Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nič si s toho nerob Pivko bežne rýpe čo sa týka vody, mi sme mali dva roky do zadu v auguste pri Zadre 28,realne nameraných na stránke DHMZ a tiež mi neveril
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Vidím na tej stránke že najteplejšiu vodu má Pula. Teda Istria.
0 0
viki2 viki2

viki2 je offline (nepripojený) viki2

ahojte, prosím Vás o radu...
v sobotu nad ránom máme odísť do Chorvátska, smer Pakoštane......teraz sme pozerali týždňovú predpoveď počasia a bude tam okolo 23-25°C. Doteraz sme takéto počasie v Chorvátsku nikdy nezažili a teraz nevieme či ísť alebo neísť Deti už samozrejme majú cestovnú horúčku, ale keď tam bude celý týždeň pršať, to môžeme zostať aj tu....... Nakoľko sa dá veriť týždňovej predpovedi počasia?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ak by to bolo možné ja by som cestu posunula o týždeň, alebo išla viac na juh
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

viki2 Pozri príspevok
ahojte, prosím Vás o radu...
v sobotu nad ránom máme odísť do Chorvátska, smer Pakoštane......teraz sme pozerali týždňovú predpoveď počasia a bude tam okolo 23-25°C. Doteraz sme takéto počasie v Chorvátsku nikdy nezažili a teraz nevieme či ísť alebo neísť Deti už samozrejme majú cestovnú horúčku, ale keď tam bude celý týždeň pršať, to môžeme zostať aj tu....... Nakoľko sa dá veriť týždňovej predpovedi počasia?
http://freemeteo.com/default.asp?pid...=3193710&la=12
2 0
viki2 viki2

viki2 je offline (nepripojený) viki2

ubytovanie v Pakoštane máme zajednané, dole by sme išli na blint a to sa mi veľmi nechce, keďže je vraj tento rok v Chorvátsku veľmi husto.....tá predpoveď na ďalšie dni už vyzerá lepšie, možno to nakoniec posunieme o pár dní, ak budú mať domáci volné.....ďakujem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

inak ja pozerám počasie cez www.dhmz.hr
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnešné info. od brácha z Tučepi: 2deň zamračené, búrky , vietor + metrové vlny
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Posledné roky kopíruje počasie v HR počasie na Slovensku. Keď je zima a prší tu tak je to aj tam.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Treba sa na to pozerať pozitívne.Vždy lepšie ako súvislý dážď a dvojmetrové vlny.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
No a ešte je tam rakija , prošek a suho vino crno.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Máte nejaké nové správy? Jaké sú ceny ubytovania túto sezónu? Nič náročné, potrebujem sa vyspať, umyť a niekde pripraviť niečo pod zub. Stejne nemienim cez deň trčať v apartmáne.
0 0
AnikoAd AnikoAd

AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

My ideme do Seline,to je malá dedina,tomu odpovedá aj cena /49 euro s poplatkami za apartmán pre 4 osoby/,ubytovanie priamo pri mori....
1 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

To nevyzerá zle.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

mas aj link
0 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

S manželom som sa vrátila z Pirovacu, ubytovanie od 32 - 35€ za štúdio aj s klímou. Tiché mestečko, blízko piesková pláž Slanica na Murteri cca 14 km, blízko sú Vodice, Krka, Šibenik... V Pirovaci pláž kamienková.
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Na tejto stránke sú na výber rôzne apartmány, stačí si zadať oblasť a vzdialenosť od mora
http://www.google.sk/aclk?sa=L&ai=CD...artmani/seline
aj toto vyzerá výborne, má vysoké hodnotenie
http://www.google.sk/aclk?sa=L&ai=CO...814588%3Bws%3D
2 0
tanusik tanusik

tanusik je offline (nepripojený) tanusik

Ahojte,
chystám sa do Chorvátska pravdepodobne niekedy posledný augustový a prvý septembrový týždeň...môže niekto poradiť, či risknúť severnú Dalmáciu, alebo radšej južnú a Makarskú...? Ďakujem.
0 0
tanusik tanusik

tanusik je offline (nepripojený) tanusik

Joj, sorry....myslela som čo sa počasia týka....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať