Zavrieť

Porady

Chorvatsko s detmi - piesocnate plaze

ahojte poradaci...

ach jaj, leto... uz aby tu bolo.
Rada by som sa opytala, ci niekto z vas nema skusenosti s dovolenkou v Chorvatsku s detmi. Chceli by sme ist na piesocnatu plaz, kedze nase dietatko bude mat len sedem - osem mesiacov...
no a ak mate dobry typ aj na ubytko, samozrejme s dietatom, tak budem len rada...

Dakujem za vsetky rady...

Mariana
Usporiadat
onical onical

onical je offline (nepripojený) onical

[QUOTE=cevelka;1756183]Zaton teda kto ma aky vkus, ale ja by som tam nesla. je tam hlava na hlave[/QUOTE

Celý Zaton nie je len Hollyday Village. Je tam veľa ďalších pláži,kde nie je plno,ako pri atrakciách.
0 0
dana77 dana77

dana77 je offline (nepripojený) dana77

ahojte chceli by sme ist s detmi do Chorvatska nie som presne rozhodnuta kam pretoze manzel s najstarsim synom-12r by sa chceli potapat a ostatni 9r --4r a ja by sme uvitali piesok rozmyslala som nad Biogradom na Moru vedel by mi niekto napisat so skusenostami ako tam je popripade tip na ubytko blizko plaze DAKUJEM
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
dana77 Pozri príspevok
ahojte chceli by sme ist s detmi do Chorvatska nie som presne rozhodnuta kam pretoze manzel s najstarsim synom-12r by sa chceli potapat a ostatni 9r --4r a ja by sme uvitali piesok rozmyslala som nad Biogradom na Moru vedel by mi niekto napisat so skusenostami ako tam je popripade tip na ubytko blizko plaze DAKUJEM
V Biograde piesok nenájdeš , mal som názor na porade proti Omišu že tam fúka vietor ,ale pláž piesková je tam naj naj naj tak že next year Omiš a nie Tučepi/lebo mám Kuba/
0 0
lipanek lipanek

lipanek je offline (nepripojený) lipanek

Zdravím. Nemáme skúsenosti s Chorvátskom, radi by sme tam však šli na dovolenku s malým dieťaťom (2 roky). Odporúčate alebo nie? Ostrovy alebo pevnina?
Ktorá lokalita je najvhodnejšia? Naše preferencie sú: ubytovanie blízko pláže, kľudná lokalita, čistá pláž s pozvoľným vstupom, ideálne pláž s malými kamienkami. Možno skôr juh než sever Chorvátskeho pobrežia.
Ideme z Bratislavy, určite nie autobusom. Čo by ste vedeli aj k doprave poradiť? Mottom celého by malo byť dieťa.
0 0
bromid bromid

bromid je offline (nepripojený) bromid

zdravim,
tak ja sa tiez chystam prvykrat do Chorvatska s detmi (5 a 7 rocne dievcata) a co som tu precital, tak mi to vychadza na okolie Zaton alebo ostrov Rab (Lopar). hlavne je aby bol pieok a pozvolne more a blizko plaze. tak dufam, ze bude dobre, ale urcite este budem hladat alternativy
0 0
kz1 kz1

kz1 je offline (nepripojený) kz1

zdravim,
minuly rok sme boli na Vire, ostrov-spojeny s pevninou mostom, v blizkosti Zadaru, kamienkova plaz, vhodne pre deti, dlha plytcina, boli sme autom , ubytko sme si nasli. My sme zo Sniny, cesta nam trvala 12 hod. Obchod bol cca 250 m, k vode asi 150 m, dalo sa najst aj priano na plazi, ale chcela som cistejsie ubytko. Velmi sa nam tam pacilo, nase baby maju 5 a 18 r. Jedina nevyhoda, ze vodu na pitie a varenie sme kupovali, kedze to je ostrov, ale nebolo to drahe 7l cca 1,20 €. Odporucam Vir pre deticky, zatial co sme 4 roky boli autom, Vir sa nam zdal najkrajsi.
Boli sme aj pod Biogradom v dedinke Drage, byvali sme pri mori, ale kotvili tam clnky, mala mala vtedy 1 r a kupala sa v bazeniku, ostatni sme boli plavci, tak nam to nevadilo, lebo z terasy sme sa kedykolvek kupali, pili kavu a bolo super, ale teraz by so tam nesla, lebo mala sa uz chce kupat.
Mame vyskusanu aj Podstranu, pod Splitom, ale prechadzali sme cez byvalu magistralu-cestu a auta tam dost lietali, lebo sme byvali nad cestou, ubytko bolo na urovni, domaci zlati, pohostinni, ale ked sme boli u nich druhykrat, tak uz isli s cenou hore, ale more nebolo az taka plytcina ako na Vire...
Boli sme sa kupat aj v Trogire, rodicia tam boli na dovolenke v case nasej dovolenky, tak sme boli na navstevu a bola tam teplucka voda a super kupanie pre deti, ale by som povedala, ze pre deti 4-5 r.
Co sa tyka cesty chodievame na noc, niekedy sme robili Budapest okolo 23 hod. Minuly rok sme sli pred deviatou do Budapesti a pohodicka, chodime cez centrum. Raz sme vyskusali pri ceste spat obchvat, ale nepacilo sa nam. Minuly rok sme sa vracali v nedelu pred 17,00hod.a to sa Madari vracali z vikendu domov, tak pred Budapestou bola dialnica dost plna, a isli sme cez centrum a trvalo to asi 15 min. dlhsie ako , ked sme cestovali v noci.
V madarsku si kupujeme dialnicnu mesacnu, teraz su aj 10 dnove tusim od tohto roka, kupujeme to na 1. benzinke v Madarsku smer Miskolc. Platila som forintami.Je to komplikovanejsie potom ked sme isli spat a vstupili sme do Madarska, trebalo kupit dialnicnu a smerom na Lubjanu do Slovinska, a Madari stoja na nadjazdom nad dialnicou a kontroluju, ci je zaplatena dialnicna znamka v systeme...ak nie, idu s majakmi a odstavuju a auta a su tam mastne pokuty.
V Chorvatsku sa plati myto pri vyjazde z dialnice, my sme jazdili stale po dialnici, platila som kunami.
Ak nieco, tak sa mi ozvite.
1 0
lipanek lipanek

lipanek je offline (nepripojený) lipanek

boli ste niekto v Brele, co hovorite, hodi sa pre deti? je tam postupny vstup do mora? kde je najlepsie sa ubytovat? dakujem
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

No my ideme tento rok na Lopar (Rab). Bol tam niekto? Ake mate skusenosti?
0 0
erika1977 erika1977

erika1977 je offline (nepripojený) erika1977

Lopar je super, asi najlepšie miesto v Chorvátsku pre malé deti, aspoň mojim sa tam veľmi páčilo ;-) Je tam plytká voda a jemný piesok, takže deti majú o zábavu postarané a nemusíš sa o ne báť. Pozri si fotky, z nich budeš mať predstavu, ako to tam vyzerá: http://www.novalja.sk/chorvatsko/let...rov-rab-lopar/
0 0
peterch211 peterch211

peterch211 je offline (nepripojený) peterch211

ja som bol na ostrove Hvar - nádhera, piesočné pláže, pohodička ... odporúčam
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
peterch211
ja som bol na ostrove Hvar - nádhera, piesočné pláže, pohodička ... odporúčam
Mozes napisat konkretne miesta s puesocnatymi plazami na Hvare?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať