Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Do Tučepi sa netreba trepať v sezóne sám majiteľ CK More , Stanki sa vyjadril že Tučepi su už veľmi komercionalizované Ceny v sezóne zodpovedajú dopytuJe tam hlava na hlave - čistý stres a nie dovolenka.
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Tento víkend bolo radosť cestovať do Chorvátska, pri Záhrebe sa čakalo v 17 km kolonách:

http://m.tvnoviny.sk/index.php?artic...age=1#comments

My sme sa vrátili domov v stredu ráno z ostrova Vir, cesta bola bez žiadneho čakania a problémov na hranici. Až z tlače u nás sme sa dozvedeli o maďarských colníkoch, že robia problémy, ale nám len kývli rukou a pokračovali sme ďalej.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jana007 Pozri príspevok
Tento víkend bolo radosť cestovať do Chorvátska, pri Záhrebe sa čakalo v 17 km kolonách:

http://m.tvnoviny.sk/index.php?artic...age=1#comments

My sme sa vrátili domov v stredu ráno z ostrova Vir, cesta bola bez žiadneho čakania a problémov na hranici. Až z tlače u nás sme sa dozvedeli o maďarských colníkoch, že robia problémy, ale nám len kývli rukou a pokračovali sme ďalej.
ale veď tento víkend to je každoročná klasika je "špica sezóny" ako povedia Hr, začínajú sa dovolenky v I aj De.
0 0
viki2 viki2

viki2 je offline (nepripojený) viki2

jana007 Pozri príspevok
Tento víkend bolo radosť cestovať do Chorvátska, pri Záhrebe sa čakalo v 17 km kolonách:

Až z tlače u nás sme sa dozvedeli o maďarských colníkoch, že robia problémy, ale nám len kývli rukou a pokračovali sme ďalej.
my sme cestovali domov včera popoludní a keď som videla ako maďarskí colníci dávajú každé druhé auto na kraj a prezerajú, len som ......

počasie nám nakoniec celkom vyšlo, neboli horúčavy, takže sme mohli byť celý deň na pláži...pršalo 1x večer a 1x v noci

cesta už nebola taká v pohode, išli sme cez víkend a aj sme sa vracali cez víkend, kolóny boli katastrofálne, ale prežili sme a bolo super
0 0
VladoSL VladoSL

VladoSL je offline (nepripojený) VladoSL

Ahojte, ideme pvykrat do Chrvatska v sobotu v noci. Vychod slovenska - Omis. Prosim kto ma skusenost - aka je pravdepodobnost kolon a kde su najcastejsie?
(doteraz sme vzdy chodili uprostred tyzdna a bolo to vzdy v pohode)

Dakujem.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Na to sa dosť ťažko odpovedá, závisí dosť od toho aká časť nemeckých turistov sa už na juh presunula, tiež stačí, že vznikne nejaká kolízia na diaľnici a hneď sa vytvorí kolóna. V sobotu v noci tiež môže vzniknúť z opačnej strany, dosť hotelových turistov sa vracia späť. Napr. teraz(08:04 AM) je zo severnej strany Malej kapely(tunel) hmla, z južnej už slnečno http://www2.hak.hr/rmt/?id=2 Vebkamery nájdeš aj tu http://www.hak.hr/info/kamere/
Fakt sa na tvoju otázku ťažko odpovedá.
3 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Skus si pozriet tabulku hustoty premavky na tejto stranke, su tam vyznacene kriticke dni, kedy je najvacsie zatazenie:

http://www.hvar.cz/prakticke-informace/



Predpokladam, ze pojdete madarskou dialnicou. Tam zvykne byt kludnejsia premavka ako cez Rakusko a SLovinsko. V Chorvatsku je potom dobre pocuvat ich rozhlasove stanice a podla toho pripadne zmenit trasu.
1 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

VladoSL Pozri príspevok
Ahojte, ideme pvykrat do Chrvatska v sobotu v noci. Vychod slovenska - Omis. Prosim kto ma skusenost - aka je pravdepodobnost kolon a kde su najcastejsie?
(doteraz sme vzdy chodili uprostred tyzdna a bolo to vzdy v pohode)

Dakujem.
ja som isiel zaciatkom jula KE-Omis, isli sme stvrtok v noci, kolony ziadne, sem tam nejake auto
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Myslite kedy ist na konci augusta, aby tam bolo uz relativne kludnejsie? Vratit sa chcem tak 1.-2.9.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

alaya1, ty si ešte nebola na D? myslela som , že už niekde v pohode aj s havinom dovolenkuješ
0 0
VladoSL VladoSL

VladoSL je offline (nepripojený) VladoSL

to GABAZ: Ta tabulka zatazenia je fajn. Vo vseobecnosti ukazuje, ze by sme nemali mat problem, jasne ze clovek nikdy nevie ... DAKUJEM.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Truch, nie nebola som. mesiac mam problemy so psim zaludkom. Uz je to dufam OK.Chceme ist az koncom augusta, to tvoje ubytko je uplne pase.Sustavne hladam na nete, nieco take, no este som nenasla. Asi mam vysoke naroky-)
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Táto stránka je dobrá, zadáš si svoje podmienky, skús, možno niečo nájdešhttp://www.google.sk/aclk?sa=l&ai=CF...ch%252Fprivate
4 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

My chodime do Chorvatska vzdy tak po 20. auguste - vtedy je tam kludnejsie, menej ludi a niektori ubytovatelia maju aj nizsie ceny.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Gabika dakujem, nkde chodite, ci len tak na blind?Ja som tiez chcela po tom 20-tom, no ktohovier, ake bude pocasie. Chcem aspon na takych 9,10 noci ist.Ale najst nieco pekne, utulne pri brehu mora v Dalmacii je skoro nemozne.Vies, mame aj psika.
0 0
Reve Reve

Reve je offline (nepripojený) Reve

Ahoj,
s psíkom je to trošku obtiažnejšie, ale všetky destinácie uvedené sú v pohode.... Každý má iné nároky, ale možno je fakt dobré skúsiť nájsť cez google - ubytovanie so psom.... Ja som bola Omiš-Duče - a tam na pláži mali aj psíkov.. aj väčších aj menších... asi je to podľa tejktorej pláže a ochoty ubytovať aj psíka.. neviem, či by som išla len tak nablint... i keď ani to by nemal byť problém...
Prajem peknú dovolenku
PS. Dokonca aj na plitvice sa dá ísť so psom na vodítku...
Reve
PS1 pozor, rieka Korana je prakticky suchá, takže vodopády sú maličké...
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

V tomto termine sme boli na dovolenke 6x a pocasie nam vzdy vyslo s vynimkou jednej dovolenky, ked bolo chladnejsie, ale kupat sa dalo.
Druhy krat ideme do dedinky Stanici pri Omisi cez cesku cestovnu agenturu - maju specialne vytypovane apartmany aj pre pobyt so psom :

http://www.apartmany.net/cenik_slevy.htm#POBYT_PES

Pokial by si mala zaujem o pobyt na ostrove Ciovo pri Trogire, boli sme tam cez jednu chorvatsku agenturu - pan hovoril cesky, urcite by vedel odporucit aj pobyt so psom. Kontakt poslem do sukromnej spravy.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Reve Pozri príspevok
Ahoj,
s psíkom je to trošku obtiažnejšie, ale všetky destinácie uvedené sú v pohode.... Každý má iné nároky, ale možno je fakt dobré skúsiť nájsť cez google - ubytovanie so psom.... Ja som bola Omiš-Duče - a tam na pláži mali aj psíkov.. aj väčších aj menších... asi je to podľa tejktorej pláže a ochoty ubytovať aj psíka.. neviem, či by som išla len tak nablint... i keď ani to by nemal byť problém...
Prajem peknú dovolenku
PS. Dokonca aj na plitvice sa dá ísť so psom na vodítku...
Reve
PS1 pozor, rieka Korana je prakticky suchá, takže vodopády sú maličké...
Dakujem pekne. O Omisi som uvazovala tiez.Bola sokm v Baska Vode uz, no tam je plaz az za cestou, takze tam ubytovanie je mozne az dalej od plaze a je tam kvantum ludi. Manzel rano o 7mej nosil na plaz deky, aby sme mali miesto.
Pozriem aj to Ciovo, o ostrove som sice neuvazovala, ale ak tam nie su predrazene ceny potravin. myslim, ze tento je spojeny s pevninou, netreba ist trajektom. To by som nerada. Najst ubytovanie so psom nie je az tak tazke, no dost ubytovani je uz obsadenych a mam aj ine naroky co sa tyka blzkosti plaze, vybavenia ubytovania,vstupu do mora. predsa len, ide aj dieta, aby sa tam nenudila s nami deduskami, ako nas vola-)dakujem vam.
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Dobre ubytovanie si treba rezervovat skoro. Ja som rezervovala este v januari a uz som si nemohla vyberat terminy.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nie kazdy ma moznost skorej rezervacie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať