Zavrieť

Porady

Výpoveď daná zamestnávateľom

Dobrý deň,
zamestnávateľ chce dať výpoveď zamestnancom z dôvodu rušenia prac. miesta, potrebovala by som vzor takej výpovede pre zamestnávateľa, ak máte prosím pošlite mi. Pomôžete mi veľmi.
Ďakujem.
Usporiadat
Enyma Enyma

Enyma je offline (nepripojený) Enyma

Zamestnávateľ ide prepustiť zamestnancov k 31.03.2013. Zamestnanci sú na dobu neurčitú od ŕoku 2007, ak zamestnanci podpíšu dohodu o skončení zamestnania / sú bez nároku na odstupné /. Ak im dá výpoveď / tá začína plynúť nasledujúcim kalendárnym mesiacom a je 3 mesiace, taktiež majú nárok na odstupné 3 mesiace ?/ A ako je to v prípade, že by zamestnanci nastúpili opäť k tomu istému zamestnávateľovi po uplynutí 3 mesačnej výpovednej lehoty - musia vrátiť odstupné, ktoré by im bolo vyplatené ?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Enyma Pozri príspevok
Zamestnávateľ ide prepustiť zamestnancov k 31.03.2013. Zamestnanci sú na dobu neurčitú od ŕoku 2007, ak zamestnanci podpíšu dohodu o skončení zamestnania / sú bez nároku na odstupné /. Ak im dá výpoveď / tá začína plynúť nasledujúcim kalendárnym mesiacom a je 3 mesiace, taktiež majú nárok na odstupné 3 mesiace ?/ A ako je to v prípade, že by zamestnanci nastúpili opäť k tomu istému zamestnávateľovi po uplynutí 3 mesačnej výpovednej lehoty - musia vrátiť odstupné, ktoré by im bolo vyplatené ?
http://www.porada.sk/t56527-zakonnik...2013-a.html#76
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať