Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
Ivula Ivula

Ivula je offline (nepripojený) Ivula

pivko Pozri príspevok
Aktuálne info Tučepi Voda prekvapivo teplejšia ako pivo , hlavne v zátoke pri detskom ihrisku/normálne som sa namočil/ľudia , hlavne západní bratia sa kúpu , Ja som si dal Piza Tučepi za 37 Kuna , zapil Gambrinusom na terase a idem hajať
Prikladám aktuálne foto z pláže.
poloprázdna pláž, super, tuším aj mi začneme chodiť v júni. Príjemnú dovolenku...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
rennka Pozri príspevok
Ahoj pivko, do Tucepi sa chystame o mesiac, nikdy som tam nebola. Ake je to mestecko, da sa tam niekam vyjst, zahrat si napr. tenis, a co vecer, je nejaka zabava? Zelam peknu dovolenku
Tenisové kurty perfektné v časti Dračevice blízko hotela Alga a zábavy neúrekom akej len chceš. Promenáda popri pláži je dlhá cca 5km a hlavne v časti kde sú hotely Neptun , Alga je plno pubov a discoték.
3 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

o týžden sa chystáme do Primošten -nebol tam niekto , aké je to stredisko ? môže niekto poradiť trasu z NR a svoje skúsenosti ? dík
0 0
Ivula Ivula

Ivula je offline (nepripojený) Ivula

Boli sme tam, je to také malinké mestečko, na skale, ale krásna čistá vodička. Za Šibenikom po starej ceste, nemáte prečo netrafiť, veď všetko je na jednej trase. Odporúčam národný park Krk
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Krka
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

pivko Pozri príspevok
Tenisové kurty perfektné v časti Dračevice blízko hotela Alga a zábavy neúrekom akej len chceš. Promenáda popri pláži je dlhá cca 5km a hlavne v časti kde sú hotely Neptun , Alga je plno pubov a discoték.
Super, ubytovanie mame prave v casti Dracevice
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...óóóóóóó... TUČEPI - moja srdcovka... dúfam, že sa tam ešte aspoň raz dostanem... Pivko, príjemnú dovolenku !
1 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

jeso Pozri príspevok
o týžden sa chystáme do Primošten -nebol tam niekto , aké je to stredisko ? môže niekto poradiť trasu z NR a svoje skúsenosti ? dík
V Primosteni sme boli, je tam pekne, plazova promenada, tenis, bycikle, plaz pozvolna, voda priezracna-len na mna pomerne studena.
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Primošten je dobrá voľba. Tento rok by mali byť rozdrvené skaly na niektorých plážach, ktoré boli ťažšie prístupnejšie, o to však krajšie a kľudnejšie. Krásna čistá voda, kde sme mali na pláži aj živé chobotnice vo vode. Staré mesto je pekné, s bohatým programom pre všetkých, nie len diskotéky. Možnosť stravovania je bohatá. Od samoobslužnej jedálne, čistej a peknej až po podniky pre náročných. Je to jedno z mála miest s výhľadom na šíre more. Blízko je jeden ostrov na ktorý sa dá preplaviť. Pri pláži je park so stromami, minigolfom, tenisové stoly a dosť bufetov. Na promenáde frčali obľúbené palacinky.
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Aktuálne info Tučcepi.
Pláže sa zapĺňajúcceny stúpajúmore sa zohrieva, lebo oskar pečieteraz má už možno aj 23-24c
DSC02298.jpg  
DSC02299.jpg  
DSC02300.jpg  
DSC02301.jpg  
DSC02302.jpg  

DSC02303.jpg  
1/1
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...užívaj
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pivko Pozri príspevok
Aktuálne info Tučcepi.
Pláže sa zapĺňajúcceny stúpajúmore sa zohrieva, lebo oskar pečieteraz má už možno aj 23-24c
Všetko je krásne, akurát na môj vkus trocha veľa ľudí a to je ešte len jún. Čo bude v júli ....... ?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Naozaj to tu hustne ,ale teraz je vikend a do Tučepi je blízko z Bosny , tak že muslimov je tu teraz až až. od pondelka by to malo byť O.K. Ale júl august by som tu neišiel ani zadarmo , to keď nevstaneš ráno o 7 a nerezervuješ si miesto na pláži , tak potom už len na stojakaTak že dlhoročná skúsenosť Tučepi jedine jún a september
Doplňam aktuálne foto 14:40 keď na pláži zostali len samovrahovia
Ja som si bol len kúpiť pivkouž som naspať v klíme
Naposledy upravil pivko : 18.06.11 at 13:49
DSC02327.jpg  
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Nielen že treba rezervovať miesto na pláži, kľudne sa ti môže stať, že tam položíš 2 nafukovačky a keď prídeš o 9.00, už medzi ne niekto strčí svoju
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

dakujeme za akltuálne info z chorvátska - ja idem v piatok- Primošten- dúfam, že vodička bude teplučká

známa sa teraz vrátila zo Španielska a vraj sa ani raz nekúpali v mori, nakolko voda bola -bŕŕŕŕ - studená
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jeso Pozri príspevok
dakujeme za akltuálne info z chorvátska - ja idem v piatok- Primošten- dúfam, že vodička bude teplučká

známa sa teraz vrátila zo Španielska a vraj sa ani raz nekúpali v mori, nakolko voda bola -bŕŕŕŕ - studená
vodička je napr. takáto
http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=more_n&param=
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
lepšie by bolo 25-26, ale dá sa aj v tejto ....

Dobrá správa pre cestujúcich na Istriu
http://www.chorvatsko.cz/aktual/110616_istrie_dalnice.html
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
jeso Pozri príspevok
dakujeme za akltuálne info z chorvátska - ja idem v piatok- Primošten- dúfam, že vodička bude teplučká

známa sa teraz vrátila zo Španielska a vraj sa ani raz nekúpali v mori, nakolko voda bola -bŕŕŕŕ - studená
Primošten je krásne mestečko.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Súhlasím
Ako píše dad111 http://www.porada.sk/1770441-post450.html, tento rok pri hoteli Zora upravili pláž, je pekne upravená (predtým obrovské balvany, teraz štrk - či piesok, neviem posúdiť z telky, vidím to každé ráno na rakúskej TW1)
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

Rozalka Pozri príspevok
Súhlasím
Ako píše dad111 http://www.porada.sk/1770441-post450.html, tento rok pri hoteli Zora upravili pláž, je pekne upravená (predtým obrovské balvany, teraz štrk - či piesok, neviem posúdiť z telky, vidím to každé ráno na rakúskej TW1)

práve tam máme zajednané ubytovanie...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať