Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
onical onical

onical je offline (nepripojený) onical

100% overené!Ak máte kartu zo SLSP vyberajte z bankomatov erste.Všetko,čo sa dá mytnice,benzín,reštiky všetko kartou.Zmenáreň 7,25 karta 7,42.Ja napríklad kartu doma nemám,ale ostatná rodina niekoľko a v HR zásadne.PRI ceste za mýtnicou Lučko je odpočívadlo Desinec na ktorom je na pumpe bankomat erste.Dalšia taká pumpa je v Petrčane smerom na nin.Na stranke HR autoklubu je mapa kde sa vámk po kliknutí ukážu všetky bankomaty aj pumpy podľa firiem.Nemám už čas idem k moru je tu horko.
0 0
tanicka218 tanicka218

tanicka218 je offline (nepripojený) tanicka218

Primosten. Plaze su v Primostene plne rovnako ako aj inde, a daju sa tam najst aj take prazdnejsie, je tam najkrajsie co som zatial bola z chorvatska ale mali sme problem najst ubytovanie lebo vsetko bolo plne, ale tak nasli sme sice po par hodinach ale predsa. Plne boli asi pre to ze je to dost oblubene a ani sa nedivim ...
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

aktuálne ... kde sa najlepšie oplatí tankovať naftu .. po ceste do HR
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
GABAZ Pozri príspevok
Pokial viem - tak napríklad SLSP ma vybery z bankomatu v sieti Erste bank zdarma - tak tam je to vyhodne. My mame VUB a ten poplatok nebol az taky strasny- nie je dobre vyberat z bankomatu viackrat, ale jeden vyber snad nezruinuje.
Tak že si celkom pravdu nemal
tu je odpoveď z Banky
- nakup tovaru a sluzieb bezhotovostnou platbou cez posterminal - poplatok 0,15€ / ( podla typu uctu)
- vyber hotovosti v bankomate SLSP, a.s. a v bankomatoch banky skupiny ERSTE v zahranici - 0,15€ (podla typu uctu)
- vyber hotovosti v bankomate inej banky v SR a v bankomatoch krajin s domacou menou EURO - 1,30€ ( podla typu uctu)
- poplatok za vyber hotovosti v bankomatoch v inych krajinach v zahranici – 5,-€
- poplatok za cezhranicnu konverziu pre drzitelov Maestro a MasterCard kariet 0,16% z transakcie /
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

No ano, jam mám SLSP a pri výbere v bankomatoch Erste taký istý poplatok ako doma v SLSP. Teda 0,13€. Ale nemám nijaký balík, normálne sporožíro.
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

pivko Pozri príspevok
Tak že si celkom pravdu nemal
tu je odpoveď z Banky
- nakup tovaru a sluzieb bezhotovostnou platbou cez posterminal - poplatok 0,15€ / ( podla typu uctu)
- vyber hotovosti v bankomate SLSP, a.s. a v bankomatoch banky skupiny ERSTE v zahranici - 0,15€ (podla typu uctu)
- vyber hotovosti v bankomate inej banky v SR a v bankomatoch krajin s domacou menou EURO - 1,30€ ( podla typu uctu)
- poplatok za vyber hotovosti v bankomatoch v inych krajinach v zahranici – 5,-€
- poplatok za cezhranicnu konverziu pre drzitelov Maestro a MasterCard kariet 0,16% z transakcie /
Nemam tam ucet , tak moja informacia bola nepresna, pamatala som si to z reklamy. Ale v kazdom pripade je to vyhodny poplatok za vyber.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Katy a R Pozri príspevok
aktuálne ... kde sa najlepšie oplatí tankovať naftu .. po ceste do HR
a neprídeš na jednu nádrž? v pondelok som "tančila" v "A" 1,331e v Hainburgu, možno dalej bude lacnejší.
http://www.madarsko.cz/doprava/aktualni-ceny-benzinu/
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Moje nakupy PHM po ceste cez madarsko a chorvatsko toto leto:
Benzinu 95 v madarsku a chorvatsku eurosuper 95 (neviem prečo taky divny nazov)
1. dna 9.7.2011 MOL - mesto Szombathely, 11001 FT za 29,50 litrov. Vyúčtovanie na kreditnej karte v €=41,99€. To je 1,423 € za 1 liter benzin 95. 1€=262 FT, v ten den bol stredovy kurz 1€=264,25 kn. Cena nič moc, kurz je ok.
************************************************
2. dna 12.07.2011 INA - mesto Senj, 270,48 kn za 28 litrov.
Vyúčtovanie na kreditnej karte v €=36,48€. To je 1,303 € za 1 liter benzin 95. 1€=7,414 kn, v ten den bol stredovy kurz 1€=7,4325 kn. Takže slušný kurz a slušná cena!
************************************************
3. dna 16.07.2011 OMV HRVATSKA – na dialnici SV.HELENA, 300 kn za 30,96 litrov.
Platil som hotovosťou, kuny som nakupil za 7,40 za 1€ cez znameho z rodiny.To je 1,309 € za 1 liter benzin 95. Takže opäť slušná cena!
3 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

lujza.j Pozri príspevok
a neprídeš na jednu nádrž? v pondelok som "tančila" v "A" 1,331e v Hainburgu, možno dalej bude lacnejší.
http://www.madarsko.cz/doprava/aktualni-ceny-benzinu/
http://benzin.sk/index.php?selected_id=98&article_id=-1
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

duves Pozri príspevok
Moje nakupy PHM po ceste cez madarsko a chorvatsko toto leto:
Benzinu 95 v madarsku a chorvatsku eurosuper 95 (neviem prečo taky divny nazov)
1. dna 9.7.2011 MOL - mesto Szombathely, 11001 FT za 29,50 litrov. Vyúčtovanie na kreditnej karte v €=41,99€. To je 1,423 € za 1 liter benzin 95. 1€=262 FT, v ten den bol stredovy kurz 1€=264,25 kn. Cena nič moc, kurz je ok.
************************************************
2. dna 12.07.2011 INA - mesto Senj, 270,48 kn za 28 litrov.
Vyúčtovanie na kreditnej karte v €=36,48€. To je 1,303 € za 1 liter benzin 95. 1€=7,414 kn, v ten den bol stredovy kurz 1€=7,4325 kn. Takže slušný kurz a slušná cena!
************************************************
3. dna 16.07.2011 OMV HRVATSKA – na dialnici SV.HELENA, 300 kn za 30,96 litrov.
Platil som hotovosťou, kuny som nakupil za 7,40 za 1€ cez znameho z rodiny.To je 1,309 € za 1 liter benzin 95. Takže opäť slušná cena!
Tak mi to vychadza, ze vsade sa aj tak oplati natankovat viac ako na Slovensku
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pivko Pozri príspevok
Tak že si celkom pravdu nemal
tu je odpoveď z Banky
- nakup tovaru a sluzieb bezhotovostnou platbou cez posterminal - poplatok 0,15€ / ( podla typu uctu)
- vyber hotovosti v bankomate SLSP, a.s. a v bankomatoch banky skupiny ERSTE v zahranici - 0,15€ (podla typu uctu)
- vyber hotovosti v bankomate inej banky v SR a v bankomatoch krajin s domacou menou EURO - 1,30€ ( podla typu uctu)
- poplatok za vyber hotovosti v bankomatoch v inych krajinach v zahranici – 5,-€
- poplatok za cezhranicnu konverziu pre drzitelov Maestro a MasterCard kariet 0,16% z transakcie /
Poplatok 15 centov si Sporiteľna "cucne" aj pri prevodnom príkaze cez IB.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
nika.sum Pozri príspevok
Tak mi to vychadza, ze vsade sa aj tak oplati natankovat viac ako na Slovensku
Madarsko nema velky rozdiel oproti našim cenam. Chorvatsko už ano. Pričom...ak by chorvati urobil ceny ako my, že 95-ka za 1,45 € liter, tak by to dovolenkarov aj tak neodradilo. No a riadne by na tom zarobili. Slovensko okrem predraženych malych velhôr nema čo až tak ponuknuť. Turistika skoro nula bodov, najnovšie sa objavuje lacnejšie polsko, kde su k turistom aj slušní. Nechapem našu strategiu.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Bol som sa v Poľsku iba pozrieť a môžem potvrdiť. Zakopané ponúkne niečo, čo naše Tatry neponúknu.
0 0
tanusik tanusik

tanusik je offline (nepripojený) tanusik

Ahojte.........
Chcem sa spýtať, boli ste niekto v Baške vode-penzión Knezovič...dá sa to tam? idem 02.09. ............dúfam, že nebudem ľutovať.....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja som bola v baska Vode, ak to mas daleko od plaze, tak je to poriadne do kopca.
Ja som bola od 2.8 a to boli plaze prepchate ludmi. uzivaj krasy mora.
0 0
tanusik tanusik

tanusik je offline (nepripojený) tanusik

Podľa info že vraj cca do 200 m, cca 3 minúty pešo...tak to asi nebude ďaleko....
Užívať by som si aj užívať chcela....len dúfam, že aj počasie bude priať....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tanusik Pozri príspevok
Ahojte.........
Chcem sa spýtať, boli ste niekto v Baške vode-penzión Knezovič...dá sa to tam? idem 02.09. ............dúfam, že nebudem ľutovať.....
http://www.dekampo-dovolenka.sk/chor...?view=diskusia
http://zajezdyadovolena.cz/pobyty-u-...enze/?strana=5
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

yoyo 3333 Tak vraj ste si vybrali na tom ostrove.
Naposledy upravil alaya1 : 16.08.11 at 17:36
0 0
yoyo3333 yoyo3333

yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

alaya1 Pozri príspevok
yoyo 3333 Tak vraj ste si vybrali na tom ostrove.
Čakám ešte na vyjadrenie švagra, ale mne sa tam páči. Ja by som tam chcel ísť, no musíme to odsúhlasiť všetci. Švagor má momentálne nejaké pracovné povinnosti tak dúfa že tam vôbec bude môcť ísť. Mal by sa vyjadriť do konca týždňa, takže potom budem písať tomu chorvátovi (ozaj, ďakujem ti za kontakt naňho). Ak by to náhodou už nemal volné, tak tam pôjdeme aj tak, ale na blind. V chorvátsku sa dá vždy niečo nájsť. A na blind to má aj tú výhodu, že ak by tam malo byť špatné počasie, tak môžme ísť ešte južnejšie .
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
tanusik Pozri príspevok
Ahojte.........
Chcem sa spýtať, boli ste niekto v Baške vode-penzión Knezovič...dá sa to tam? idem 02.09. ............dúfam, že nebudem ľutovať.....
idete autom, či busom cez cestovku?
Dcéra práve na ten termín niečo hľadá, ale čaká na lastminute, resp. zľavomaty, preto sa pýtam, ako ste si vybrali práve toto.
Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať