Zavrieť

Porady

hľadám detské hry na počítač

nemáte náhodou niekto sitahnuté detské hry na počítač, napr. šibenica, piškvorky, pexeso ....
Usporiadat
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Moje deti chodia na www.1000her.cz a radi aj rieša maľované krížovky na www.griddlers.net .
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tu je ZUMA
http://www.popcap.com/
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

kukučka
Zuma je úplne najlepšia hra, podobná je aj Luxor, je to na stránke icq.com, alebo je tam aj DaVinciho kód.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
áno.je aj na stránke....len na stránke je len free verzia....a chýba tam zvyšok...samotná hra zuma má 13 levelov...a tá na stránke zďaleka toľko nie je ...ale ako ukážka to postačí
luxor je v podstate kópia zumy...alebo žeby zuma bola len kópia?
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Moja 7 rocna dcera ma rada hry aj na :
http://www.magic-kinder.com/
Su specialne robene pre deti v tomto veku na rozvijanie schopnosti pouzivania prstov na klavesnici (sipky a podobne). Tie pre vyssiu vekovu hraniciu sme neskusali.
Pokial mate kody z napr. nemeckych vajicok tak sa da hier stiahnut ovela viac. Ale uz nie su v cestine.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

My máme doma stiahnuté CD Hry pre deti od 3 let. Bolo to kúpené niekde v novinovom stánku. Je tam spústa hier bez násilia, len v čestine. Je tam aj šibenica, rôzne pexesá, puzzle, je tam tuším aj ten MOORHUHN (ten mám doma v dvoch verziách). Páči sa mi tam Laser Puzzle, Skate Daze, M & M´s… Už som väčšinu skúšala hrať, ozaj sa to oplatí. Ale v jednej hre tuším sa volá PUSCI mi PC napísal, že obsahuje trójskeho koňa, tak tú nepúšťame. Moje baby tiež rady hrajú Hugo vo svete a Tajomný les, aj keď to je určené pre väčšie deti – školákov. Videla som ich aj v TESCU a je ich dosť na výber. No a ešte rady majú Detský kutík 2. Tam sú omalovánky, pexeso, orientácia v priestore, ale aj pesničky…
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Chcem Vám povedať, že túto tému som prečítala pred týždňom a odvtedy som na Luxore závislá. Cez Google som už vytrieskala všetky demoverzie. Vie mi niekto poradiť kde kúpim plnú verziu? Na slovenskom nete som túto hru ani nenašla.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať