Zavrieť

Porady

kontrola návštevy stránok

POtrebovala by som zistit, ako
skontrolujem dieta, na ake stranky chodi,ked mi vymaže historiu?
Da sa to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Keni je offline (nepripojený) Keni

    Keni
    je niekolko sposobov ako to skontrolovat, no ja by som skor volil riesenie komunikacie pred spehovanim, pretoze je to aj trochu sukromna vec

    1. HW riesenie - ak pouzivate router, vacsinou sa da vsetko logovat.

    2. SW riesenie - na internete je mnozstov spy softveru od keylogger programov az po programy ktore poskytuju kompletne riesenie. Dalej moze byt pouzity aj firewall program, ktory sa dost casto pouziva a daju sa zaznamenavat navstivene stranky. Z volne dostupnych programov som nasiel tieto je napr. zoznam tu (nemozem uvadzat odkazy, nahradte & "."): www&studna&cz/c0802/bezpecnost-a-ochrana-pc/kontrola-pristupu-k-pc/

    3. ine riesenia - zalezi od verzii operacneho systemu, daju sa na disku najst tvz. cookies ale aj subory (obrazky, atd.) z jednotlivych stranok.

    Dalej zalezi na tom ci sa vymazava len historia, alebo aj cookies a ostatne subory, tie sa daju pozriet nasledovne:
    FireFox: Tools (Nastroje) - Options (Moznosti) - zalozka Privacy (Sukromne) - Tlacitko Show Cookies (Ukaz Cookies).
    IE 7: priamo sa neda pozriet
    Cookies na disku: Vista C:\Users\[user]\AppData\Cookies (link)

    ivetka5 je offline (nepripojený) ivetka5

    ivetka5
    Dakujem,
    nejde o to , ze hned teraz pobezim kontrolovat tie stranky, len som chcela mat trochu navrch, aby si nemyslel, ze je najvacsi pocitacový expert. Má takmer 15... a niekedy to treba kontrolovat, necitam mu maily ani nechodim do telefonu, len si myslim, ze doveruj, ale preveruj...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ivetka5 Pozri príspevok
    Dakujem,
    nejde o to , ze hned teraz pobezim kontrolovat tie stranky, len som chcela mat trochu navrch, aby si nemyslel, ze je najvacsi pocitacový expert. Má takmer 15... a niekedy to treba kontrolovat, necitam mu maily ani nechodim do telefonu, len si myslim, ze doveruj, ale preveruj...
    AK vymaže históriu, môže ešte zabudnúť na došasné súbory internetu. Nájdeš ich v záložke Documents and settings/"meno užívateľa"(pod akým menom sa prihlasuje do PC)/Temporary internet files - tam vidíš, z akej stránky bol ten dočasný súbor.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    celkom zaujimave riesenie sa javi aj CZ program Hlidaci Pes,,, myslim ze sa da stiahnut skusobna verzia,,,

    kontrola návštevy stránok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.