Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Akurát som sa vrátila z Istrie, bolo krásne, okolo 25 st., slnečno. Voda mala cez 20, po pár tempách výborná, takže som aj plávala a to nie som otužilec
5 0
enko enko

enko je offline (nepripojený) enko

caute sa ludkovia, neviete niekto ako sa teraz pohybuju cakacie doby na hraniciach s HR ? 05.07.2013 vyrazim z KE o cca 16-00 a neviem sa rozhodut ci prespat este v madarsku alebo planovat ze stiham do polnoci Zagreb.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
a odkedy sa čaká na hraniciach s HR ???
1 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

odhad cakania na buduci mesiac nema nikto. Chorvatsko bude od 1.7. v unii takze colna cast kontrol by mala odpadnut. Ale odhadnut aky to bude mat efekt, kolko ludi vtedy pojde a pod/ sa teraz neda.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

enko
caute sa ludkovia, neviete niekto ako sa teraz pohybuju cakacie doby na hraniciach s HR ? 05.07.2013 vyrazim z KE o cca 16-00 a neviem sa rozhodut ci prespat este v madarsku alebo planovat ze stiham do polnoci Zagreb.
"špica"sezóny je v inom termíne...takže klídek...
0 0
enko enko

enko je offline (nepripojený) enko

este jedna vec mi napadla ludkovia, na HR dialniciach sa da platit platobnou kartou, alebo len cash ? a ak len cash, tak da sa € alebo len chorvatskymi kunami ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Da sa aj,aj,aj....
0 0
laurin laurin

laurin je offline (nepripojený) laurin

Enko Ty nas tu zabavas....
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

[QUOTE="enko"]caute sa ludkovia, neviete niekto ako sa teraz pohybuju cakacie doby na hraniciach s HR ? 05.07.2013 vyrazim z KE o cca 16-00 a neviem sa rozhodut ci prespat este v madarsku alebo planovat ze stiham do polnoci Zagreb.[/QU

v Chorvátsku som bol 5x, ani raz som nestál, skôr okolo Záhrebu a okolo Budapešti čakaj zápchy....
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Čakanie na hraniciach do Chorvátska sme riešili v samostatnej otázke:
http://www.porada.sk/t218727-bude-ca...3-kratsie.html
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

enko
este jedna vec mi napadla ludkovia, na HR dialniciach sa da platit platobnou kartou, alebo len cash ? a ak len cash, tak da sa € alebo len chorvatskymi kunami ?
Platila som eurami, vydali mi kuny, v lepšom kurze ako v zmenárni
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Včera otvorili tunel cez Biokovo, poplatok 20 HRK.
Z A1 výjazd Zagvozd, tunel končí nad Makarskou riviérou zhruba v úrovni Promajna.

http://www.tportal.hr/tema?keywords=tunel+sveti+ilija
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka
Včera otvorili tunel cez Biokovo, poplatok 20 HRK.
Z A1 výjazd Zagvozd, tunel končí nad Makarskou riviérou zhruba v úrovni Promajna.

http://www.tportal.hr/tema?keywords=tunel+sveti+ilija
Takze prejazdna jedna cjeva.....
0 0
ancifeik ancifeik

ancifeik je offline (nepripojený) ancifeik

Ahojte, chcem Vas poprosit o radu na lokalitu v Chorvatsku prelom jul/august konkretne:
- lokalita: hladame medzi Trogir ... Tucepi?
Ma niekto realne skusensoti z leta 2013 resp. z tohto leta ako/by mohlo vyzerat v Tucepi v strede leta, ci ist neist? Aku pripadne inu destinaciu pri Biokovo by ste doporucili, vdaka.
0 0
ancifeik ancifeik

ancifeik je offline (nepripojený) ancifeik

myslel som leta 2012
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Neviem co to je " ze ako by to mohlo vyzerať v Tućepi" .....no ako asi rovnako ako svaku godinu puno,puno puntnikov......
0 0
ancifeik ancifeik

ancifeik je offline (nepripojený) ancifeik

Myslel som :-) ze ako to tam vyzeral na plazi (pocet ludi), cistota plazi, volnost ubytovania na blind, atd
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ancifeik
Myslel som :-) ze ako to tam vyzeral na plazi (pocet ludi), cistota plazi, volnost ubytovania na blind, atd
Som ti napisala....kolko......ubytovanie sa vzdy najde....plaze ciste.mne raz stacilo....
0 0
ancifeik ancifeik

ancifeik je offline (nepripojený) ancifeik

Tak ked Ti raz stacilo, co ine atraktivnejsie, tichsie, pekne plaze v tejto lokalite Makarskej by si odporucila?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ancifeik
Tak ked Ti raz stacilo, co ine atraktivnejsie, tichsie, pekne plaze v tejto lokalite Makarskej by si odporucila?
Ja ti neodporucim nic....tam nechodievam....bola som tam na cvicebnom pobyte....ale na mieste si urcite najdes co hladas..... je vela malych a kludnych dedin juznejsie od Tućepi....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať