Zavrieť

Porady

rozvod na prvy krat

Dobrý den!

Potrebovala by som surne poradiť!
Môj priatel s ktorym sa neskôr chceme zobrat sa ma 14.rozvadzat a jeho exmanzelka vie omne ale rozviest sa nechce. V skutocnosti sa s nou zit neda lebo je to jeden samolubi exocentricky a sebecky clovek. Spolu maju jedno dieta ktore ona bestoho aby uviedla dôvod zobrala a odysla snim prec nikto nevie kam socialne pracovnicky nam dali nanu cislo ale ona nieje ochotna povedat kde sa nachdza s dietatom. O dieta nije schopna sa postarat ani emocionalne ani inak. Sice pracuje ale vsetko prefajci mine len na seba! a na svoje potulky s kamaratky a o dieta nema najmensi zaujem! Dieta ma vymestovany blizsi vztah k otcovi ale ona tvrdi ze ju tira a ze by jej dieta uniesol ale to nieje ani v najmensom pravda! A nema nato ani dokazi! Vsetko si vynucuje svojimi hereckymi schopnostami aka je ona chudera a z placom!
Potrebovala by som vediet aka je moznost alebo vie mi niekto poradit ako by ich rozviedli na prvy krat a ako by dieta mohol ziskat do vychovi môj priatel?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
anilore anilore

anilore je offline (nepripojený) anilore

Pomožte mi ako má presne vyzerať návrh na rozvod keď máme 1 dieťa a s manželom si vobec nerozumieme stále sa len hadame,zle to vplýva na syna má tiky s napatia čo je medzi nami a sám nám povedal že by bolo lepšie keby ocko býval inde aspon by bol u nás klud.So synom chodim aj k psychologičke doma sa boji prejaviť a počúva na slovo no v škole je zlý..Manžel je stále so všetkým nespokojný aj napriek tomu že si nežijeme zle.
0 0
Eulaly Eulaly

Eulaly je offline (nepripojený) Eulaly

Iconco podľa mňa máš trošku odlišný pohľad na vec... po prečítaní slimakovho príspevku by si možno zmýšľala trochu inak... alebo keby si nezažila to všetko, čo si vo svojom príspevku naznačila, pretože to podľa môjho názoru skresľuje tvoj pohľad na vec a je to skôr tvoj subjektívny názor... postoj jeho manželky podľa mňa nie je ako "ochrana svojich detí" ako ty píšeš, ale v tomto prípade mi to skôr pripadá ako - robiť všetko napriek svojmu manželovi. Možno keby si bola v trochu inej pozícii ako si, by si to pochopila... niečo podobné ako tu písal slimak1 sa teraz deje s mojim bratom, takze ho plne chapem a drzim mu palceky, aby mu to vsetko vyslo... a nevidim nič zle na tom, ze si nasiel priatelku, s ktorou si rozumie, a ktora ho podporuje, na rozdiel od jeho manzelky, ktora je zjavne na hlavnu a ktora ani nie je schopna ochranit svoje deti a starat sa o nich... naopak, jeho terajsia priatelka sa zda, aj podla jeho slov, jej presny opak a presne taku by som priala aj mojmu bratovi... tak preco by si mu nedopriala?prepac, ale ja, neviem preco, mam taky pocit, akoby tvoj postoj vyplyval skor zo ziarlivosti, ze svoje problemy v manzelstve nevies vyriesit alebo sa s tym vysporiadat a preto odsudzujes kazdeho, kto ma silu s tym bojovat a ukoncit to. Prepac, ale presne takto mi to pripada...
0 0
paradnicaaa paradnicaaa

paradnicaaa je offline (nepripojený) paradnicaaa

Jaj nebudme uz hlupucki, su ludia ktori si vedia tak vymyslat ze az....ja mam s tym skusenosti....ja som sa takychto klamstiev tiez dost napocuvala aby ma zhadzoval pred sudom a ludmi ktori ma nepoznaju, pritom som mama 4rocneho synceka na ktoreho som sa velmi tesila, a som rada ze ho mam , staram sa o neho pekne...snazim sa ho vychovat co najlepsie....Jeho otec na mna vsade kyda a klamstva vymysla a faktom je, ze on sa so svojim synom za 4roky stretol iba raz aj to preto, ze som mu ja zavolala lebo sa maly pytal na otca....tak prosim berte aj taketo skutocnosti do uvahy....dakujem.....
0 0
Bezo77 Bezo77

Bezo77 je offline (nepripojený) Bezo77

Ak mozno relevantne a racionalno - kriticky uviest, ze citujem: "Ak ma sud pocit...." tak snad len to ze interpretacia ustanoveni objektivneho prava nie je o pocitoch ale najma preukazatelnych faktoch... .


danushka Pozri príspevok
Prepáč Klarien, ale nezdá sa Ti, že toto čo si tu napísala je len čisto pohľad na vec jednej strany?
Súd tu nie je na to, aby manželský pár rozviedol na prvý raz, súd je tu od toho aby chránil rodinu a v prvom rade záujmy dieťaťa. Ak súd má pocit, že by rodinu mohol zachrániť ešte aj na treťom pojednávaní, tak sa odročí prípad na celý rok. Kam by sme došli, keby sa tieto veci dali tak rýchlo riešiť.
Zaujímalo by ma, čo by napísala žena, o ktorej tvrdíš, že je neschopná matka a čo ju vedie k tomu, že sa chová tak ako ty tvrdíš.
Chceš byť náhradnou matkou dieťaťu, ktoré nie je tvoje. SI PRESVEDČENÁ, že zvládneš každú situáciu s nevlastným dieťaťom a budeš ho akceptovať v dobrom aj zlom?
Kde je napísané, že žena na materskej dovolenke nemôže ísť na kávu s priateľkami, možno potrebuje spriaznené duše, keď jej manžel je S TEBOU!!! Kde je napísané, že žena na materskej dovolenke sa nemôže obliecť, ísť ku kaderníčke alebo kozmetičke. Pýtam sa, končí život ženy keď porodí dieťa a stáva sa z nej hus domáca ?
Bola by som rada, keby to bol len môj pocit po prečítaní Tvojich riadkov, ale mám dojem, že si neuvedomuješ, že každá minca má aj rub i líc.
Ospravedlňujem sa, ak som priostro reagovala, ale takto to cítim.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať