Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

týmto ...... by som to normálne dala k náhrade!!!horí tam každý rok a keď to nie je samo, tak tomu nejaký imbecil pomôže
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
lujza.j Pozri príspevok
Na 90% som rozumel.Hovorová chorvština je trochu horšie zrozumiteľná..Každých 5 m je tabuľa upzorňujúca na mimoriadne nebezpečenstvo požiaru.Aj tak to furt zhorí.Čo už narobíme.Pred pár rokmi podpálili Argentínu teraz Chorvácko.Sme na rade?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

220870 Pozri príspevok
Na 90% som rozumel.Hovorová chorvština je trochu horšie zrozumiteľná..Každých 5 m je tabuľa upzorňujúca na mimoriadne nebezpečenstvo požiaru.Aj tak to furt zhorí.Čo už narobíme.Pred pár rokmi podpálili Argentínu teraz Chorvácko.Sme na rade?
oni sú schopní sa fotiť aj tam kde je na stromoch "STOP MINA"
0 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

Dnes odchádzame s dvoma deťmi /5,8/ do okolia Zadaru na 10 dní. Len v noci som sa pozrela na predpovede počasia a zostala som sklamaná. Len dážď a búrky na celé obdobie.... čo poradíte, kto tam chodí často, radšej odložiť dovolenku /ideme na blind, tak by sa dalo, hoc všetko pobalené máme + cestovná horúčka už je/ alebo to risknúť ? Lebo v prípade fakt dažďov čo len budeme tam robiť s deťmi? Keďže neideme do hotela, tak ani bazén nehrozí... . Ide ma rozhodiť, dva týždne horúčav a ja prídem k moru a bude liať??? Myslíte, že v prípade ak by sme sa presunuli viac k Splitu, bolo by tam počasie krajšie? ďakujem
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

AdaMtiM Pozri príspevok
Dnes odchádzame s dvoma deťmi /5,8/ do okolia Zadaru na 10 dní. Len v noci som sa pozrela na predpovede počasia a zostala som sklamaná. Len dážď a búrky na celé obdobie.... čo poradíte, kto tam chodí často, radšej odložiť dovolenku /ideme na blind, tak by sa dalo, hoc všetko pobalené máme + cestovná horúčka už je/ alebo to risknúť ? Lebo v prípade fakt dažďov čo len budeme tam robiť s deťmi? Keďže neideme do hotela, tak ani bazén nehrozí... . Ide ma rozhodiť, dva týždne horúčav a ja prídem k moru a bude liať??? Myslíte, že v prípade ak by sme sa presunuli viac k Splitu, bolo by tam počasie krajšie? ďakujem
Tá predpoveď nie je až taká hrozná, teploty od 26 do 32 a sem tam búrky. Ak by ste šli kúsok nižšie, napr. na Makarskú, tam bude určite lepšie počasie. Syn je pri Omiši a včera mali slnko a 32 stupňov.
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Truch, prosim ta, nemas nejake svoje fotky z Vily nela , hlavne co sa tyka plaze pred nou? Aka je tam hlbka vodyod brehu, su tam kamene, beton, ci oblazky?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

truch Pozri príspevok
Tá predpoveď nie je až taká hrozná, teploty od 26 do 32 a sem tam búrky. Ak by ste šli kúsok nižšie, napr. na Makarskú, tam bude určite lepšie počasie. Syn je pri Omiši a včera mali slnko a 32 stupňov.
už aj Šibenik vyzerá lepšie:http://prognoza.hr/sedam.php?id=seda...ska&code=14438
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Upútavka na lanovku v Dubrovníku
http://www.dubrovnikcablecar.com/

Dá sa vyjsť aj autom, treba odbočiť za Dubrovníkom smerom na Cavtat na prvej odbočke doľava (Bosanka), cesta je pre dobrých vodičov hračkou.
2 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
AdaMtiM Pozri príspevok
Dnes odchádzame s dvoma deťmi /5,8/ do okolia Zadaru na 10 dní. Len v noci som sa pozrela na predpovede počasia a zostala som sklamaná. Len dážď a búrky na celé obdobie.... čo poradíte, kto tam chodí často, radšej odložiť dovolenku /ideme na blind, tak by sa dalo, hoc všetko pobalené máme + cestovná horúčka už je/ alebo to risknúť ? Lebo v prípade fakt dažďov čo len budeme tam robiť s deťmi? Keďže neideme do hotela, tak ani bazén nehrozí... . Ide ma rozhodiť, dva týždne horúčav a ja prídem k moru a bude liať??? Myslíte, že v prípade ak by sme sa presunuli viac k Splitu, bolo by tam počasie krajšie? ďakujem
Určite chodte nižšie.V Zadare pršalo v Šibeniku bolo pod mrakom v Splite takmer jasno ,ale od Omišu nižšie už nepamätali , ako mraky vyzerajú.Po Makarskú je dialnice .Pár evri hore dole pol hodina navyše a počasie môže byť úplne iné.
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Lebo tam je Biokovo
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

220870 Pozri príspevok
Určite chodte nižšie.V Zadare pršalo v Šibeniku bolo pod mrakom v Splite takmer jasno ,ale od Omišu nižšie už nepamätali , ako mraky vyzerajú.Po Makarskú je dialnice .Pár evri hore dole pol hodina navyše a počasie môže byť úplne iné.
tak tak, vcera sme sa vratili z okolia omišu a makarskej ... mrak som celych 10 dni nevidel ... teplota 36+, len posledne dva dni okolo 32 ... treba ist na juh, tam je istota ...
1 0
zuzinka003 zuzinka003

zuzinka003 je offline (nepripojený) zuzinka003

Ahojte, ideme za tyzden s priatelom len tak na blind niekde na makarsku rivieru, neviete mi povedat ako je to tam s ubytovanim, cenami a dostupnostou ubytka?
ďakujem
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

zuzinka003 Pozri príspevok
Ahojte, ideme za tyzden s priatelom len tak na blind niekde na makarsku rivieru, neviete mi povedat ako je to tam s ubytovanim, cenami a dostupnostou ubytka?
ďakujem
dostupnost dobra, neexistuje aby ste nenasli nieco volné ...
ceny od cca 12 €/os/den do cca 20 €/os/den v zavislosti na vzdialenosti od mora a od počtu izieb ktore naraz vezmete (jeden dvojpostelovy apartman vyjde v prepocte na osobu drahsie ako 4 apartmany pre 10 ludi)
my sme boli 12-ti a nasli sme volny cely dom s 5-timi apartmanmi (kazdy vlastna sprcha a WC, spolocna kuchyna) za 150 €/den
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Info o počasí dnes, po telefonáte
okolie Omišu - búrky, prší, voda má 28 stupňov.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Kde? vo vani?
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Vo vani môže mať aj viac, ak máš ovšem rád horúcu
0 0
zuzinka003 zuzinka003

zuzinka003 je offline (nepripojený) zuzinka003

bubkoch Pozri príspevok
dostupnost dobra, neexistuje aby ste nenasli nieco volné ...
ceny od cca 12 €/os/den do cca 20 €/os/den v zavislosti na vzdialenosti od mora a od počtu izieb ktore naraz vezmete (jeden dvojpostelovy apartman vyjde v prepocte na osobu drahsie ako 4 apartmany pre 10 ludi)
my sme boli 12-ti a nasli sme volny cely dom s 5-timi apartmanmi (kazdy vlastna sprcha a WC, spolocna kuchyna) za 150 €/den
Ďakujem veľmi pekne, ideme takto prvý krat a tak snad sa nam aj pošťastí:-)
aj som pozerala na nete, že by som niečo reuervovala, ale ceny maju dosť vysoke. tak skusime a uvidime.
A nevies mi poradit nejake dobre miesta na makarskej riviere?, kde niesu plaže moc preplnene?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Teraz sú preplnené všade.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

truch Dnes, 02:49 PM
Info o počasí dnes, po telefonáte
okolie Omišu - búrky, prší, voda má 28 stupňov.

http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=more_n&param=
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Ja som ju neskúšala , syn hovoril, že voda je úplne teplá, tak mala možno o stupeň, dva menej Ok , ja už budem radšej ticho
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať