Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

truch Pozri príspevok
Mirco 1972, tak už to mám isté, 16.6. ideme do Petrčane
Dúfam, že nám dovolenka vyjde
http://www.google.sk/url?sa=t&source...HAeesZEBm8kGlA
Želim Vam ugodan boravak
3 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Bol už niekto v Selciach ? Ako tam je ? Resp. ak už niekto bol a bol spokojný, tak poprosím kontakt a fotky z ubytovania.
0 0
macacko macacko

macacko je offline (nepripojený) macacko

posledne dva roky sme boli vo Vodiciach. Je to super miesto. Pekná promenáda, kde sa nedá nejsť večer prejsť. Nedaleko národný park Krka. Manžel chodieval s domácim na ryby. Raz sme si prenajali aj čln. Len tá voda sa mi zdala nejaká studená - 23stupnov, ked to porovnávam s Makarskou.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
V Makarskej má 21
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Neviete poradiť dobrý motel, hotel, alebo privát niekde v okolí mesta Graz? Chceme robiť cestu do Petrčane / pri Zadare/ na 2x a chceli by sme prespať niekde v polke cesty a na druhý deň pokračovať.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
To odkial ideš? Z Gdaňska? Ja robím Košice - Zadar Borik za 8hod.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

pivko Pozri príspevok
To odkial ideš? Z Gdaňska? Ja robím Košice - Zadar Borik za 8hod.
Zbytočný hazard....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Aký hazard? KE-ZADAR cca 870km, nonstop od Miškolca dialnica , tak že smiešny priemer cca 108km/hod
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ak treba dá sa pospať si aj v aute na veľkej pumpe
0 0
onical onical

onical je offline (nepripojený) onical

pivko Pozri príspevok
To odkial ideš? Z Gdaňska? Ja robím Košice - Zadar Borik za 8hod.
Tiež som často viedol takéto reči a smial sa z iných.Raz som išiel pre zákazníka do Valence za Lyonom(F).Ako vždy som išiel nonstop 1500km.Vyrazil som o 16,00 a ráno som o 8,00 raňajkoval v jeho hoteli.Po raňajkách nasadol a po 16 hodinách na Považí vystupoval ako mrtvola.Keď som sa mu smial,že ja mám za sebou 30 hodín cesty a viac ako 3000km,čo on nevedel,(myslel,že som vo Francúzsku spal)takmer skolaboval.Keď sa z toho šoku prebral, vytiahol z kufra podložku,papier,akúsi čiernu kriedu a 10 minút mi pozeral do tváre a kreslil.Keď som videl,ako sa na tom papieri neuveriteľne podobám,pochopil som,že každý vieme niečo iné.
3 0
MIRCO1972 MIRCO1972

MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

som jeden MIRCO
...prajem ti peknú dovolenku...


MIRCO
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

pivko Pozri príspevok
To odkial ideš? Z Gdaňska? Ja robím Košice - Zadar Borik za 8hod.
Aj my, ZA - Bibione sme urobili za 7 hodín, nonstop 2200 km do Španielska , ale keď dovolenka, tak dovolenka, povedala som si, že pôjdeme z domu okolo 14,00 hod. dáme si v Rakúsku dobrú večeru, ráno sa napapáme a kliďanko prídeme na "miesto činu"
Naposledy upravil truch : 03.06.11 at 18:18
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

truch Pozri príspevok
Aj my, ZA - Bibione sme urobili za 7 hodín, nonstop 2200 km do Španielska , ale keď dovolenka, tak dovolenka, povedala som si, že pôjdeme z domu okolo 14,00 hod. dáme si v Rakúsku dobrú večeru, ráno sa napapáme a kliďanko prídeme na "miesto činu"
my z BA do Zadru cez Maždarsko cez At mi príde cesta vybočenie zo smeru,keď je cesta na Istru tak áno,nie je cesta dlhšia?
2 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

lujza.j Pozri príspevok
my z BA do Zadru cez Maždarsko cez At mi príde cesta vybočenie zo smeru,keď je cesta na Istru tak áno,nie je cesta dlhšia?
Cestu neriešim, to bude manželova starosť, on vyberie trasu, ale aj maďarská kuchyňa je výborná Priatelia idú z BA, oni myslím tiež chodia cez Maďarsko, zajtra sa s nimi stretneme, oni tam chodia už roky, takže si dáme poradiť
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

truch Pozri príspevok
Cestu neriešim, to bude manželova starosť, on vyberie trasu, ale aj maďarská kuchyňa je výborná Priatelia idú z BA, oni myslím tiež chodia cez Maďarsko, zajtra sa s nimi stretneme, oni tam chodia už roky, takže si dáme poradiť
želim puno sunca a maxi odmor a sretan put
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja vyrážam o 22hod a s domácim v Tučepoch mám dohodnuté že ráno o 8 dáme pivko len teraz neviem koľko a idem spaťtiež neviem kedy
PS pre truch, keby ste sa nakoniec rozhodli cestovať cez noc a Madžarsko Tak to Audi s KE značkami čo okolo Vas preletí budem ja
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pivko Pozri príspevok
To odkial ideš? Z Gdaňska? Ja robím Košice - Zadar Borik za 8hod.
My si zas cestu vyslovene vychutnávame.
Máme príbuzných na juhu Maďarska, no počas roka sa s nimi nestretávame, toto je jedinečná príležitosť, stretnúť, pokecať. U nich vždy prespíme, ráno sa v kľude napapkáme a pokračujeme ďalej.
V Chorvátsku si väčšinou ešte niekde nájdeme miesto na prespanie a to také, aby sme zas spoznali niečo, kde sme ešte neboli. Večer promenáda a ráno oddýchnutí odchádzame na miesto samotného pobytu.

Cestu späť väčšinou non-stop, maximálne prestávka na obedo-večeru.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pivík, aj jáááá chcééém, ale aj rakicu aj kaficu
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Rozalka, späť pôjdeme určite nonstop a ako poznám svojho muža aj tam bude chcieť ísť na jedenkrát, mne by sa páčilo predĺžiť si dovolenku o jeden deň, ísť skôr a niekde sa zastaviť
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Aj môj by tak rád chodieval, ale spoznal to čaro, tak sa už teraz teší, ktoré miesto cestou pozrieme.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať