Zavrieť

Porady

Chorvatsko s detmi - piesocnate plaze

ahojte poradaci...

ach jaj, leto... uz aby tu bolo.
Rada by som sa opytala, ci niekto z vas nema skusenosti s dovolenkou v Chorvatsku s detmi. Chceli by sme ist na piesocnatu plaz, kedze nase dietatko bude mat len sedem - osem mesiacov...
no a ak mate dobry typ aj na ubytko, samozrejme s dietatom, tak budem len rada...

Dakujem za vsetky rady...

Mariana
Usporiadat
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Ahoj, my sme boli s 8 mesacnym vnucikom v mestecku Turanj (pri Biograde na moru), ubytovanie priamo na plazi, zopar fotiek som dala do temy Chorvatsko, v pripade zaujmu mozem poslat aj dalsie. Poznam samozrejme aj krajsie miesta v Chorvatsku, toto ubytovanie vsak bolo za velmi, velmi dobru cenu (cez ... tour). Naouaj ziadne prenasanie veci, WC, kava, kojenie - vsetko bolo poruke bez obliekania alebo balenia. Zelam dobru volbu.
Naposledy upravil mareko : 10.04.08 at 19:48 Dôvod: zakazana reklama...omylom
0 0
dancika dancika

dancika je offline (nepripojený) dancika

Uz sa tu toho na temu kam v Chorvatsku dost popisalo, ale predsa len sa opytam, co by ste poradili nam - chceme ist autom s 2- a 3.5-rocnymi detmi, takze uvazujeme len oblast Istria alebo Kvarner (to asi radsej), aby nebola cesta pridlha. Bude to nasa prva dovolenka mimo SR s detmi, tak nevieme, co cakat Moja otazka - kam by ste nam odporucili ist, plaze nemusia byt piesocne, ale bolo by fajn, keby deti nemuseli ist do vody v topankach, najma starsi totiz topanky do vody uplne odmieta. A dalsia vec - kedy ist - v juli, prip. na konci juna, co je lepsie, ake mate skusenosti? Aby bola voda dost tepla, kedze nejdeme az na juh...
Za vsetky rady dakujem
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Na Istriu je najlepšie ísť vtedy, kedy je aj u nás teplo, lebo tam je podobné počasie ako tu. A veľmi dobre je v Umagu. Cesta trvá cca 6 hodín.
0 0
dancika dancika

dancika je offline (nepripojený) dancika

dancika Pozri príspevok
Uz sa tu toho na temu kam v Chorvatsku dost popisalo, ale predsa len sa opytam, co by ste poradili nam - chceme ist autom s 2- a 3.5-rocnymi detmi, takze uvazujeme len oblast Istria alebo Kvarner (to asi radsej), aby nebola cesta pridlha. Bude to nasa prva dovolenka mimo SR s detmi, tak nevieme, co cakat Moja otazka - kam by ste nam odporucili ist, plaze nemusia byt piesocne, ale bolo by fajn, keby deti nemuseli ist do vody v topankach, najma starsi totiz topanky do vody uplne odmieta. A dalsia vec - kedy ist - v juli, prip. na konci juna, co je lepsie, ake mate skusenosti? Aby bola voda dost tepla, kedze nejdeme az na juh...
Za vsetky rady dakujem
A este otazka - uprednostnujete s detmi hotel alebo apartman? V hoteli je super, ze si oddychnem aj od varenia, ale obavam sa, ze pre deti je to primalo priestoru. Ake mate skusenosti?
Naposledy upravil dancika : 17.04.08 at 14:10 Dôvod: Oprava preklepov ;)
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ja chodím väčšinou do apartmánov, ale asi by bol lepší hotel pre tak malé deti. A držím vám palce, lebo ja som bola s malou na dovolenke keď mala dva roky a prišla som domov tak unavená ako keby som ani nikde nebola. Nikdy viac. To slnko hrozne unavuje a potom sú tie deti mrzuté.
0 0
Olča Olča

Olča je offline (nepripojený) Olča

zena-matka 2 detí
My sme boli vlani s deťmi tiež prvý krát pri mori /2,5 a 7 ročný/.Išli sme 18.6., neďaleko Zadaru mestečko Nin - oblasť Ždrijač a bolo vynikajúco. Voda teplučká, piesočná pláž, veľmi ďaleko sa dalo ísť do mora, čiže voda po kolená potom po pás, piesok aj v mori, netrebalo deťom žiadnu obuv. Vykupali sa v mori a vyhrali sa aj na piesku.Bývali sme v apartmáne a tiež sami sme sa stravovali. Cesta trvala 10 hodín, z Prešova do Ninu je približne 950 km. Počasie bolo výborne, teplo /nie veľké horúčavy/.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

"neďaleko Zadaru mestečko Nin"
túto oblasť môžom len odporúčať, je to záliv všade piesočná pláž a more tak ako píše Olča. My sme boli v dedinke Sabunike.
0 0
Freddy Freddy

Freddy je offline (nepripojený) Freddy

maja Pozri príspevok
"neďaleko Zadaru mestečko Nin"
túto oblasť môžom len odporúčať, je to záliv všade piesočná pláž a more tak ako píše Olča. My sme boli v dedinke Sabunike.
Ahoj,

prave tuto dedinku sme vyhliadli, ze by sme tam isli na dovolenku cez leto kvoli malemu - su tam piesocne plaze... Nevedela by si nam odporucit nejake ubytovanie, lebo ako sme hladali na Internete, dost malo ponuk sme nasli, a aj z tych uz niektore su zarezervovane.... Dakujem...
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

My sme prišli do dediny, prezreli si najprv pláž a potom sme smerom od pláže hľadali ubytovanie. Našli sme pomerne rýchlo, je tam aj informačné centrum, kde sa dá nájsť ubytovanie. Tá dedinka je malá, tak aj tých ponúk nie je veľa. Kontakty nemám žiadne.
0 0
faba faba

faba je offline (nepripojený) faba

Najpeknejšie pláže v HR. Je to dosť ťažká voľba .Keď ideme od severu,tak prvé vhodné letovisko je ostrov Ráb.Je tam možnosť ubytovania na súkromí ako aj v lux. hoteloch.Viem Ti poradiť oboje. Ďalšíou destináciou je Omiš. Su tam aj pekné pláže (Dlugi Rad), s ubytovaním do 50m na súkromí,ale s prechodom cez cestu-nevhodné pre malé deti,ale chodiace-nie je tvoj prípad,ale pototosa-a si za minútu v kúpelni.Smerom na juh za teplom je najjjj miesto a to Žuliana. Je to záliv s bielim pieskom,prehriatou vodou,bez diskoték,ale s duševnou pohodou. Prajem Ti príjemnu dovolenku,ako aj celej rodinke Poraďakov.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
My sme boli na ostrove Rab a boli sme spokojni, mali sme vlastne ubytovanie- ale tam je aj kancelária priamo na namestičku-turist biro/tak sa to čita/ a oni ti ponuknu aj ukazu čo je volne priamo nas zaviedli a ukazali apartman na zivo. a od vtedy mame stale u toho pana ubytko ked mu zavolame a dohodnene termin. pre rodinku s detmi /teda dietatom/ je to super, piesocnata plaz asi 20-30m je v mori uplne mala voda - po clenky, takze dietatko sa neutopi a neublizi si. bolo tam super - boli sme tam asi 3 roky po sebe a neolutovali sme to.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Dnes som sa dočítala v jednom denníku novinky o Chorvátsku, vraj od 1.5.2008 je povinnosť preukázať sa na colnici hotovosťou na osobu a deň 100 EUR, pri individuálnej dovolenke a 50 EUR/deň pri organizovanom zájazde. Neviete niekto o tom bližšie. To by znamenalo, že 4-členná rodina na desať dní potrebuje pri dovolenke auto 4000 EUR hotovosť/ vyše 100 tis Sk/. Je to možné?????????
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
holubička1 Pozri príspevok
Dnes som sa dočítala v jednom denníku novinky o Chorvátsku, vraj od 1.5.2008 je povinnosť preukázať sa na colnici hotovosťou na osobu a deň 100 EUR, pri individuálnej dovolenke a 50 EUR/deň pri organizovanom zájazde. Neviete niekto o tom bližšie. To by znamenalo, že 4-členná rodina na desať dní potrebuje pri dovolenke auto 4000 EUR hotovosť/ vyše 100 tis Sk/. Je to možné?????????
To bolo aj v minulosti ale nikdy to nekontroluju tak že žiadny strach.
A keby ťa kontrolovali tak im ukáž platobnú kartu a to by som chcel vidieť ako zistí koľko máš na účte
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

PRE OTAMKO
Ak chcete zaslat fotky a popis,poslite mi vas e-mail (mate zabklokovane prijimanie sukromnych sprav).
0 0
janajaku janajaku

janajaku je offline (nepripojený) janajaku

Taktiež sme boli v Sabunike a naozaj tam bolo pekne a piesok
0 0
janajaku janajaku

janajaku je offline (nepripojený) janajaku

monok Pozri príspevok
Zaton pri Zadare, Holiday Zaton Village, maju aj web stranku, absolutna spokojnost
Zaton je nádherný hlavne pre deti Kúpete sa v mori alebo v bazéne My sme bývali v Sabunike a do Zatonu sme chodili autom Vstup do Zatonu stál asi 200 Sk na celý deň Ubytovanie priamo v Zatone je dosť drahé My sme mali ubytko za 40 eur a v pohode sme dochádzali zo Sabunike ( asi 7 km) Naozaj tam bolo super
0 0
mimika36 mimika36

mimika36 je offline (nepripojený) mimika36

Ahojte, my sa chystame do chorvatska stanovat. Chcela by som sa opytat niekoho, kto uz bol a ma skusenosti s kempmi na Krku- kemp Zablace, alebo kemp na ostrove Rab, alebo este prichadza do uvahy ostrov Pag. Vie mi niekto poradit? maloco som nasla o tych kempoch. Ostraovy samozrejme nie su podmienkou, ale nechceli by sme ist velmi na juh, viem ze su tam super kempy ale- cestujeme s dcerkou, tak by sme sa nechceli trepat velmi daleko a tiez by sme chceli navstivit Plitvicke jazera-takze niekde v okoli. Za kazdu odpoved dakujem.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Čo šupnuť 1 ročnému synovi aby spal v aute z KE do Makarskej?Lekárka nam doporučila Diazepam 2mg.
Naposledy upravil pivko : 17.05.09 at 18:12
0 0
gabuš gabuš

gabuš je offline (nepripojený) gabuš

My sme boli s našimi deťmi 3 a 5 ročným práve v Omiši a nám sa tam páčilo. Ubytovanie nebolo ďaleko cca 60 metrov od mora, len sme museli prechádzať cez cestu. To bola jedna z nevýhod. A more bolo celkom dobré, trošku studené ale deťom to nevadilo. Tie si stavali hrady s piesku. Celkovo sme boli spokojní a určite sa tam ešte vrátime. Boli sme tám celá partia, resp. 4 rodiny s deťmi a každému sa tam páčilo.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
pivko Pozri príspevok
Čo šupnuť 1 ročnému synovi aby spal v aute z KE do Makarskej?Lekárka nam doporučila Diazepam 2mg.
Keď mal synček 2 roky boli sme v Baške vode, je to kúsok nad Makarskou a vyrážali sme o 9,00 a dali sme deťom Kinedril, po pol hodinke zaspinkal a spal až do 6,30hod ráno. Inač v Baške vode bolo super, je to krásne mestečko a na kamienkovej pláži sa deti tak vyhrali, že som s nimi nemala absolútne žiadne starosti, malý sa vydržal hrať aj 4 hodiny v kuse a to je hyperaktívny. Aj tento rok deti chcú ísť len na kamienkovú pláž.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať