Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Prajem vsetkym co sa tam chystate, stastnu cestu a krasnu dovolenku.
0 0
mabena mabena

mabena je offline (nepripojený) mabena

Alaya 1 chcem ťa poprosiť či by si nedala link na ubytko kde idete alebo aspoň názov a destináciu, lebo na druhý rok by sme chceli ísť aj my so psíkom a ma zaujalo že tam môžu ísť aj psy. Nejak som to nezaregistrovala či idete cez cestovkú (akú) alebo ste si ubytko vybavovali sami. Ďakujem
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

http://www.croatia.sk/info/infou.html

akoze deti, co uz maju obciansky, na neho nemozu cestovaz, ak nemaju este 16 rokov s rodicmi????
je to aktualne?

Dufam, ze je to neaktualne, lebo nesedi ani to pre domace zvierata.

nasla som to na 1.strane tejto temy.
Naposledy upravil alaya1 : 20.08.11 at 14:15
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

http://www.mzv.sk/sk/cestovanie_a_ko...tatov&ALPHA=CH

Tu si popozeraj - rozklikaj jednotlive body.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dakujem pekne, nikde sa tam 16 rokov nespomina, ma svoj obciansky, tak je to v poriadku.
0 0
katkup katkup

katkup je offline (nepripojený) katkup

nechcem otvarat novu temu, ale bola by som vdacna keby mi niekto poradil
nejaku peknu oblast na predlzeny vikend v severnej casti Chorvatska aj s nejakym linkom na obytovanie, vdaka
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pozdravujem z Ciova, je tu velmi pekne, takze som rada, ze som sa nedala odradit niekym cudzim v netu.Na plazi par ludi, more uplne priezracno ciste,plaz pred apartmanom pekne upravena, pocasie nadherne.
Dakujem tym, ktori ma v elakrat podporili. nelutujem, ze som tu prisla.Nechyba mi tu milion ludi, more je teple, ma 25 stupnov na potapacskom teplomery.Tesim sa na 2 tyzdne na Ciove.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1 Pozri príspevok
Pozdravujem z Ciova, je tu velmi pekne, takze som rada, ze som sa nedala odradit niekym cudzim v netu.Na plazi par ludi, more uplne priezracno ciste,plaz pred apartmanom pekne upravena, pocasie nadherne.
Dakujem tym, ktori ma v elakrat podporili. nelutujem, ze som tu prisla.Nechyba mi tu milion ludi, more je teple, ma 25 stupnov na potapacskom teplomery.Tesim sa na 2 tyzdne na Ciove.
ja som to vedela užívaj si
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

sukromne spravy od nick pivko.
Dávaj pozor v tej diere kde si na ježkov a potápač pri sebe nenosí teplomer ,ale computer. Plánoval som vybehnúť do Makarskej ,ale nemám záujem sa variť v 35c horúčavách/ v takom počasí by som tam nebol ani zadarmo/ tak že si užívam naše Tatry a príjemných +25.Maj sa a neutop sa.


!utopila si sa?
Tak čo ? to wifi nejako nefunguje keď vobec nechodíš na poradu. Máš tam aspoň klímu? Pošli link na to ubytovanie.
Díky.
.................................................. .................................................. ...................................
Takze mily pivko, na takeho sukromne spravy ja reagovat nebudem.&Preco tieto arogantnosti a nepochopitelne pismena nepises rovno do temy, ale po ss Ak mas so mnou nejaky problem mozeme sa stretnut osobne, myslim,ze byvame blizko seba a vydiskutovat. Nechapem tvoje arogantne vypisovanie mojej osobe.
Naposledy upravil alaya1 : 26.08.11 at 08:28
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja proti Tebe nič nemám a ak máš problém sem dať link na to super miesto kde si ubytovaná tak nedaj. Potápač nenosí so sebou do vody teplomer a inteligentny človek nezverejňuje ss nakoľko sa im hovorí ss.
Naposledy upravil pivko : 26.08.11 at 12:35
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Inteligentny clovek v prvom rade sa nesnazi za kazdu cenu urazit niekoho, koho ani nepozna. Prvykrat som zverejnila ss, nikdy som to neurobila,ale mam uz dost tvojejn arogancie voci mojej osobe cez tvoje ss. takze maj sa krasne v tatrach, uzivaj si pohodu v Thajsku. zelam ti vela kranych zazitkov.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
alaya1 Pozri príspevok
sukromne spravy od nick pivko.
Dávaj pozor v tej diere kde si na ježkov a potápač pri sebe nenosí teplomer ,ale computer. Plánoval som vybehnúť do Makarskej ,ale nemám záujem sa variť v 35c horúčavách/ v takom počasí by som tam nebol ani zadarmo/ tak že si užívam naše Tatry a príjemných +25.Maj sa a neutop sa.
.
Pivko, fakt trapne. Každy travi volny čas ako chce. Niekto na horach pri 20-kach, niekto pri mori pri 35 stupnoch.
Len človeka napadnu take otazky, čo urobiš, ak zrovna nebudeš mať dovolenku a bude 35?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak že asi link na to super ubytovanie nebude, Škoda možno by som tam niekedy išiel.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Z Pelješacu všetkých srdečne pozdravuje Rozalka. Počasie je úžasné, voda dnes mala 28,8 st.
Naposledy upravil Marína : 26.08.11 at 20:32
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pozdrav leti Rozalke z ostova Ciovo....
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Tak dufam, ze Alaya1 si v klude a pri dobrom pocasi uzije aj zbytok dovolenky. My sme sa dnes vratili z dedinky Stanici - teple more, prijemny apartman na plazi, nepreplnena plaz / nic viac nam nebolo treba. Uz som len zavidela vsetkym, co smerovali k moru a veru bolo ich dost.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ahoj Gabika, ja mam dnes posledny den dovolenky na Ciove. Zajtra rano ideme domov, lebo sa chceme este zastavit v Budapesti.Co ti povierm, je tu horucava, cely pobyt ani mracka, more teple, takze to strasenie studenym morom bola len arogancia a snaha znechutit dovolenku niekomu, kto sa tesi. Aj takyto su ludia. My sme na plazi uz pred nasim apartmanom sami, lebo sme aj sami v apartmanovom dome. je to uzasne, napocitat siroko-daleko desat ludi pri mori. Su tu este Nemci a &Poliaci, sem tam Cesi, bez deti.Ked si spomeniem, ako som sa tlacila na plazi v Baska Vode, to sa neda porovnat. Takze pozdravujem z Ciova a zajtra dobry vecer Slovenko.
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Som velmi rada, ze Vam vyslo pocasie a dovolenku ste si uzili. Ten klud na konci sezony je na nezaplatenie. My sme mali v susednom apartmane 3 ceske rodiny s detmi, takze na plazi bolo rusnejsie. V utorok a stredu vsak odisli a na plazi uz bolo uplne kludne - bolo to uzasne. Boli sme v tejto dedinke uz druhy krat a boli sme velmi spokojni.
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Ja som bola v Pule - bolo tam pekne, len krátko.
Dcéra bola v Biograde a chvalila tiež - super miesto pre detičky.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
To strašenie morom ty cestovateľka nebola arogancia ,ale realita . Tento rok vśak padli 100 ročné teplotné rekordy /keď vobec sleduješ správy/ Tak že tie extrémne horúčavy zohriali aj to more. Všeobecne však platí že Jadranské more je studené/nie ľadove/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať