Zavrieť

Porady

vnútropodnikové smernice

Prosím Vás má niekto skúsenosti s vypracovaním vnútropodnikovými smernicami.

dáte mi rady ako na to
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    Ja by som Vás chcela poprosiť, či by niekto nemohol spísať vo WORD-e zoznam VP smerníc, ktoré musia byť vo firme (účtovné,...) Veľmi by ste tým pomohli podľa mňa mnohím. Ďakujem.

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    Áno, tieto príspevky som už videla, ale tam som nenašla to, čo hľadám. Ja by som potrebovala zoznam úplne všetkých smerníc, ktoré treba mať.

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    Anonymka
    Áno, tieto príspevky som už videla, ale tam som nenašla to, čo hľadám. Ja by som potrebovala zoznam úplne všetkých smerníc, ktoré treba mať.
    Skús tému SMERNICE (príspevok 4, téma zadaná 11.6.2005 posledná úprava 20.6.2005). V mojom príspevku je príloha Wordu, dobrá ako východisko. Rieši oblasti, ktoré musia (alebo by mali) byť riešené "ekonomickými smernicami". Názvy smerníc si musíš upraviť, podľa toho, čo budeš riešiť. Niektoré oblasti sa dajú spojiť, niektoré je potrebné spracovať samostatne.
    Budem si spracovávať aktualizáciu zoznamu. Dám potom vedieť a priložím to k príspevku. Ale chce to čas.

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    Díky.

    Fair Jobs je offline (nepripojený) Fair Jobs

    Fair Jobs
    Ahoj vsetci

    Publikacia obsahujuce vsetky info a potrebne veci tykajuca sa internych smernic sa do objednat na www.epi.sk. Ja som si akurat prad chvilo objednala danu publikaciu - normalne v cene okolo 2 500 Sk, ale da sa zapozicat na 14 dni bez poplatku. Vlastne zaplatite len za postovne a poistenie pri zasielani naspat.
    Skuste to.
    Prijemny den
    Petra

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Ahojte.

    Chcela by som sa opýtať: vnútropodnikové smernice sú povinné? Jedná sa o SZČO, JÚ, neplatca, zamestnávateľa.

    Fair Jobs je offline (nepripojený) Fair Jobs

    Fair Jobs
    Ahoj Janka

    Bohuzial podla mojich informacii je potreba internych smernic aj v Tvojom pripade, teda i v mojom. Pozri sa na hore mnou uvedenu web stranku, mozno Ti to pomoze.

    Petra
    Prosím vás, mohol by mi niekto poskytnúť vzor: naša firma poskytuje ubytovacie služby, chcem vypracovať niečo ako ubytovací poriadok (smernicu alebo niečo podobné) pre hostí, čo by tam nemalo chýbať (viem že ako firma sa máme držať vyhlášky 419/2001 - takže ak niekto, kto má skúsenosť s ubytovacími službami môže pomôcť ... ... poteší.
    ďakujem.
    Halo? Ešte pre upresnenie (ten poriadok chcem vylepiť do hosťovských izieb, takže by mal obsahovať niečo ako fajčenie zakázané, ked odchádzate z izby skontrolujte elektrospotrebiče, večer zamykajte budovu ... a pod )
    Ď.

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Kočtúchová
    Halo? Ešte pre upresnenie (ten poriadok chcem vylepiť do hosťovských izieb, takže by mal obsahovať niečo ako fajčenie zakázané, ked odchádzate z izby skontrolujte elektrospotrebiče, večer zamykajte budovu ... a pod )
    Ď.
    Prosím, ber s rezervou, čo teraz napíšem, ale napadlo ma, či si toto leto nebola alebo nepôjdeš na dovolenku do nejakého hotela, ak áno, odtiaľ si to opíš. To čo potrebuješ je zrejme len na nejakú A4, takže by to nemal byť problém. Ale ak to potrebuješ rýchlo, tak potom ti budú musieť poradiť poraďáci. Určite niekto pomôže.
    Janka, dakujem za pomoc.

    Už som našla, len som si na inete zadala vo vyhľadávači ubytovací poriadok - a toooľko sa mi tam toho objavilo - hlavne internáty na VŠ, hotely, aj taký manuál pre ubytovanie na súkromí - na čo netreba zabudnúť a tak. Takže spokojnosť - už na tom "dotuha" pracujem.

    PS: na dovolenku jaaa veľmi nepomýšlam, sa mi skončila len pred časom skúsobná doba tak zatiaľ nechcem velmi vymýšlať (ale ak raz pôjdem, už budem iba odkukávať, čo budem mať hotové - hihi).

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Kočtúchová
    Janka, dakujem za pomoc.

    Už som našla, len som si na inete zadala vo vyhľadávači ubytovací poriadok - a toooľko sa mi tam toho objavilo - hlavne internáty na VŠ, hotely, aj taký manuál pre ubytovanie na súkromí - na čo netreba zabudnúť a tak. Takže spokojnosť - už na tom "dotuha" pracujem.

    PS: na dovolenku jaaa veľmi nepomýšlam, sa mi skončila len pred časom skúsobná doba tak zatiaľ nechcem velmi vymýšlať (ale ak raz pôjdem, už budem iba odkukávať, čo budem mať hotové - hihi).
    A buď budeš dopĺňať svoje podľa okukaného, alebo lepší prípad bude, ak sa im len budeš smiať, že ty máš lepšie.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    Kočtúchová
    Janka, dakujem za pomoc.

    Už som našla, len som si na inete zadala vo vyhľadávači ubytovací poriadok - a toooľko sa mi tam toho objavilo - hlavne internáty na VŠ, hotely, aj taký manuál pre ubytovanie na súkromí - na čo netreba zabudnúť a tak. Takže spokojnosť - už na tom "dotuha"
    ja som to "vypracovala" odpísaním z poradcu podnikateľa , v nejakom staršom to bolo dosť podrobné... ak máš CD s ich archívom, určite to tam nájdeš.
    Ahojte

    Aj ja potrebujem prevadzkovy poriadok na ubytovanie. Nenajde sa niekto, kto pracuje v nejakom hoteli alebo penzione, co by ponukol ten svoj ako pomocku? Vopred dik!

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    Laura 9999 Pozri príspevok
    Ahojte

    Aj ja potrebujem prevadzkovy poriadok na ubytovanie. Nenajde sa niekto, kto pracuje v nejakom hoteli alebo penzione, co by ponukol ten svoj ako pomocku? Vopred dik!


    neviem, či ti to pomôže, zaguglila som a našla som tento link, kde sa dá stiahnuť


    http://www.troika.sk/index.php?page=2&menu=test2&lvl=2
    Ahoj. ďakujem za info pomohlo mi to, no ak by sa ešte niečo našlo budem vďačná. Je to tam dosť stručné, ale lepšie ako nič :-)
    Este sa chcem opytať či niekto nemá prevádzkový poriadok pre relaxačné centrum respek. zariadenie pre starostlivosť o ľudské telo /konkrétne vírivá vaňa a sauna/.

    mipet01 je offline (nepripojený) mipet01

    mipet01
    Anonymka Pozri príspevok
    Ja by som Vás chcela poprosiť, či by niekto nemohol spísať vo WORD-e zoznam VP smerníc, ktoré musia byť vo firme (účtovné,...) Veľmi by ste tým pomohli podľa mňa mnohím. Ďakujem.
    prikladám zoznam smerníc, použiteľný pre UJ, nie všetky sú povinné zo zákona, dúfam že pomôže

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.