkami a .... znovu som skúšala tlačiť ... výkaz do sociálnej poisťovne .. .a znovu je to veliké ... a nezmestí sa na 1 stranu.

a cez aký program ... no asi acrobat? neviem ... ako to mám zistiť.
priamo na stránke buď sociálnej poisťovne ... zdravotnej poisťovne vyplním tlačivo a to chcem vytlačiť .... vtedy sú moc veliké ...

ostatné zatiaľ tlačím v poriadku .
Ďakujem moc
0 0
Silkov Silkov

Silkov je offline (nepripojený) Silkov

Mám problém vytlačiť DP z Alfy. Tlačí mi v okienkach na škrtanie čierne štvorčeky. Prosím čo mám zle nastavené??
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Silkov Pozri príspevok
Tlačí mi v okienkach na škrtanie čierne štvorčeky.
Aké na škrtanie čierne štvorčeky ?
0 0
Silkov Silkov

Silkov je offline (nepripojený) Silkov

Stiahla som si verziu Alfa 17.10 a Daňové priznanie v PDF mi v častiach, kde sa škrtajú kolonky v programe mi zobrazuje čierne štvorčeky. Proste nezaškrtnuté štvorčeky mi zobrazí na čierno v tlačive.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Nainštaluj si inú verziu Adobe Reader .
0 0
Silkov Silkov

Silkov je offline (nepripojený) Silkov

Nainštalovala som si verziu Adobe Reader 8 a funguje to už mi nerobí v tlači chyby. Ďakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať