Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mila123 Pozri príspevok
dvakrát som tam s rodinou bola....je tam celkom fajn, aj napriek tomu, že raz sme presedeli celú dovolenku pod dáždnikmi...boli sme v júni a lialo ako z krhle......
No, vies, pocasiu nerozkazes. ja si nechcem kupit zajazd od CK, nemame problem zbalit sa a ist.Najdem si ubytovanie cez net, ako vzdy....to bol len napad, nie je to iste, je dost destinacii.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
To ktory cvok mohol dať na tému Chorvátsko vyriešené , admin odhaľ ho nech ho my domáci Hrvati utopíme.
1 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Na Pagu sme boli tento rok v juni na kratkej dovolenke a velmi sa mi tam pacilo. My sme boli v dedinke Metajna, bol tam uzasny klud, ale tam by som uz asi nesla, plaz tam bola dost uzka. Velmi pekne fotky z Pagu su na stranke www.novalja.cz. V juni tam bolo uplne kludne, zohnat ubytovanie na blint urcite nebude problem . A mam specialne pre teba super spravu. Za Metajnou je krasna prirodna plaz Rucica s cistuckou vodou, na ktorej sme stretli aj ludi, ktori mali psov - ja som z toho teda nadsena nebola, lebo ja sa psov bojim. V sezone by to asi neslo, lebo tam vraj zvykne byt dost ludi, ale v juni tam bolo par ludi.
Naposledy upravil GABAZ : 03.12.11 at 17:06
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Gabika, dakujem ti pekne. Popozeram si tie stranky. Nasa dovolenka sa bude odvijat od zdravotneho stavu mojho manzela, ale tohto roku mu plavanie v mori urobilo na chrbticu zazraky. Plava aj v bazene, no nie je to vraj ono, co more.
Ja vyhladavam uplny klud a pokoj, nepotrebujem chodit po kaviarnach, vysedavat v hluku. Toho mam za rok tu dost.
My dovolenku travime vylucne sami, rodina, no, starsie deti uz s nami nechodia. Velmi sa mi pozdavali fotky z tohto ostrova, takze velmi rozmyslam a hlavne, ze je na ostrov most. Mne lod nerobi dobre, ale to je zanedbatelna vec.
Nas pes je obdivuhodny. On nechodi do mora, netrufam si, koli slanej vode a naslednym traviacim tazkostiam.Ale ani volne nelieta po plazi, sedi pekne na nasom mieste, na podlozke, ci deke, takze nikoho neobtazuje. Cez vencenioe ho vybehame, takze ani nema chut behat.Takze si tam nevidela na plazi tabulky so zakazom vodenia psov?
tak tato plaz mi uplne vyhovuje, da sa tam pekne so psikom separovat a nerusit inych, ktori nemaju radi psov.
http://www.novalja.cz/chorvatsko/let...mandre/obrazy/
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Pozri si fotky v mojom profile. Este skusim nejake pridat. Na tej plazi Rucica bola tabulka na jednej strane plaze, ale boli tam asi 4 psi = ale bolo tam v juni, par ludi. Akurat, na tuto plaz je treba ist autom, je daleko za dedinou.

Inak co sa tyka cesty na Pag, my sme sli trajektom, je to super zazitok, ide sa kratko, mozno 20 minut, ked si das Cocculine, urcite ti zle nebude a manzelovi usetris dost kilometrov.
Naposledy upravil GABAZ : 03.12.11 at 17:49
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Gabika, fotky su uchvatne, ta plaz je prenadherna. Nieco presne taketo hladam. Pokoj, klud a more......Nieco podobne som mala aj na Ciove, my sme tam byvali na strane, kde bol klud, druha strana bola velmi rusna, sama diskoteka, klub....vela ludi., Ak vsetko vyjde, v juni som tam. Len najst dobre ubytko.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
alaya1 Pozri príspevok
Mne to povedali znami uz minuly rok, dnes som mala cas, tak som si pozerala ich realne fotky. A na nete som pozerala, Snad, ked by som isla koncom juna, ci posledny august, tak uz tam tolko ludi nebude a hlavne na ceste, nakolko manzel sam soferuje, je po tazkom uraze chrbtice, tak ma preblem dlho sediet za volantom. Preto by bolo vyhodnejsie ist v kludnejsej premavke. A mozno skoncim niekde uplne inde. Mame priatelov na Hvare, vystahovali sa tam a prevadzkuju tam potapacsku skolu, no ten ostrov ma nelaka. Este posurfujem. Inak, ak by nie pes, som v Grecku, ako vzdy...este je cas..
Už si tam niekedy bola? je úchvatný.
Naša prvá návšteva na tomto ostrove tiež naznačovala, že "stačilo, nikdy viac ..." a stačila úplne malá drobnosť (trajekt Starigrad - rad cca 5 km, pokračovali sme do Sučuraja) - zašli sme to jednej zo 7 zátok, do ktorých je odbočka z obce GDINJ (pozri obrázok tu http://www.ihvar.cz/mista/plame/image/gdinj.jpg) a potom sme tam chodievali rok čo rok, a vyskúšali sme množstvo zátok, jedna krajšia od druhej. Ak chceš mať kľud, tak toto je ostrov pre teba. Sú aj také zátoky, kde budeš len ty s tvojou rodinou.
3 0
IvanPK IvanPK

IvanPK je offline (nepripojený) IvanPK

súhlasím Rozálka, my sme boli viac krát v uvale torac....niečo úchvatné, boli sme tam keď naše deti mali 5 až 10 rokov, teraz majú 17 a chcú sa ešte vrátiť na toto miesto - boli sme v dome Vicka Viskoviča a jeho pani Ofelie, bolo super....určite sa tam raz vrátime...
4 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Ja som na Hvare este nebola, ale velmi rada by som sa tam pozrela, len tym trajektom sa tam cesta dost predrazi. Kto by si chcel precitat prispevky nadsencov Hvaru, odporucam diskusie na stránke www.chorvatsko.cz napríklad :

http://forum.ihvar.cz/read.php?6,169...503#msg-176503
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja skor ostrov, kde je most. Ten Pag ma laka, no neviem, ake to tam je, musim postudovat.Lebp, aj ked ja hladam lud a pokoj, dceru bez wifi nikam nedostanem, muz chce plavat a tak. mam co robit do juna, aby som nieco nasla....a pes je tiez niekde problem.
0 0
IvanPK IvanPK

IvanPK je offline (nepripojený) IvanPK

My ideme na Hvar trajektom z drveniku do sučuraju...nieje to až také drahe....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Na Hvare mame priatelov, ktori tam podnikaju, takze tam s ubytkom nie je problem.
No mna predsa zaujal ten Pag. Nebol nikto z vas v tomto apart.dome? Pisala som majitelovi, berie aj psikov, tak paci sa mi, ale nenasla som ziadne recenzie na ten dom.
http://www.macadams.hr/cz/page00.htm
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

http://forum.ihvar.cz/read.php?8,171178,173118#msg-173118

S
kus pozriet tento link, je tam zmienka o McAdams.
2 0
majuška35 majuška35

majuška35 je offline (nepripojený) majuška35

Ahojte, tiez sa uz pomaly zamyslame nad dovolenkou, chceli by sme ist niekde okolo Zadaru, nie az dolu k Makarskej, mozete mi nieco doporucit? Predstavujeme si to nieco kludnejsie, nie velke mestske plaze, vlani sme boli v Pakostane, tam sa nam pacilo, ak nenajdeme ine, tak sa tam vratime, ale ak by ste nam mohli nejaku lokalitu odporucit, budeme radi. Vdaka a pekny den.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ak chce ist niekto so psikom, mam dobry typ, info cez SS, kontakt a link tu nedavam.
0 0
mabena mabena

mabena je offline (nepripojený) mabena

Alaya, ja by som mala záujem o informácie na ubytko so psíkom -yorkshír. Ak máš môžeš dať aj fotky, ceny... Ďakujem
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

mabena Pozri príspevok
Alaya, ja by som mala záujem o informácie na ubytko so psíkom -yorkshír. Ak máš môžeš dať aj fotky, ceny... Ďakujem
odpovedala som cez SS.
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

Ja by som sa chcela opýtať či niekto nemá nejaký osvedčený kontakt na dovolenku v Splite na súkromí, kde napr. bol alebo chodí už roky a mohol by odporúčať. Chcela by som priamo Split, dvaja dospelí a dieťa. Bola by som vďačná.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Prečo priamo v Splite? je to obrrrrrrovské mesto, na pláž bude ďaleko ...
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

Rozalka, doteraz som chodila do hotelov. Ale hoteli v Splite sú drahé, teraz chceme vyskúšať ubytovanie na súkromí, my aj tak vždy chodíme na vzdialenejšiu pláž, kde je ticho ale máme radi keď je večer v meste ruch, ľudia, živo, hudba. Chodili sme na pláž aj asi 3km s kočíkom po píniovom lese :-) ´málokedy sme chodili na pláž pred hotelom, skoro nikdy. Takže to by mi nevadilo, aby to bolo aspoň niekde trošku v centre.
Doteraz sme boli s tichších lokalitách okrem Makarskej. a malou ešte na blind hladať ubytko po noci v aute by bolo asi náročné. A chcem vidieť aj split, prístav, a aj Dubrovník ma láka. ale ten neskôr
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať