Zavrieť

Porady

elektronické vyplňovanie mesačných výkazov pre sociálnu posiťovňu

Ahojte,
máte niekto skúsenosti s vypĺňaním a odosielaním mesačných výkazov na sociálnu poisťovnňu? Mám problém v tom že pri odosielaní si výkaz musím uložiť do nejakého adresára a tak poslať, inak sa to ani nedá. Potrebujem na to nejaký program?
ďakujem, budem veľmi vďačná ak sa niekto ozve na moju otázku
Usporiadat
M-Tinka M-Tinka

M-Tinka je offline (nepripojený) M-Tinka

0 0
M-Tinka M-Tinka

M-Tinka je offline (nepripojený) M-Tinka

Chcela by som sa ešte informovať ohľadom toho zasielania výkazov. Ak vyplním výkaz cez manuálny prístup na stránke sociálnej poisťovne prečo sa mi ten nedá odoslať??? Načo tam potom vlastne je?
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

M-Tinka Pozri príspevok
Chcela by som sa ešte informovať ohľadom toho zasielania výkazov. Ak vyplním výkaz cez manuálny prístup na stránke sociálnej poisťovne prečo sa mi ten nedá odoslať??? Načo tam potom vlastne je?
Aby si si ho tam vyplnila, potom vytlačila a zaniesla do SP.
0 0
M-Tinka M-Tinka

M-Tinka je offline (nepripojený) M-Tinka

Tak to ma nenapadlo..takže keď to chcem ale elektronicky musím mať na to napr: MRP a potom odoslať výkaz ten čo mi vypočíta softwér...správne?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
M-Tinka Pozri príspevok
Tak to ma nenapadlo..takže keď to chcem ale elektronicky musím mať na to napr: MRP a potom odoslať výkaz ten čo mi vypočíta softwér...správne?
Áno
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
M-Tinka Pozri príspevok
Chcela by som sa ešte informovať ohľadom toho zasielania výkazov. Ak vyplním výkaz cez manuálny prístup na stránke sociálnej poisťovne prečo sa mi ten nedá odoslať??? Načo tam potom vlastne je?
On sa dá aj odoslať, ale ak Ti tam niečo chýba, alebo máš niečo zle vyplnené tak sa nedá odoslať.
0 0
M-Tinka M-Tinka

M-Tinka je offline (nepripojený) M-Tinka

No takže program som si objednala...dúfam že mi čo najskôr príde a potom budem múdrejšia, resprktíve budem mať asi ešte viac otázok..zatiaľ ďakujem veľmi pekne lebo dnes sa okolo toho točím celý deň a až teraz som pochopila pointu...ešte raz dík
0 0
M-Tinka M-Tinka

M-Tinka je offline (nepripojený) M-Tinka

mysimis Pozri príspevok
On sa dá aj odoslať, ale ak Ti tam niečo chýba, alebo máš niečo zle vyplnené tak sa nedá odoslať.
Ale mala som to dobre a vždy ma hodilo na vyhľadávanie...nedal sa mi poslať ten čo som vyplnila
0 0
M-Tinka M-Tinka

M-Tinka je offline (nepripojený) M-Tinka

mysimis Pozri príspevok
On sa dá aj odoslať, ale ak Ti tam niečo chýba, alebo máš niečo zle vyplnené tak sa nedá odoslať.
A predsa ak by som mala niečo zle tak by ma to upozornilo.....nie?
0 0
M-Tinka M-Tinka

M-Tinka je offline (nepripojený) M-Tinka

Spýtam sa tak, odoslal to už niekto tak že vyplnil mesačný výkaz cez manuálny prístup a potom odoslal elektronicky? Ak ano tak si prosím návod lebo mne to nešlo.....
0 0
marcelaStanakova marcelaStanakova

marcelaStanakova je offline (nepripojený) marcelaStanakova

webová stránka SP-elektronický prístup červené políčko-ID kód,meno, heslo,- manuálny vstup- prehľad-nový-zadať mesiac, výkaz vyplniť, potvrdiť,Gridkarta kod a odoslať
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
smith Pozri príspevok
A to odkiaľ si zohnala takú starú verziu. Veď počas 5 rokov sa predpisy okolo miezd menili hádam aj 100 krát. A neviem či v r. 2003 fungoval vôbec EZU.
Nielen, že sa menili predpisy nespočetnekrát, ale od 1.1.2004 je úplne iný systém v odvodoch do sociálnej poisťovne. Do 31.12.2003 nebolo ani toľko sadzieb (4+7), ako to je teraz.
0 0
M-Tinka M-Tinka

M-Tinka je offline (nepripojený) M-Tinka

marcelaStanakova Pozri príspevok
webová stránka SP-elektronický prístup červené políčko-ID kód,meno, heslo,- manuálny vstup- prehľad-nový-zadať mesiac, výkaz vyplniť, potvrdiť,Gridkarta kod a odoslať
Keď formulár vyplním, pýta sa ma len či uložiť formulár, a keď dám áno tak mi ho uloží, ale tento uložený sa mi už poslať nedá. Ak stlačím odoslať zas mi vyhodí tabuľku s vyhľadávaním ....????
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Musíš dať uložiť do súboru. Ja som si priamo v programe MaP v adresári export vytvorila nový adresár - výkazy, ukladám ich tam. Uložia sa ti vlastne dva súbory, jeden s koncovkou xml a jeden txt. Oba potom vyhľadáš priamo z pripojenia na nete do SP, presunieš a dáš odoslať. Potom si to už iba skontroluješ v prehľade. Ak je tam poznámka akceptovaný, je to ok, otvor, označ verzia pre tlač a vytlač si to pre seba. Do SP už nič nemusíš posielať. ak budeš mať program, daj vedieť, je nás tu viac, ktorí ti pomôžeme.
0 0
M-Tinka M-Tinka

M-Tinka je offline (nepripojený) M-Tinka

Ďakujem Fany...hneď ako budem mať program napíšem. Inak Poraďáci ste super
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať