Zavrieť

Porady

Dekoracny gel

Ahojte, nevie mi niekto poradit,kde kupit dekoracny gel do vaz, resp. prasok,ktory sa po zmiesani s vodou zmeni na gel? Obehla som uz kopec kvetinarstiev,ale nikde to nemaju,ponukaju iba piesok,kamienky.....Volakedy to mali u nas v Baumaxe ale to je uz davnejsie, vtedy sa mi to zdalo zbytocne kupovat a dnes ,ked by som to chcela, neviem zohnat.Vopred dakujem za rady.
Usporiadat
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Ja som povodne pouzila na skusku len pol sacika,podla navodu som ho doliala vodou a potom zvysnu precedila,tak ako odporucaju..No a farebna vodicka mi odtiekla, gel ostal slabulinko modry, takmer ciri. Vcera mi to nedalo, rozrobila som si druhu polovicu,ale dala som menej vody ako kazu/na pol sacika 0,5l/ a ostalo to paradne.Prikladam foto konecnej podoby.

Szaboe zajtra mam ist do Trnavy na sluzobku, ak si to kupovala tam,napis mi prosim, kde najdem to kvetinarstvo.Urobila by som si zasobu.Dakujem
P3060001.jpg  
0 0
szaboe szaboe

szaboe je offline (nepripojený) szaboe

ahoj. prepáč teraz som sa dostala len k pc. je to v Sládkovičove na Fučíkovej ulici oproti pomníku. Kvetinárstvo Nagyová Agáta
0 0
szaboe szaboe

szaboe je offline (nepripojený) szaboe

pozerala som akurát dnes aj nemeckú internetovú adresu a tam majú aj tie čo svieta v noci. sú to len niektoré druhy.
0 0
szaboe szaboe

szaboe je offline (nepripojený) szaboe

pekne si si to naaranžovala. je to pekné. to som ti aj zabudla povedať predtým, že to neceď. neviem prečo to tam píšu keď to nie je vôbec dobré precediť lebo to zostane číre.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Ahoj szaboe, to nevadi, mozno sa tam este niekedy dostanem,zatial mi postacuje ten od teba. Aj na nom bolo napisane,ze je sviatiaci vo tme,ale svietil akurat tak,ked nebol este zaroneby na krystaliky.Teraz nic.Skusala som ho nasvietit aj lampou,ale nefunguje to. Hlavna vec,ze plni svoj hlavny ucel ,vynikne a potesi zrak cez den.
0 0
szaboe szaboe

szaboe je offline (nepripojený) szaboe

to som rada že si spokojná. tak sa zatiaľ maj. príjemný deň
0 0
annina annina

annina je offline (nepripojený) annina

aj ja ho mám v obchode asi 8 farbách a stojí 69,-Skalebo sa dá kúpiť v skladoch pre kvetinárstvo u nás najblyžšie žilina Flora,ale musíš kúpiť celé balenie
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Ahoj annina a kde mas prosim ta ten obchod?Ja som zo Ziliny, vo Flore som bola niekolko krat a veru nemali.Asi som nemala stastie.
0 0
szaboe szaboe

szaboe je offline (nepripojený) szaboe

a koľko je v jednom balení? lebo je to lepšia cena ako u nás. teraz naposledy ho k nám doviezli za 133 korún.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Asi zalezi aj na gramazi, aj na tej nemeckej stranke boli vacsie aj mensie balenia. Teraz je to hit, v kvetinarstvach predavaju v tom nadekorovane kvetinky, tak asi pracuju aj s cenou :-}
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Pripájam sa aj ja do klubu, zatiaľ len čítam a čumím. Vôbec som nevedela, že také niečo dostať kúpiť. Taká malá otázka, čo všetko sa dá aranžovať do gélu?
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

No mozes aranzovat suche aj zive rezane i crepnikove kvety, zasiat si bylinky, urobit svietnik....Fantazii sa medze nekladu.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Dá sa ten gél zohnať aj niekde v okolí Malaciek, prípadne v BA? U nás (v MA)som ho nikde nevidela.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Ak mi annina odpise, kde ma ten obchodik,alebo to zazriem inde,mohla by som Ti kupit a potesit ta,tak ako mna szaboe. V druhej polovici aprila ideme na vikend ku kamoske do Malaciek,tak by som ti priniesla.Zatial neslubujem na 100%.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
betyna8 Pozri príspevok
Ak mi annina odpise, kde ma ten obchodik,alebo to zazriem inde,mohla by som Ti kupit a potesit ta,tak ako mna szaboe. V druhej polovici aprila ideme na vikend ku kamoske do Malaciek,tak by som ti priniesla.Zatial neslubujem na 100%.
To by bolo super, veeeeľmi by ma to potešilo
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Kočky, keďže sa tu nesmie robiť reklama, tak pozrite na stránky firmy, ktorá organizuje Flóru, je dosť možné, že to budú mať
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať