Zavrieť

Porady

Chorvatsko s detmi - piesocnate plaze

ahojte poradaci...

ach jaj, leto... uz aby tu bolo.
Rada by som sa opytala, ci niekto z vas nema skusenosti s dovolenkou v Chorvatsku s detmi. Chceli by sme ist na piesocnatu plaz, kedze nase dietatko bude mat len sedem - osem mesiacov...
no a ak mate dobry typ aj na ubytko, samozrejme s dietatom, tak budem len rada...

Dakujem za vsetky rady...

Mariana
Usporiadat
horka horka

horka je offline (nepripojený) horka

určite ZATON je to pri ZADARE, perfektná vyvezená pláž, množstvo aktrakcií, nízke more aspoň 300 m kopa apartmnov...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

horka Pozri príspevok
určite ZATON je to pri ZADARE, perfektná vyvezená pláž, množstvo aktrakcií, nízke more aspoň 300 m kopa apartmnov...
V Zatone sú dve moria - Jadranské more a more ľudí.
0 0
moky03 moky03

moky03 je offline (nepripojený) moky03

Ahoj ahoj.prosim Ta treba mi nejake splnomocnenie na švagrove dieta?do chorvatska?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Čítaj túto tému http://www.porada.sk/t138054-rakusko...-s-deckom.html
1 0
josepho josepho

josepho je offline (nepripojený) josepho

Človek ktorý si hľadá miesto na život ...viac
Ahojte cestovatelia.Chcel by som sa opýtať na stredisko Selce vyzerá to tam celkom dobre a radi by sme sa tam vydali s detmi 3 a 13 rok.začiatkom septembra.Bol tam už niekto s Vás?Nejaký typ na ubytovanie?
Ďakujem Josepho
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

josepho Pozri príspevok
Ahojte cestovatelia.Chcel by som sa opýtať na stredisko Selce vyzerá to tam celkom dobre a radi by sme sa tam vydali s detmi 3 a 13 rok.začiatkom septembra.Bol tam už niekto s Vás?Nejaký typ na ubytovanie?
Ďakujem Josepho
prečo volíš sever HR? ked na juhu je tak krásne? ja osobne sever určite nie, pre mňa je HR od Zadaru nižšie ale 100 ľudí 100 chutí
0 0
josepho josepho

josepho je offline (nepripojený) josepho

Človek ktorý si hľadá miesto na život ...viac
Ty vieš čo myslel že to skúsime trochu na súkromí nechce sa mi na Makarskú je to tam samí Slovák a je to ďaleko
Ideme prví krát autom začiatkom septembra/skôr nemáme voľno/tak to skúsim od Selce a uvidíme kde zakotvíme.
Skus mi niečo poradiť ideme s detmi 3 a 13 rok. nejake super pláže,tobogány. Cestovanie dospelí zvládne veď som bol pár krát V UK /Michalovce - Luton autom/ ale deti to neviem... Josepho
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

josepho Pozri príspevok
Ty vieš čo myslel že to skúsime trochu na súkromí nechce sa mi na Makarskú je to tam samí Slovák a je to ďaleko
Ideme prví krát autom začiatkom septembra/skôr nemáme voľno/tak to skúsim od Selce a uvidíme kde zakotvíme.
Skus mi niečo poradiť ideme s detmi 3 a 13 rok. nejake super pláže,tobogány. Cestovanie dospelí zvládne veď som bol pár krát V UK /Michalovce - Luton autom/ ale deti to neviem... Josepho
ak nechceš ísť a Makarskú to plne chápem, len už všade je samí Slováci, ak chceš tobogány to sú strediská kde vždy dosť ľudí, ale začiatkom septembra by to mohlo byť znesiteľné teda ak nechceš Makarskú tak by si sa mohol potom zamerať na strediská od Zadaru po Split sú tam rôzne pekné miesta buď rušnejšie alebo kľudnejšie, to je už na tebe, môžeš skúsiť aj nejaký ostrov
0 0
stanislav harajda stanislav harajda
živnostník
Bol niekto v Poreči alebo v Pule ? Ako je to s ubytovaním na slepo pre rodinu s 2 deťmi ? Vďaka za odpovede.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

stanislav harajda Pozri príspevok
Bol niekto v Poreči alebo v Pule ? Ako je to s ubytovaním na slepo pre rodinu s 2 deťmi ? Vďaka za odpovede.
čo ta ťahá na Istru? HR je čím južnejšie tým krajšie, ja som tam síce nebola ani ma to tam neláka aj keď to tam teoreticky poznám v Pule bol jeden krát môj brat, odvtedy už ani raz a povedal, že nikdy viac. vždy ide na juh od Splitu nižšie ale toto je čisto môj názor každý tu má asi ten svoj kúsok HR kam by určite nešiel a zase tie kúsky ktoré odporúča
0 0
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

lujza.j Pozri príspevok
čo ta ťahá na Istru? HR je čím južnejšie tým krajšie, ja som tam síce nebola ani ma to tam neláka aj keď to tam teoreticky poznám v Pule bol jeden krát môj brat, odvtedy už ani raz a povedal, že nikdy viac. vždy ide na juh od Splitu nižšie ale toto je čisto môj názor každý tu má asi ten svoj kúsok HR kam by určite nešiel a zase tie kúsky ktoré odporúča
Lujza, niektoré časti istrie sú nádherné, krásna príroda, more... asi záleží na aké miesto človek natrafí, nám sa aj na juhu napr. vo Vodiciach vôbec nepáčilo, preľudnené, hlučné... Treba skúšať a objavovať proste je to tak ako píšeš, každý má ten svoj krásny kúsok HR ktorý ho očarí
0 0
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

bettylou Pozri príspevok
Chceme ísť do chorvátska v júli. Ideme autom. S jedným dieťaťom 4roky. Mali bysme záujeem o nejaké južnejšie piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora. Prípadne aj pod horami, kde sa dá chodiť aj na výlety do prírody. A tiež ubytovanie na priváte.
Viete poradiť?
My sme boli minulý rok kúsok pod Splitom, dedinka sa volala Duče Glavica /dúfam, že dobre to píšem/ hneď za ňou mestečko Omiš. Pláže sú tu piesočnaté a mali sme pocit, že to je detský raj, lebo tam boli samé malé detičky, dokonca aj s maličkými bábätkami tam bolo veľa ľudí. Takže sme si tam pripadali tak trošku obstarožne Pláž bola pekne udržiavaná, more ďaleko ďaleko plytké a krásne mušle v mori a nakoľko to bola dedinka, tak nočný život max. na pláži, čiže deťúrence môžu v noci nerušene spinkať. Pre mňa to bol po štátniciach raj na oddych.
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

Simbata,tak teraz si mi fakt pomohla...my sa chystáme do Duče o dva týždne a mala som trochu pochybnosti,či je to to správne orechové:-)) k moru ideme prvykrát a ideme zo známymi čo tam chodia pravidelne...tiež sa im tam páči,ja som mala pochybnosti preto,lebo ked som to pozerala na mape,tak sa mi to zdalo také maličké...no tak dúfam že sa nám bude páčit...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja.nus.ka34 Pozri príspevok
Simbata,tak teraz si mi fakt pomohla...my sa chystáme do Duče o dva týždne a mala som trochu pochybnosti,či je to to správne orechové:-)) k moru ideme prvykrát a ideme zo známymi čo tam chodia pravidelne...tiež sa im tam páči,ja som mala pochybnosti preto,lebo ked som to pozerala na mape,tak sa mi to zdalo také maličké...no tak dúfam že sa nám bude páčit...
hlavná cesta ide popod okná apartmánov
0 0
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

my sme mali ubytko v druhom rade domov a tam cestu ani nebolo počuť.
0 0
abcd.kates abcd.kates

abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

ahojte, my máme ubytko v Rogoznici- cez internet krásne foto, aj keď som pôvodne hľadala pieskové pláže kvôli deťom. Máme 5 a 14r deti, bojím sa aby sa starší nenudil, má z vás niekto skúsenosti? Boli ste v Rogoznici? Je ďaleko Primošten na dochádzanie za detskými atrakciami, tobogány.atď.... - rušný dovolenkový život?
0 0
abcd.kates abcd.kates

abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

posúvam
0 0
abcd.kates abcd.kates

abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

prosím poraďte kde je najbližšia zábava, piesková pláž, niečo o okolí
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

abcd.kates Pozri príspevok
ahojte, my máme ubytko v Rogoznici- cez internet krásne foto, aj keď som pôvodne hľadala pieskové pláže kvôli deťom. Máme 5 a 14r deti, bojím sa aby sa starší nenudil, má z vás niekto skúsenosti? Boli ste v Rogoznici? Je ďaleko Primošten na dochádzanie za detskými atrakciami, tobogány.atď.... - rušný dovolenkový život?
abcd.kates Pozri príspevok
prosím poraďte kde je najbližšia zábava, piesková pláž, niečo o okolí

http://www.porada.sk/t80997-rogoznica.html

alebo : http://sk.tixik.com/rogoznica-2231363.htm - Primošten 7Km

...používaj vyhľadávač, nájdeš viac
Naposledy upravil arizona : 03.08.10 at 09:57
1 0
abcd.kates abcd.kates

abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

a dá sa prejsť popri mmori (po plážach-pobreží) do Primoštenu ? Myslím v rámci prechádzky?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať