Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

yoyo, uz som ti poslala email.
0 0
yoyo3333 yoyo3333

yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

ďakujem velmi pekne... :-)
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
lujza.j Pozri príspevok
ja budem vedieť zajtra či pôjdem.aká je cena.my by sme išli dve baby
Možem sa pridať do trojky
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Možem sa pridať do trojky
Pivčo jedine že by sme išli sami dvaja zatial nikam nejdem /nemám s kým / kolegyňa sa nerozhodla
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Neviete, kde na vychode dostat kuny??
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ahojky. My sme sa vratili v nedelu z Chorvatska - ostrov Rab - Lopar. Boli sme spokojni, pocasie super, plaz sme mali par metrov od apartmanu. Ja som bola len sklamana ich Rajskou plazou, co podla mna vobec nie je ako ju prezentuju, namiesto piesku je tam nejaka zvlastna hmota. My sme mali blizko celkom fajn plaz, dlho-dlho plytcina, cize vhodne pre deti. Len ked som si chcela zaplavat, tak ma to preslo kym som prisla do hlbokej vody. V okoli Loparu je viac mensich velmi peknych plazi. Vsade dost daleko od brehu plytcina a su pieskove. Naozaj idealne pre rodinky s malymi detmi.. Co sa tyka cesty. Tam sme isli v sobotu cca 2 hodiny rano, isli sme cez Madarsko kde nas nabrala srnka, co bolo nase stastie lebo auto to velmi neschytalo, potom sme od Zahrebu isli cca 70 km krokom trvalo to viac ako 3 hodiny, no hroza v tom horku bez klimy v aute a tiez sme dost dlho cakali na trajekt, kde sme sa vsak omylom predbehli, lebo sme netusili ze ten zastup aut je rada na trajekt a ked sme to zistili nebolo kde sa otocit, co bolo asi nase stastie lebo by sme tam asi stali dva dni :-(. Takze odporucam vyhnut sa cestovaniu cez vikend. Spat sme isli v nedelu, bolo to celkom dobre, len bolo dost teplo, slnecno a zamracilo sa az pri vstupe do Bratislavy.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tam sa urcite pozriem....
S1050503.JPG  
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ak sa niekto vyskytne v blízkosti Omišu, odporúčam využiť rafting na Cetine. Je to úžasný zážitok a je vhodný aj pre menšie deti.
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alaya1 Pozri príspevok
Neviete, kde na vychode dostat kuny??
Výhodnejšie je meniť Eura na Kuny v Chorvátsku ako u nás v zmenárňach a bankách.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

SDiky, to som si pozrela uz, no aj mito treba niecim zaplatit...a fakt, ani banky u nas nemaju kuny, co to ma byt..hm..
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ja som menila v UniCredit, ale mali aj vo VÚB.
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

alaya1 Pozri príspevok
Neviete, kde na vychode dostat kuny??
Tak ako uz pisali, lepsie je menit kuny v Chorvatsku ale v bankach, zmenarne maju horsi kurz. Ale urcite je dobre si zamenit nejake aspon na mytne poplatky.
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

nika.sum Pozri príspevok
Tak ako uz pisali, lepsie je menit kuny v Chorvatsku ale v bankach, zmenarne maju horsi kurz. Ale urcite je dobre si zamenit nejake aspon na mytne poplatky.
My sme kuny nemali vôbec. Aj mýto sme platili v eurách a v krčme,reštauráciách, obchodoch aj ubytovanie som platila kartou. Mala som pár kún, čo mi vydali / z eur/ na mýtnici a tie sme minuli na zmrzlinu.
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

ak je potrebna hotovost, uplne najvyhodnejsie je vyberat kuny z bankomatu ...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
bubkoch Pozri príspevok
ak je potrebna hotovost, uplne najvyhodnejsie je vyberat kuny z bankomatu ...
Najhorší variant, asi si zabudol na vysoké poplatky pri výbere hotovosti ktoré si účtujú banky
A niekedy dokonca nieje ani pravda že je výhodnejšie platiť kartou. Ja keď som bol tak VUB devíza predaj bol horší kurz ako keď som zmenil Kuny v Makarskej.
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

My zvykneme zmenit nieco aj doma a zbytok vyberieme z bankomatu, pripadne zmenime eura. Myto , PHM, vacsie nakupy platime kartou, niekedy aj v restauracii - hlavne ak sa zastavujeme v restauracii pri ceste naspat a uz mame malo kun. Nie vsade sa sa da platit kartou, urcite nejaku hotovost treba mat.
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

pivko Pozri príspevok
Najhorší variant, asi si zabudol na vysoké poplatky pri výbere hotovosti ktoré si účtujú banky
A niekedy dokonca nieje ani pravda že je výhodnejšie platiť kartou. Ja keď som bol tak VUB devíza predaj bol horší kurz ako keď som zmenil Kuny v Makarskej.
Pokial viem - tak napríklad SLSP ma vybery z bankomatu v sieti Erste bank zdarma - tak tam je to vyhodne. My mame VUB a ten poplatok nebol az taky strasny- nie je dobre vyberat z bankomatu viackrat, ale jeden vyber snad nezruinuje.
Naposledy upravil GABAZ : 11.08.11 at 07:23
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Dal som preveriť tú SLSP /nezdá sa mi že by to platilo aj v HR/ ,ale aj keby áno tak nie každý má účet v SLSP.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Platí to aj v Chorvátsku. Ja som v Rovinj vyberal z bankomatu Erste. Tiež na Ukrajine v Užhorode aj v Srbsku v Novom Sade to mám vyskúšané.
http://www.slsp.sk/obchodne-miesta-a...ste-group.html
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať